DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban sizin dediğiniz un tarhanasıymış

Aynen suda löp löp kalıyor, erimiyor ben o yüzden sevmiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban bu arada bizim bu tarhanayı kıtır kıtırda yiyebilirsin çerez niyetine ama marketlerde satılanlar gibi ince cips gibi kopanlardan değil tabi onlardan daha kalın.

• @clourpoint Bir de öğretmenleri düşünün 😁 O öğrencilerden her sınıfta yaklaşık 40 ar tane var ve o kvgalar okulda da devav ediyor yok silgimi aldı yok kalemimi çöpe attı 🤭

• ⭐⭐⭐⭐

aha bizim tarhana bu @gariban @bidünya
    topak-tarhana-1.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT ilkokul 3 e kadar 63 kişiyle okudum küçük bir sınıfta 😃 çoh kötü günlerdi çoh 😃 sonra 55 e düştük 4 5 te 😃 3 erli 4 erli oturuyorduk bazı sıralarda kim nasıl yazı yazacak ohho neler neler 😃

• ⭐⭐⭐⭐

8 mayısta dinlemek için bekliyorum 😃

• @Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@khipusd ya çok kötü olmuş 😞 iyi şimdi değil mi aynen dediğiniz gibi yakın bile olsak pandemi de yine çekirdek aile kaldık gurbet korkutuyor destek yok diye ama böyle de gurbette olduk

İyi iyi çok şükür o günleri yaramazlıklarıyla unutturdu sağolsun😅evet ben önceden yurtdışında yaşayabilir miyim diye düşünüp yok yaa diyordum kendi kendime,ama herkes bir taraflarda olup yalnız başımıza kalınca her türlü yaşanır yaa kafası geldi

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

aha bizim tarhana bu @gariban @bidünya
    topak-tarhana-1.jpg

Bu tarhana maraş usulü olanlardan mı cips gibi yiyorlardı onlar da kıtır kıtır😋

• ⭐⭐⭐⭐

@khipusd evet antep usülü denir ama gerçi aynı yörenin ürünü 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT ilkokul 3 e kadar 63 kişiyle okudum küçük bir sınıfta 😃 çoh kötü günlerdi çoh 😃 sonra 55 e düştük 4 5 te 😃 3 erli 4 erli oturuyorduk bazı sıralarda kim nasıl yazı yazacak ohho neler neler 😃

Biz 72 kişiydik. 24 sıra her sırada 3 er kişi vardı.

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eve cuma günlerinden masa örtüsü götürüp yıkatıyor muydunuz siz de sırayla😅

• ⭐⭐⭐⭐

@khipusd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eve cuma günlerinden masa örtüsü götürüp yıkatıyor muydunuz siz de sırayla😅

Tabi ki de

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 bi zahmet abi 😃 @khipusd bu arada bizde sıra sayısı azmış bazı arkadaşlar 4 lüydü

• ⭐⭐⭐

Tarhana ve sınıf muhabbetinin ortasından alakasız bir şeyle dalayım.
    Bundan 1 hafta 10 gün önce rüyamda Hollandaya taşınmıştım. Dün de ne oldu ne bitti tam bilmiyorum ama "heh aldık 3ü 1arada nescafeyi" diye foruma yazmışım, Millet eksi vermiş hep. "Halbuki o kaba cümleyi bayağı hafifletip yazmıştım" diye düşünmüştüm 😁
    Sonradan like verip eksileri sıfırlamışlardı. Rüya yorumlayan var mı aranızda?
    Not: Açıkta kalan bir yanım yok. 😂

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 bi zahmet abi 😃 @khipusd bu arada bizde sıra sayısı azmış bazı arkadaşlar 4 lüydü

En fenası da solak biriyle sağlak birinin 3’lü 4’lü sırada yan yana oturması çilesi😂örtmenimmm ben yazamıyorum kolunu biraz çeksin şikayetleri,birbirini ittire kaktıra,of yaşımız da ortaya çıkıyor böylece ölümüne kalabalık sınıflardan😵

• ⭐⭐⭐⭐

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bundan 1 hafta 10 gün önce rüyamda Hollandaya taşınmıştım. Dün de ne oldu ne bitti tam bilmiyorum ama "heh aldık 3ü 1arada nescafeyi" diye foruma yazmışım, Millet eksi vermiş hep. "Halbuki o kaba cümleyi bayağı hafifletip yazmıştım" diye düşünmüştüm 😁

Google/Rüyada forumda linçlenmek ve sonra affedilmek
    Sonuç bulunamadı😅
    Demek herkesin rüyalarına giriyor bu gc olayı ya,ben de 100 kişi seçilcekmiş kart için,bir abla elinde mikrofonla seçilenleri sahneye cagırıyor,beni de 99. Olarak çağırıyordu.Bu da yorumsuz🙃

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çok takılıyoruz burada bilinç altımıza yerleşiyor. 👍🤔

• ⭐⭐⭐⭐

En fenası da solak biriyle sağlak birinin 3’lü 4’lü sırada yan yana oturması çilesi😂örtmenimmm ben yazamıyorum kolunu biraz çeksin şikayetleri,birbirini ittire kaktıra,of yaşımız da ortaya çıkıyor böylece ölümüne kalabalık sınıflardan😵

Hahahhaaa.... bu ben... solaktım hep aynı sorunu yaşardım...

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya aynen Hayati bir karar tek sorun greencard da değil bu pandemi psikolojisiyle üstüne bir de hamilelik psikolojisi düşününce bile 😒

Ben 2020 mart ayında oğlumu dünyaya getirdim,akciğer probleminden dolayı yoğun bakıma alındı,oğlum yoğun bakımdayken pandemi türkiyede patladı,13gün kaldı toplamda yoğunbakımda,ama son bir haftasında pandemi sebebiyle günlük 10 dk görme hakkımızı da,anne sütü götürme hakkımızı da kaldırdılar.Günler geçmedi inanın. Normalde kalabalık bir aile olmamıza rağmen,ne babaanne ne dede ne teyze hiçbirini doğru düzgün göremeden 14aylık oldu.Açıkçası psikolojik olarak lohusalık ve bebek büyütmek pandemide tam bir kabus.O yüzden çok haklısınız,bir değil birkaç kez düşünmekte🤷🏼♀

@khipusd çok ama çok geçmiş olsun ne diyeceğimi bilmedim. Eminim çok ama çok zor günlerdi ancak çok daha güzel günler görüp unutun inşallah 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.2k

| | | |