DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

WhatsApp Image 2021-04-16 at 14.49.58.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐

hemen baygın düştğ 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster yaa yorulmuş kuzum

• ⭐⭐⭐

@TughanTug şöyle oluyor ara depo olayı, verdikleri yazılımın içinde depoda var. Reklam gibi mi olur bilmiyorum da 1599 dolara aldom ben paketi içinde herşey var ben sadece pc basına geçip hocaların verdikleri ödevleri yapıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya gezginci eve gelmiyordu hiç şimdi de gözü dışarda pencereye bakıyor ama gidemiyor 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster maşallah güzel kıza sıpalar da yoruyodur onu şimdi em em

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir demin sütünü mü bitirdiler la dedim buna gırgır geçe geçe miyav diyor aksdhasaksdj

• ⭐⭐⭐

@Rhonster hahaha yaaa işte analık böyle bişey😂

• @tolgasatir Eğer ben de kendim halledemezsem mecbur o şekilde bir paket alacağım. Fazlasıyla tecrübe etmek istediğim bir iş çünkü. Amerika'ya gidince de devam ettirmek istiyorum, oradan yapması her türlü daha kolay zaten.
    İnşallah 22 gün sonra Green Card kazandığımızı öğreniriz de çok oyalanmayız buralarda 😃

• ⭐⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir Eğer ben de kendim halledemezsem mecbur o şekilde bir paket alacağım. Fazlasıyla tecrübe etmek istediğim bir iş çünkü. Amerika'ya gidince de devam ettirmek istiyorum, oradan yapması her türlü daha kolay zaten.
    İnşallah 22 gün sonra Green Card kazandığımızı öğreniriz de çok oyalanmayız buralarda 😃

Yani benimki biraz tembel işi oldu bi yandan da gerçekten karışık işler bilmediğimden risk almak da istemedim hesap suspend e düşünce de ilk 1 yıl onlar hallediyorlar risk almak istemedim bi tane de ortağım var ikiye böldük eğitim masrafını ve riski

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

WhatsApp Image 2021-04-16 at 14.49.58.jpeg

Pek tatlılar 🥰

• @tolgasatir Evet bence de vakit yoksa vs en mantıklısı o şekilde yapmak zaten, yoksa çok uğraştırıyor. Ben çok zaman harcadım geçen sene, sonra şirket şartıydı ara depoydu derken olmadı, bu aralar tekrar araştırıp halletmeyi düşünüyorum.
    Umarım siz de ilk satışınızı en kısa zamanda yaparsınız 🙂

• ⭐⭐⭐

@TughanTug inşallah bakalım heycanla ilk satışı bekliyorum 🙏🙏😁😁

• ⭐⭐⭐

Gece kripto paralarla ödeme yapılamaz diye bir genelge yayınlanmıştı ve 30 nisanda yürürlüğe girecekmiş. Papara yetkilileri devlet kripto parayı çözemediği ve uğraşmak istemediği için direkt yasak getirmeyi tercih etti tam olarak neler olacağını biz de bilmiyoruz konuyu çözmek ve yeni anlaşmalar yapmak için toplantılar yapıyoruz gibi bir açıklama yapmış. Sonuç olarak kripto paraya da vergi getirmenin derdindeler komisyona ve vergiye çalışacak gibi duruyoruz. Bu durumda Türkiye den ciddi bir geri çekilme olabilir. Belirsiz ortamda kimse riske girmek istemeyecektir. Binance ın Türkiye’den çeklilme olasılığı bile konuşuluyor. Bugün de buna tiksinelim hep birlikte gerçekten artık bünyeler kaldırmıyor🤢

• Yasaklı

-abi bu kontrol panelinde bi düzenek var ya hani mekiği hareket ettirmek için
    -elleme bırak
    -ellemem lazım bişi sorucam şimdi ben bunu sağ sol yapınca gemiden garip gazlar çıkıyo ?
    -uzayda yön değiştirmek için kütle kaybına ihtiyaç vardır.
    -ney?
    -ulan elleme bırak dedim biz burdan yönetiyoruz işte mekiği
    -tamam

• @bidünya Az kaldı greencard çekilişlerinden bile vergi almaya çalışacaklar 🙂

• ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Gece kripto paralarla ödeme yapılamaz diye bir genelge yayınlanmıştı ve 30 nisanda yürürlüğe girecekmiş. Papara yetkilileri devlet kripto parayı çözemediği ve uğraşmak istemediği için direkt yasak getirmeyi tercih etti tam olarak neler olacağını biz de bilmiyoruz konuyu çözmek ve yeni anlaşmalar yapmak için toplantılar yapıyoruz gibi bir açıklama yapmış. Sonuç olarak kripto paraya da vergi getirmenin derdindeler komisyona ve vergiye çalışacak gibi duruyoruz. Bu durumda Türkiye den ciddi bir geri çekilme olabilir. Belirsiz ortamda kimse riske girmek istemeyecektir. Binance ın Türkiye’den çeklilme olasılığı bile konuşuluyor. Bugün de buna tiksinelim hep birlikte gerçekten artık bünyeler kaldırmıyor🤢

Binanceye gelmez yaa gelmez deme off vallahi hergun bir tiksinti geliyor bu ülkeden şuan çalışmıyorum geçim kaynağım coinler hatta Amerika için güzel Birikim oluyordu bir sene daha ellemesinler yaa

• ⭐⭐⭐

@Rhonster aslında ben sana yazıcaktım durumu varmı bi fikrin diye şimdi işteyim akşam yazsam olurmu ozelden, bu arada kediniz çok tatlıı❣

• @Rhonster maşallah kuzulara, dışarda gezip gezip dönen cinslerden sanırım 😹

Bende de var bir tane, arada GC çıkarsa nasıl ederim diye kara kara düşünüyorum.

• @tolgasatir Dropshipping yaptığınız tedarikçilerle sözlü de olsa bir anlaşmanız var mı? Yoksa onlardan müşteri gibi mi temin ediyorsunuz?

Oda kaydı vs içinde nasıl bir eğitimmiş o, ilk kez duyuyorum. Anlaşılan firmaya vekalet vs de veriyorsunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |