Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Benim sorunum ise şuanda Abd içinde turist vizesine geçtiğim için Statüm hala Pending aşamasında. Pending aşamasındayken AOS işlemi yapılabiliyor mu ? yada Pending aşaması bi şekilde hızlandırılabiliyor mu ? Bu konuda ilerleme kaydedemiyorum Yardımcı olursanız minnettar olurum.

• @salih-aktuna Kesin bilgiyse dagilabiliriz o zaman. Tesekkurler:)

• Yine çok az kişi almış mülakat nasıl olacak böyle?

• Arkadaşlar merhaba. Benim case numberın 3k larda, temmuz da formumu yolladım ancak henüz bir mail almadım. Durumumu sorgulama için hangi adrese mail atmam ve ne sıklıkla mail atmam gerekiyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• ⭐⭐⭐

@salih-aktuna, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Benim sorunum ise şuanda Abd içinde turist vizesine geçtiğim için Statüm hala Pending aşamasında. Pending aşamasındayken AOS işlemi yapılabiliyor mu ? yada Pending aşaması bi şekilde hızlandırılabiliyor mu ? Bu konuda ilerleme kaydedemiyorum Yardımcı olursanız minnettar olurum.

Siz B1’den mi F1e geçiyorsunuzda pending durumunda kaldınız? Benim bildiğim bu durumda olsanız da aosa başvurabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@abzr Merhaba, şurayı inceler misiniz. KCC Mail Tipleri ve E-mail Adresi
    İster haftada bir atın isterseniz ayda bir. Size kalmış.

• @waterman, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@yakupkaplan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Emre-Kurtulmuş Emre bey, DS-260 formunu doldurdum. Belirttiğiniz sayfadaki aşamalara göre CN'nin aktif olması gerekiyor. Aktif olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Cn numaranız suan aktif zaten en yüksek mülakat alabilen cn 26.000.. Mülakat icin beklemekten başka yapabileceğiniz birşey yok sürecinizde başarılar.

Teşekkürler. İnşallah bir aksilik olmadan süreci tamamlarız.

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkür ederim. Şu anda beklemeye devam edeceğim ta ki email alana kadar. İnşallah bir aksilik olmadan süreci atlarız. Sağolun

• merhaba bende 2023 talihlisiyim 19 yaşındayım ama maddi gerekçeleri sağlayamıyorum maddi gerekçeleri nasıl sağlaya bileceğime dair bilgisi olan ya da sponsorluk işlerinin nasıl olduğunu bilen biri yardımcı olabilirmi

• @theyek gc kazanmana cok sevindim fakat basvuru yapmadan önce bunlari göz önünde bulundurman gerekirdi. Aile/akraba/arkadas cevresinden borc almaya calis

• ⭐⭐⭐

@theyek Sponsor olarak sadece Amerika vatandaşı yada Amerikada Greencardlı birini gösterebilirsiniz. Türkiyeden biri size sponsor olamaz. Maddi şartları sağlayabilmek için ailenizden veya eş dosttan borç alıp hesabınızda bunu göstermeyi deneyebilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@theyek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

merhaba bende 2023 talihlisiyim 19 yaşındayım ama maddi gerekçeleri sağlayamıyorum maddi gerekçeleri nasıl sağlaya bileceğime dair bilgisi olan ya da sponsorluk işlerinin nasıl olduğunu bilen biri yardımcı olabilirmi

Aile bireylerinden destek istesen? ABD vatandaşı tanıdığın varsa sponsor olabilir , iş teklifi alırsan bu seni iyi bi noktaya çıkarabilir. Sakın pes etme gerekirse kredi vs cek ailenden birileri ceksin veya senşn hesabına göndersin bi yolunu bulmaya calıs

• Merhaba lar ben bir şey sormak istiyordum başvuru sırasında lise okuyordum ce son sınavlarım vardı basvuru esnasında lise mezununu işaretledim ve başvurudan bir ay sonra diplomam oldu eğer şayet bana çıkarsa bu bir sorun oluştururmu teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@mert-hanonu DV2024 Sohbet Odası grubunda sorularınıza daha hızlı cevap alabilirsiniz, siz DV24 için başvuru yaptınız. Bir sorun oluşturmaz durumunuz

• Merhabalar Sponsorluk Belgesi nasil alinir nereden alacak Sponsor olacak kisi, Lutfen yardimci olur musunuz

• ⭐⭐⭐

@Nazal10line, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar Sponsorluk Belgesi nasil alinir nereden alacak Sponsor olacak kisi, Lutfen yardimci olur musunuz

https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864?_=1674370106249

• Merhaba
    4 kişilik bir aileyiz
    Asıl talihli benim
    Kendi hesabımda 10000 dolar bandında eşimde aynı oranda birikimi olsa ev ve arabamızın da göstersek bu yeterli olur mu acaba.
    Yorumlar mısınız

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz Karar konsolosluk görevlisine kalmış durumda maalesef x miktarı bir kişi için yeterli görürken aynı miktarı başka bir kişi için yeterli görmeyebilir. Siz gösterebildiğiniz kadar maddi birikiminizi göstermeye çalışın

• @Emre-Kurtulmuş
    Peki başarıya ulaşmış kişiler hangi miktarlarda mülakata giriyor
    Böyle bir fikriniz var mı acaba ?

• ⭐⭐⭐

@Gökhan-Öz 7K dolar ile alanda var 50K dolar ile APye kalanda Gökhan bey, dediğim gibi bu tamamen konsolosluk çalışanın o sıra sizin durumunuza göre verdiği bir karar. Ve bu kararını etkileyen bir çok etken var gittiğiniz şehir, mesleğiniz, kaç kişi gidiyosunuz, çocuk var mı yok mu vs. bir çok etkeni var. Siz gösterebildiğiniz kadar bütün birikiminizi göstermeye çalışın. Ortalama asıl talihli için 15K dolar + her aile üyesi 5K dolar göstermeniz iyi olacaktır diyebiliriz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |