Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu Güzel ya oradan yürür o zaman bence de olma ihtimali baya yüksek

• ........

• @this-time89, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar samimi bir sorum olacak. Son ekonomik durumlardan sonra kart çıksa dahi olayın finansal gereklilikler kısmı ile alakalı sıkıntı yaşama ihtimali olan arkadaşlar var mı aramızda?

Mevcut ekonomik durum içinde sıkıntı mutlaka yaşanacaktır, bence birçok kişi yaşayabilir. Ancak gerçekten isteyen ve çabalayan için halledilmeyecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Yatlar katlar beyan etmemizi istemiyorlar sonuçta, sadece bir süre çalışacak iş bulamadığımız durumda da geçinebileceğimize ikna olmak istiyorlar.

• @Erkand allahım nasip et 🙏

• Günaydın dostlar.
    Kaldı 23

• Günaydın forum..
    Günler şu gibi akip gidiyor. Az kaldı cildirmaya...

• ⭐⭐

@OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günaydın dostlar.
    Kaldı 23

Akşam bakan olursa 22.

• Yavaş Yavaş Heycanlandım 😂

• Herkese merhaba,
    Bu kadar az bir zaman kalmışken ben de merhaba deyip forumda bir hatıra kalsın istedim 🙂 Bu sene eşim ve ben ilk defa başvurduk. İkimizde 39 yaşındayız ve uzun yıllardır sağlık sektöründe çalışıyoruz (Biyomedikal Müh.). 3,5 yaşında bir oğlumuz var ve forumdaki bir çok arkadaş gibi gelecek kaygımız artık bizi endişelendirecek seviyelerde.
    Mesleğimiz açısından daha fazla fırsat olduğunu düşündüğümüz ve yaşam şartları bize daha uygun geldiği için aklımızdaki yer Texas-Houston. Houston da sağlık sektöründe çalışan arkadaşlar varsa iletişim kurmayı çok isteriz.
    Ben başvuruyu yaptığımızdan beri eşimin talihli olacağını hissediyorum 🙂 Forumda mülakat ve Amerika'ya giriş, yerleşme süreçlerini paylaşan arkadaşlara ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Yazılanları okurken kendim yaşamış gibi heyecanlanıp hayaller kuruyorum, günlük motivasyonum oldu bu tarz paylaşımlar :))
    Umarım herkes için en hayırlısı olur ve günler sonra burada birbirimizin mutluluğunu paylaşırız...

• @TughanTug Selamlar bu arada. Zaman geldi ve yine buradayız 🙂 New York konusunda sohbet etmiştik uzunca.

• ⭐⭐

@denizergün, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba,
    Bu kadar az bir zaman kalmışken ben de merhaba deyip forumda bir hatıra kalsın istedim 🙂 Bu sene eşim ve ben ilk defa başvurduk. İkimizde 39 yaşındayız ve uzun yıllardır sağlık sektöründe çalışıyoruz (Biyomedikal Müh.). 3,5 yaşında bir oğlumuz var ve forumdaki bir çok arkadaş gibi gelecek kaygımız artık bizi endişelendirecek seviyelerde.
    Mesleğimiz açısından daha fazla fırsat olduğunu düşündüğümüz ve yaşam şartları bize daha uygun geldiği için aklımızdaki yer Texas-Houston. Houston da sağlık sektöründe çalışan arkadaşlar varsa iletişim kurmayı çok isteriz.
    Ben başvuruyu yaptığımızdan beri eşimin talihli olacağını hissediyorum 🙂 Forumda mülakat ve Amerika'ya giriş, yerleşme süreçlerini paylaşan arkadaşlara ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Yazılanları okurken kendim yaşamış gibi heyecanlanıp hayaller kuruyorum, günlük motivasyonum oldu bu tarz paylaşımlar :))
    Umarım herkes için en hayırlısı olur ve günler sonra burada birbirimizin mutluluğunu paylaşırız...

@knnrn var houstonda hemşir, kendisinin siteside var https://gocmenhemsire.com/, youtubedan da takip edebilirsiniz, diğer sosyal medyalarıda kullanıyor bildiğim kadarıyla. kendisiyle kazandığınız takdirde irtibata geçerseniz size elinden gelen bilgilendirmeyi yapacağına inanıyorum. Arada canlı yayın da açıyor oradan da sorularınızı sorabilirsiniz.

• @denizergün Umarım Hayalleriniz Gerçekleşir 🙏🏻Hepimiz Heycanlıyız Bekliyoruz çok Az bir zaman Kaldı Bizi bu Hale Düşürenler Utansın Eyalet Seçiminizi Çok Doğru Yapmışsınız Hem Sizin Açınızdan Hemde Oğlunuz İçin Güzel Eyalet Hakkınızda Hayırlısı olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@istanbuladami @FreeMen çok teşekkür ederim. Bu dosyayı ben hazırladım. 4-5 mayıs gibi de DS260 boş halini koyucam ki herkes şimdiden ds260 formunu doldurur hazır olur sistem açılınca da kopyala yapıştır yaparsın. Yanında ise türkçe açıklaması da olacak. Bu arada sunum dosyasını daha da geliştirmek istiyorum. Eğer eksik bir şeyler varsa bana yazarsanız bende ekleyip bulutta ki dosyayı hep güncel tutayım.

• @gariban teşekkürler bilgilendirme için 👍🏻 bakıyorum hemen.

• @uzaysan 23 gün 8 saat vardı sanki zaman durmuştu, günler geçmek bilmiyordu. 🙂

• @umut-arda-adıgüzel kullandığınızı nasıl bilecekler?

• @marti2771 Mülakat öncesi Unganlar da muayene oluyorsunuz. Raporlarınız, kullandığınız ilaçları görüntüleyebiliyorlar diye biliyorum ama 🙂

• @Rüştü-Gürbüz Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkürler . Eklemek gerekirse de ben o muyeneyi oldum:) Kullandığınız ilaçları ve raporları da e-nabız üzerinden kapattığınız sürece göremezler

• bana bi GC lazım o da bu sene lazım

• Selamlar herkese, 23 gün kaldı ama artık içimde heyecandan çok kaygı var sanki 😅 Greencard olmazsa E2ye yöneleceğiz bu da uzun ve teferruatlı bir süreç onun kaygısı sanırım. Yine de ilk senesinde çıkan şanslılardan oluruz diye de hayal etmekten geri kalmıyorum😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.8k

| | | |