DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@abrakadabra vizeniz hayırlı olsun schengen alamayan ben riske girip ABD turiste başvurduk bakalım sonuçlar neleri getiricek..

• ⭐⭐

@Hakan-Baştürk valala bunu çok söyleyen oldu da ben türk taksi şoförü ablalar gibi yapamayacağıma göre:))) bir de fenomen oluyor muşum... tır şoförü türk ablamız diye :))

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra vizeniz hayırlı olsun schengen alamayan ben riske girip ABD turiste başvurduk bakalım sonuçlar neleri getiricek..

dert etme 20ülke gezmiş bi arkadaş geçen gün ret aldı 🙂 boş pasaportla onay alanda oldu herşey kader kısmet, ama daha çok kadın ve evliler alıyor gibi

• ⭐⭐

@Lossantosdy hmmm anladım bişey olmaz ondan sahtekarlık yapmıyorsun bişey yapmıyorsun nolucak ispatı da elbet vardır...

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

dert etme 20ülke gezmiş bi arkadaş geçen gün ret aldı 🙂 boş pasaportla onay alanda oldu herşey kader kısmet, ama daha çok kadın ve evliler alıyor gibi

Kendi açımdan yaptığım plan cok vize almaya elverişli gözüküyorda bilemiyorum simdi İşyerinde 4.yılıma giricem terfi alıcam vs herşeyi sıkıştırıcam görüşme günü

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE bence de LA başka bir şey ... melekler şehri hesabıııı 🙂
    bakalım kısmet herşey o gün bir gelsin ben biraz da ev fiyatlarına falan bakıyorum artık ilk etapta bocalamak bütün parayı yemek için falan... Texas da çok güzel evler var mesela çok da uygun fiyatlı ama aynı fiyata Los angelas ve Miami ye bakıyorum daha fena evler... geçici aaamaaann boşver diyemiyorum ne kadar oturacağım da belli değil bu evlerde sandığımızdan uzun bir süreçte olabilir o yüzden... düşünüyorum hala gönlüm miamiden yana ama los angelasla arasında gidip geliyorum... imkanlarımı zorlamadan bişeyler yapmak için ise daha böyle Oakland yada Houston falan diyorum bakıcaz hala ev ve iş bakmaktayım bu söylediğim yerlerden

Ne Texas ne de Florida hiç ilgimi çekmedi. Gel hadi hemen yaşa deseler topuklar popoma vura vura koşarım ayrı 😂
    Ayrıca senin nicktede koca koca harflerle LA yazıyor. Bilemedim artık.

• ⭐⭐

@berolika bende böyle oradan oraya geçerim falan diye düşünüyorum da hep masraf değil mi o da ne kadar böyle seferi gibi eşyalı küçük odalarda yada evlerde yaşıycaz düzen kurmak için ne kadar beklemeli vs bunları oradaki durumlarımız mı belirler acaba?

• ⭐⭐

@hadi-BE eveeeeetttttt çok seviyorum ama çok pahalı ve zor bir yer çok araştırdım san franciscoyada bayılıyorum ama ikisinin ortasını buldum araştırırken Oakland. mutlaka bir bakın derim californiacılar efsane bir yer bir adım atıyorsun LA desin bir adam atıyorsun San Francisco da sın ahhh beaaa

• ⭐⭐

Çok teşekkürler, size de şimdiden hayırlı olsun.
    ABD son yıllarda garip davranmaya başladı, sanırım bunu kabul etmeyen olmaz.

Önceleri vize almak çok kolayken, artık vizeyi almayı geçtim vize randevusu almak bile bir zulüm.
    Umarım sorunsuz bir şekilde vizenizi alırsınız, şimdiden bol şans.

• ⭐⭐

@waterman hayal değil hepsi gerçek... hayaller gerçek olsun diye varlar cnm :))

• ⭐⭐

oraya gittikten sonra durumuma bağlı olarak iyi para kazanırsak ya NYC,LA yada miami düşünüyorum

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 money , money , money…

• @debbieLA77 GC bize cikti biz o zamana kadar bakalim ne kadar birikim yaptik simdiden alacaklari erteleyin 10 20 dolar ne atarsaniz kenara kar kardir 😃

• ⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sencerium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 valla hiç ev eşyasıyla uğraşmayacağım zaten yeni evliyim eşyalarımın hepsi sıfır. 20 m3 lük konteyner tutacağım zaten yarısını anca dolduruyor eşyalar. istanbul new york nakliye toplam 3000 dolar dediler. elektronik eşya harici bütün eşyalarımı taşımayı düşünüyorum. IKEA bıb koltuk yatak gibi ürünleri zaten benim hiç hoşuma gitmiyor. o yüzden ben böyle bir yol izleyeceğim. sizinde aklınızda olsun.

çok güzelmiş, ama önce gidip bi yerleşiriz anca öyle , bu konuda pek bilgim yok yardımcı olursun artık bize 🙂

hiç fiyat aldınız mı ne kadara gidiyor ve 1c konteynıra 2 +1 ev sığar mı?

• ⭐⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 GC bize cikti biz o zamana kadar bakalim ne kadar birikim yaptik simdiden alacaklari erteleyin 10 20 dolar ne atarsaniz kenara kar kardir 😃

Sigara hala içmedim 220 dolar biriktirdim kenarda 😅 baya çikolata Abur cuburu falanda bıraktım onları alıcak parayı direk dolara yapıştır yapıyorum valla damlaya damlaya göl oluyor lafı çok doğru

• ⭐⭐

@debbieLA77 money , money , money…

aynen öyle gizli şifre bu- paran varsa herşey kolay

• ⭐⭐

@goyro666 valla biz öyle yaşıyoruz artık 100 dolar aldım dün hahaha çok mutluyum 100 dolar yüz dolardır di mi?

• @abrakadabra hayirli olsun abi cekin kurtarin hemen kendinizi 😃

• ⭐⭐

@waterman

bu şarkı tam senlik ingilizcen çok iyi değil ama anlıyorum dedin sözleri de uyuyor bize hadi bakalım :))))

• @Hakan-Baştürk abi finansici olmayi kendin mi sectin yoksa silah zoru mu ? 😃 😃 cekilecek dert degil ya bi finanscilar 2 muhasebeciler 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |