DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar ds 260 formunu doldururken mahkeme evraklarını ingilizceye çevirerek mi sisteme girmemiz gerekiyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bostonlı evet sadece boşanma ve mahkeme evrakları yeminli tercüman edilerek götürülecek

• @semavi kadir bey houston konusunda size danışacak çok şeyler var ancak henüz green card elimizde değil ve zaman bol ve zaman oldukça değişken geçtiğinden birebir mesaj yoluyla ulaşmadık 🙂 sizin videolarınızın bir bölümü izlediğim birçok videodan daha realistik olmuş diyebilirim gerçekçiliği ne kadar iyi yansıtırsanız izlenme sayılarınızdaki değişimde malesef olumsuz yönde ilerleyeceğinden çizginizi izlenme uğruna bozmamanızı diliyorum 🙂

Sizden 2 ricam olucak houstonda hangi mahallelerin genel anlamda daha güvenilir olduğunu ( isim isim ) bu bölgelerde ortalama kiraların ne kadarlarda olduğunu bu bölgelerde ulaşımın nasıl olduğunu içeren bilgilerinizi toparlayacağınız bir videoya birçok arkadaşın ihtiyacı olduğunu eyalet seçimi hakkında kişilerin özellikle soruşturmasındada yardımcı olacağını düşünüyorum.

İkincisi ise houstonda delivery işlerle ilk giren kişilerin genelde güncel rakamlar konusunda ne kadar kazanç sağladığını ortalama olarak atıyorum 10 saat çalısmanın karşılığının ne olduğunu vs. Aktarabilirseniz güncel olarak insanlara sürekli ışık tutabilirsiniz diye düşünüyorum ve çevremde falan gördüğüm kadarıylada en cok aranan şeylerden biriside bu.. her kanalda benzeri var ancak her kanalda bugun 500 kazandım bakın türkiyedeki 25binlik tvyi nasıl yarım günlük parayla aldım içeriği var.. 500ün houstonda ne kadarı aracın ortalama sigorta masrafına ne kadarı yağına suyuna ne kadarı benzine ne kadarı vergiye gidecek bu kısımı rakamlar üzerinden anlatan yok.. bu çalısmayı yapmanızı ben şahsen bir içerik tüketicisi olarak sizden beklediğimi ve böyle bir içeriğin sizden beklendiğini dile getirebilirim 🙂 sağlıcakla kalınız.

• @ayvalik10 teşekkürler

• ⭐⭐

@waterman aynen oyle, kacak veya ilticayla abd de yasamaktansa sonsuza kadar turkiyede kalirim daha iyi. illaki bir firsat belirir de gideriz her sey monoton degil ki.

keske gitmeselerdi

• @ilkerkaynar90 size katılıyorum. Houston ile ilgili daha detaylı bilgiye ihtiyaç var o kesin
    @semavi kadir beyin her konuya hakim olmasını tabi ki bekleyemeyiz ki YouTube da videolarının bazılarında kendisi de diyor ben ancak deneyimlerinin şeyleri aktarabilirim diye.
    Zaten olurda kazanırsak ben ve bir çok Houston düşünenlerin ilk gideceği kişi kendisi hem ticaret hem ziyaret hem de bilgi almak amacıyla

• Merhaba, kusura bakmayın aradım bulamadım belki var veya ben şuan yanlış yere açıyorum konuyu kusura bakmayın.

Soruma gelecek olursak bu sene pasaport şartı olmadığı için pasaport almadım fakat olurda şanslılardan biri ben oldum ne zaman çıkarmam doğru olur.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 🙂

• 151 gün kalmis bugün yazmayi unutmusum hic demiyonuz 😃

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

151 gün kalmis bugün yazmayi unutmusum hic demiyonuz 😃

Tek haneye düşmesini bekliyoruz 😃

• @JesusLord hahaha tek haneliye düstügünde sanirim bir yildiz alicam 😃

• ⭐⭐⭐

@bostonlı DS formunu doldururken herhangi bir evrak yüklemiyorsunuz, mülakata giderken mahkeme evraklarını ingilizceye çevrilmiş halde götürebilirsiniz

• @Fast Merhaba talihli olmayı beklemeden çıkarın bence çünkü yılbaşından sonra pasaport ücretlerine yüklü bir zam bekleniyor. Bunun yanı sıra pasaport basım süreleri de talep yoğunluğundan 1 ayı buluyor.Ben kasım ayının başında başvurdum kasımın son haftası elime ulaştı pasaportlar.

• @Ckfamily, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Fast Merhaba talihli olmayı beklemeden çıkarın bence çünkü yılbaşından sonra pasaport ücretlerine yüklü bir zam bekleniyor. Bunun yanı sıra pasaport basım süreleri de talep yoğunluğundan 1 ayı buluyor.Ben kasım ayının başında başvurdum kasımın son haftası elime ulaştı pasaportlar.

Süre konusunda tedirginim ücret olarak defter bedeli veriyorum sadece ondan sorun değil. Teşekkürler cevap için.

• Arkadaslar merhaba, yeni uyeyim. Ne zaman yorumlarim ayni anda yayinlanmaya baslar? Bilgisi olan var mi ? Cunku yazdigim yorumlar bir gun bekletilip oyle yayina giriyor ve yazdiklarimin hep yukarda kaliyo altinda 15 20 yeni yorum. Benim sorum coktan gozden kacmis oluyor. Bilgisi olan?

• ⭐⭐⭐

@sinanald90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaslar merhaba, yeni uyeyim. Ne zaman yorumlarim ayni anda yayinlanmaya baslar? Bilgisi olan var mi ? Cunku yazdigim yorumlar bir gun bekletilip oyle yayina giriyor ve yazdiklarimin hep yukarda kaliyo altinda 15 20 yeni yorum. Benim sorum coktan gozden kacmis oluyor. Bilgisi olan?

Yeni katılan her üye için bir süre mesajları yayımlanmadan onay alması gerekiyor. Bir kaç yorumdan sonra normale dönecektir merak etmeyin 😊

• İyi günler arkadaşlar dün mülakata giren arkadaşların yazdıklarını okudum ve bizler Amerika için çalışmaya devam ederken para biriktirmeye devam ederken kafamız şişerken birileri o an’larda mülakattaydı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @JesusLord deme öyle şeyler insanı can evinden vurma. Bizde inş o mülakata gireceğiz. 🙂

• @Emre-Kurtulmuş olabilir tabiki mantıklı araştırmak lazım çok teşekkür ederim ☺

• @JesusLord Enseyi karartmayalım. Başvuru sonuçları açıklanana kadar umut etmeye devam. Mülakatları okudukça kendi mülakatımız gibi sevinmeye ve heyecanlanmaya da...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |