DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dışardan baktığımızda ne kadar kasvetli dursa da seviyorum bu şehri 😊 Gençliğim heba oldu sokaklarında #06
    Plakamıza gelmiş geri sayım 😌

• ⭐⭐ Yasaklı

ankaranın neresindeniz acaba? Cankaya el kaldırsın.Konsoloslugun 2.5 km ötesinden selam.Sayili saatler kaldi günleri saymayi bıraktım. Kızılı zencisi beyazi ile hoş çeşit çeşit yaşam tarzı için , alın teri emegimiz ile kurulacak düzgün bir yaşam için güzellikler için Mericaa .

• Bu ileti silindi!

• Gecen sene sonuclar aciklandiginda yesil kart forum sitesi cokmustu yogunluktan bu sene tum onlemler Alindi mi Ali Başkanim :)) @crazycells

• @yekta Kanka aynen geçen dile getirdim. Ali Başkanım gerekli tedbirleri aldı. Server taşıması yaptı 750K kişiye kadar kaldırır diye tahmin ediyorum ama yine de fazla da yüklenmemek lazım 😁🤪

Yahu herkes DvLottery sayfasına gireceğine foruma girdi sanırım. Baktım Forumda Bangladeşliler var aman tanrım didim 🤪

@yekta DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Gecen sene sonuclar aciklandiginda yesil kart forum sitesi cokmustu yogunluktan bu sene tum onlemler Alindi mi Ali Başkanim :)) @crazycells

• @tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@gözde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 geçen senede başvuru yapanlar olarak bu yıl çoğumuz antrenmanlıyız ☺️ İlk başvurusu olanların heyecanını ve çıkacak gibi hissediyorum demelerini çok iyi anlıyorum umarım gönülden isteyen herkese çıkar🙏🏻

Artık mülakat deneyimleri konusuna geçsek güzel olur 🙂

Yok öyle elini kolunu sallaya sallaya doğrudan mülakat deneyimlerine geçmek. Adamlar hala sızlanıyorlar yeni çekiliş yapıldı biz daha mülakat tarihi alacağız, bu nasıl iş diye. Önce bir mülakat aşamalarında debelenilecek 1 yıl kadar, öyle hemen yoook. Ondan sonra 🙂

• Tüm emekçilerimizin bayramını kutlarım...
    Dünyayı daha iyi, çevresini daha yaşanabilir, sevdiklerini daha bilinçli yapmak için emek veren, üreten ve paylaşan güzel insanlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
    (GC emekçilerini de unutmadım tabi😄)

• ........

• ........

• @muhammed01 profilden yazıyorsun imza kısmına sanırım

• Bu ileti silindi!

• @labrador Halal Guys gibi bir şey düşünmüşler ama zor ya bence ilk iş olarak yapılırsa büyük risk, belirli bir miktardan sonra (100.000$ min ) elindekinin yarısını yatırmaya değer .Bir de herkes lahmacun sevmez bende ıslak hamburger,kumru,ayvalık tostu vs düşünüyorum zaten gc kazanırsam aşçı okullarını araştırıcam burada,öyle gidicem.Kafada plansız,sadece gidip garson olurum aylık 3-4 bin dolar gelirim olur diyenler hep aynı hayatı yaşarlar.Lahmacunu değiştir farklı bir şey düşün bence ki en önemlisi gc çıkarsa düşün ( 1%1000 ) 😞

• @gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@aysegul Asagida verdigim program kodunu refresh.vbs olarak kaydedin. Sonra Tiklayin, sizin icin her 5 saniyede bir dvlottery sayfasini refresh edecektir 🙂

On Error Resume Next

Set objExplorer = CreateObject("InternetExplorer.Application")

objExplorer.Navigate "https://www.dvlottery.state.gov/"
    objExplorer.Visible = 1

Wscript.Sleep 5000

Set objDoc = objExplorer.Document

Do While True

Wscript.Sleep 5000
    objDoc.Location.Reload(True)
    If Err <> 0 Then
    Wscript.Quit
    End If

Loop

👏 👏 👏

• Geçen sene ciddi ciddi koskoca forumda sadece 1 kişiye çıkmıştı,bir de ben en son kontrol ettim herkes çıkmadı yazdıktan sonra ulan bu kime çıktı bana mı diye girdim ama sonuç elbette hüsran 😞 999 rengi siyah 1 rengi beyaz bir çark düşünün ve o beyaz çarkın size isabet edeceğini , ihtimali böyle bir şey.İlk başvurusunda kazananlar bana göre hayatta her şeyde şansı olan insanlar ama biz şanssızlar deneriz 10 sene çıkmaz 11’de çıkar onda da gitmeye bir amacımız kalmaz.Hayatı boyunca benim gibi şanssız olan insanlar illa ki vardır burada da ilk başta onlara sonra da gerçekten kafasında her şeyi kurmuş kişilere çıkmasını ümit ediyorum. Son #6

• ........

• @jesus-christ DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Geçen sene ciddi ciddi koskoca forumda sadece 1 kişiye çıkmıştı,bir de ben en son kontrol ettim herkes çıkmadı yazdıktan sonra ulan bu kime çıktı bana mı diye girdim ama sonuç elbette hüsran 😞 999 rengi siyah 1 rengi beyaz bir çark düşünün ve o beyaz çarkın size isabet edeceğini , ihtimali böyle bir şey.İlk başvurusunda kazananlar bana göre hayatta her şeyde şansı olan insanlar ama biz şanssızlar deneriz 10 sene çıkmaz 11’de çıkar onda da gitmeye bir amacımız kalmaz.Hayatı boyunca benim gibi şanssız olan insanlar illa ki vardır burada da ilk başta onlara sonra da gerçekten kafasında her şeyi kurmuş kişilere çıkmasını ümit ediyorum. Son #6

Hoş geldin bayadır yoktun geçen sene bekleyenler tek tek gelmeye başladı foruma 🙂

• İyice merak ettim bu forum da ki #1# şanslı kişiyi 🙄🤔

• Turist vizesine sahip olmak acaba green card şansını artırıyor mudur diye merak ediyorum 🤔

• @gokcell benim gibi şanssızlara o olasılık çok bile 😂

• @likable Hoş buldum , bu sene o sene dostum umudum hiç yok kesin çıkar 🙂 @reader @daydreamer @tanti @heleniki sizleri de göremedim son postlarda umarım başka şekilde gitmişsinizdir 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

237

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.0k

| | | |