Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahsenaydgdu @bidünya e2 vizesi için bildiğim şey amerika dan başvuru yaparsanız daha uygun fiyatlara onay alabiliyosunuz ama 2-3 ayda bir vize yeniletmeniz gerekiyor ve amerika dan çıkış yapmanız sıkıntı dönüş için diye biliyorum.

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir bende turkiyede trendyoldayımda çıkıyorum artık işleri kapatıcam ders çalışcam evde 🙂 amazonda eğitimlerdemisinz şuan aktif bi ürün gönderme satış vs başladımı?

B planına yogunlaşmışsınız siz dersler falan gerçi çıkarsa da lazım olur 🙂

Dropshiping le başladım şimdilik bir kaç yazılım desteği ile işler açılırsa farklı şekilde işi büyütmeye çalışacağım 1 hafta falan oldu ürün listeleyeli henüz bir satış yapamadım 🙄

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @ahsenaydgdu evet doğru diyosunuz 😄 2 yıllıklarda istenilen puanlar daha düşük tabi ama yinede çalışma gerektiriyo hep bi sınav hayatımı🤦🏾♀😄 inşallah herşey su gibi akar yolunu bulur 🙏🏽

• ⭐⭐⭐

@khipusd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu @bidünya Greencard olmazsa herkes b c planları peşinde.Açıkçası yatırımcı vizesini düşünmekle birlikte,doların yükselişi karşısında ne kadar birikim olması lazım, o para nasıl çıkar diye düşünüyorum😀 @ahsenaydgdu önce sen orda muhasebeci olcaksın peşinden ben🙈

En son ihtimal Karadağ düşünüyoruz en kolay yatırımcı vizesi veren ülke bir iki yıla AB’ye girmesinden bahsediliyor bakalım 🤔

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu bu arada okul işine gerek kalmaz umarım 🙏 bizde her ihtimale karşılık yatırımcı vizesini düşünüyoruz hatta önceleri ülkesini terk etmek istemeyen eşim ciddi ciddi bu işe kafa yoruyor😂umarım gerek kalmaz

E- ticaret yöntemiyle de e2 vizesi alınabiliyor diue duymuş ve youtube da videolar görmüştüm bunu da araştırın bence

Bunu bir araştırmak lazım eğer doğruysa çok iyi ama şartlar nedir bir bakmak lazım. Bilen arkadaşlar varsa da aydınlatırsa sevinirim.

Benim araştırdığım ve anladığım biraz şirket geçmişi ve biraz da satış hacminizin olması lazım bu şekilde almak için işler büyüyünce de artık gidip ordan yürütmek istiyorum amerika da vergi vermek istiyorum gibisinden başvurabiliyosunuz ama dediğim gibi profesyoneller daha iyi açıklar

• @tolgasatir Merhaba, ben de dropshipping ile ilgileniyorum ancak artık dropshippingde ara depo kullanmak gerekiyor diye biliyorum bunu nasıl hallettiniz?
    Bir de seller hesabı açarken artık individual kabul etmiyor, şahıs şirketi adına mı açtınız?

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir hayırlısı olsun bende gidince orda amazon düşünüyorum bakalım tr de udemyden eğitim aldım ama işten güçten izlemeye fırsat olmadı. takıldığım bir yer olursa haber ederim 🙂

• ⭐⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir Merhaba, ben de dropshipping ile ilgileniyorum ancak artık dropshippingde ara depo kullanmak gerekiyor diye biliyorum bunu nasıl hallettiniz?
    Bir de seller hesabı açarken artık individual kabul etmiyor, şahıs şirketi adına mı açtınız?

Şöyle ki ilkay zaman ın videolarını takip ediyorsanız bu olaydan bahsediyordu bende ondan aldım eğitim programını açıkçası

3 aylık yazılımları karşılıyolar
    3 aylık SMMM masrafları
    Şirket kuruluş masrafları
    Amazon avrupa ve kuzey amerika hesap açılışları
    3 aylık pc ye baglanıp bire bir eğitim ve 1 yıllık danışmanlık hizmeti var

Şahış şirketi kurdum babamın adına emekli olduğu için bagkur çıkmıyo bide adına kayıtlı daire var orayıda ofis gösterdim stopaj ödemiyorum. Ama şöyle bi ayrıntı var şirket kurmak yetmiyor ticaret odası kaydı da istiyorlar, atıyorum berber bakkal vs bi şirketin vardır o olmuyor ticaret odasına da kaydolman lazım

• ⭐⭐⭐

@bidünya valla bi şekilde kurtulmak lazım. Bıktım bu ülkenin başındakilerden yalandan dolandan güvensizlik belirsizlikten. İnşallah tez vakitte gitmek nasip olur

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir hayırlısı olsun bende gidince orda amazon düşünüyorum bakalım tr de udemyden eğitim aldım ama işten güçten izlemeye fırsat olmadı. takıldığım bir yer olursa haber ederim 🙂

Valla bildiğim birşey ise her zaman

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ticaret oda kayıtları heryerde aynımı bilmiyorum ama biz 1500-2000 tl arası bi para ödemiştik kayıt için. Odanında bi faydasını gördün mü dersen görmedim. boşa giden bir para oldu 😞

• ⭐⭐⭐

@bidünya valla bi şekilde kurtulmak lazım. Bıktım bu ülkenin başındakilerden yalandan dolandan güvensizlik belirsizlikten. İnşallah tez vakitte gitmek nasip olur

Öyle bir düzen var ki ya tarafsınız ya bertaraf

Yeni havalimanında çalışırken sırf muhalif tweetlerim var diye sosyal medyada güvenlik soruşturmasından işten çıkartıldım,

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ticaret oda kayıtları heryerde aynımı bilmiyorum ama biz 1500-2000 tl arası bi para ödemiştik kayıt için. Odanında bi faydasını gördün mü dersen görmedim. boşa giden bir para oldu 😞

Aynen istanbulda 1200 lira gibi bi rakam sanırım ama bizim eğitim pakedindeydi ben karışmadım, gerçekten sırf kayıt başka bi avantajı yok.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir çaykur çekilişini izlediniz mi. Gözlerim kan ağlıyor artık benim

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu ben yoruldum hayat gelme üstüme diyesim geliyor bazen 😂😂 havalimanında mesela kendilerinden olmayan hiç bir işletmeci yok bir tek şuan çalıştığım şirket var

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu gerçekten bıktık bezdik artık neresi olursa diye bakıyoruz ya inşallah 🙏

• @tolgasatir Anladım, çok teşekkür ederim. Şirket olayından haberim var ama ara depo beni düşündürüyor.
    Ben kendim halletmeye çalışıyordum ancak yine ekonomi politikalarımız sağ olsun global şirketlerle bir iş yaparken sürekli işleri zora sokuyor. Sizin aldığınız eğitimin o içeriklerle birlikte fiyatı nedir diye sorabilir miyim acaba sakıncası yoksa? Özelden de yazabilirsiniz buraya yazmak istemezseniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu üst bölümünüz olan bir 4 yıllığa başvurup öyle tamamlayamıyor musunuz o eksik olan 2 dersi tamamladıktan sonra iş arar bu sırada okulu dondurur veya devam edersiniz o size kalmış birşey tabi bence bu şekilde de olabilir ama daha masraflı olacaktır okul 1 dönemlik kayıt ücreti filan ister vs vs.

• ⭐⭐⭐⭐

WhatsApp Image 2021-04-16 at 14.48.15.jpeg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |