Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• This post is deleted!

• Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var bir türlü ds 260 formuna giremiyorum herşeyi doğru yapıyorum fakat sistem bilgileriyle eşleşmedi diyor sorun bedir nasıl çöze bilirim acil destek

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@drmehmet DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Postayla ilgili değişik yorumlar var doğrusu emin olamadım.Amerika da bir tanıdık bulmaya çalışıyoruz ama doğrusu çok zor gözüküyor.
    Re-entry için gideceğim mülakattan sonra bunun için de greencardın gelişini beklemek zorunda mıyım ?

Re-entry permit konusunu buradan okuyabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/134/re-entry-permit-i-131-form-ve-i-327-belgesi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@angel34 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var bir türlü ds 260 formuna giremiyorum herşeyi doğru yapıyorum fakat sistem bilgileriyle eşleşmedi diyor sorun bedir nasıl çöze bilirim acil destek

siz de dogum tarihinizde gun ve ayi yanlis yazmis olabilirsiniz, dogum tarihinizi farkli girerek deneyin isterseniz. Eger cekilis sirasinda yanlis bilgiler verdiyseniz, su an o yanlis bilgilerle girebileceksiniz ancak forma.

• Merhaba
    Bu forumun kıymetli bilginlerine bir sorum olacak. GC eşime çıktı. Henüz işin çok başındayız. XL bir ailemiz var. Acaba Amerika ya eşimle beraber gidip, ev, iş ve diğer işlemleri halettikten sonra dönüp çocuklarımızı alabilirmiyiz? Yani GC li ailenin sadece anne babası olarak yalnız giriş yapabiliyormuyuz? cevaplar için şimdiden teşekkür ederiz

• Bu arada belki de Türkiye de Asya kotasından GC kazanan tek aile biz olabiriz. Acaba bununla ilgili deneyimi olan veya deneyime şahit olan forum üyeleri var mı? Bizim Türkiye deki GC kazananlarından farklı olarak yapmamız gereken bir işlem var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@milad-kardox DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba
    Bu forumun kıymetli bilginlerine bir sorum olacak. GC eşime çıktı. Henüz işin çok başındayız. XL bir ailemiz var. Acaba Amerika ya eşimle beraber gidip, ev, iş ve diğer işlemleri halettikten sonra dönüp çocuklarımızı alabilirmiyiz? Yani GC li ailenin sadece anne babası olarak yalnız giriş yapabiliyormuyuz? cevaplar için şimdiden teşekkür ederiz

Hangi ulkede vize alacaksiniz?

Yasam tercihi konusunda degil de, resmi olarak yonlendirme yapayim. Herkes vizesiyle ilk girisi vize tarihi bitmeden yapmali (genelde ~ 6 ay).

• @crazycells hocam geçmiş deneyimlerinizden faydalanmak adına soruyorum. 54k ya kadar yetişir mi sizce greencard ?Böyle bir durumda bana tavsiyeniz ne olur?

• @crazycells Ankara da mülakatımız olacak. İstanbul da yaşıyoruz. vize aldıktan 4 ay sonra gidip sorunları çözdükten sonra vizenin 5. ayında çocukları götürmeyi planlıyoruz. Yani tüm ailenin birlikte giriş yapma zorunluluğu var mı?

• Merhaba

DV260 formunda ki bilgileri ingilizce mi türkçe mi dolduracağım.
    @crazycells hazırladığı formda sadece meslek ünvanı için ingilizce yazın olarak belirtilmiş ama diğer bilgileri örneğin adres alanlarında street vs yazdım. problem olur mu bu şekilde doldurmam.
    Mesleğimle ilgili açıklamaları da ingilizce yazdım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@coachella DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba

DV260 formunda ki bilgileri ingilizce mi türkçe mi dolduracağım.
    @crazycells hazırladığı formda sadece meslek ünvanı için ingilizce yazın olarak belirtilmiş ama diğer bilgileri örneğin adres alanlarında street vs yazdım. problem olur mu bu şekilde doldurmam.
    Mesleğimle ilgili açıklamaları da ingilizce yazdım.

DS-260 ile ilgili sorular icin su basligi kullanabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

• Merhaba; 6,5 yasindaki kizim amerikada dogdu ve pasaportu ve social security numarasi var onun icinde ds 260 formu gerekiyormu. Ve cocugunuz sizinle goc edicekmi sorusuna nasil cevap vermeliyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@drmehmet DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells hocam geçmiş deneyimlerinizden faydalanmak adına soruyorum. 54k ya kadar yetişir mi sizce greencard ?Böyle bir durumda bana tavsiyeniz ne olur?

bulten surada:
    https://yesilkartforum.com/bulten/

Tavsiyem, siz dahil tum DV2020 talihlisi arkadaslarin, ustunde vize olan pasaportu alana kadar beklentilerini minimumda tutup, normal yasantilariniza devam etmesi yonunde...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@milad-kardox DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Ankara da mülakatımız olacak. İstanbul da yaşıyoruz. vize aldıktan 4 ay sonra gidip sorunları çözdükten sonra vizenin 5. ayında çocukları götürmeyi planlıyoruz. Yani tüm ailenin birlikte giriş yapma zorunluluğu var mı?

aile olarak girmek zorunlu degil, herkes vizesiyle ilk girisi vize tarihi bitmeden yapmali.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@halils DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba; 6,5 yasindaki kizim amerikada dogdu ve pasaportu ve social security numarasi var onun icinde ds 260 formu gerekiyormu. Ve cocugunuz sizinle goc edicekmi sorusuna nasil cevap vermeliyim

DS-260 ile ilgili sorular icin su basligi kullanabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

• @crazycells çok teşekkür ederim

• @crazycells selamlar. şimdi asıl talihli benim. vize görüşmesine eşim ve 2 çocuğumla gidip, vizeyi aldıktan sonra ben amerikaya gitsem kendi başıma. 6 ay dolmadan da eşim ve çocuklarım gelse. ben de o arada iş durumlarını, ev durumlarını ayarlasam bu mümkün mü? yoksa illaki hep beraber mi gitmeliyiz. örneğin 1 ocakta vizeler çıktı hepimizin. ben 5 ocakta gittim. eşim ve çocuklar 1 martta gelebilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rigsmaer DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells selamlar. şimdi asıl talihli benim. vize görüşmesine eşim ve 2 çocuğumla gidip, vizeyi aldıktan sonra ben amerikaya gitsem kendi başıma. 6 ay dolmadan da eşim ve çocuklarım gelse. ben de o arada iş durumlarını, ev durumlarını ayarlasam bu mümkün mü? yoksa illaki hep beraber mi gitmeliyiz. örneğin 1 ocakta vizeler çıktı hepimizin. ben 5 ocakta gittim. eşim ve çocuklar 1 martta gelebilir mi?

Talihli siz oldugunuz icin onceden gidebilirsiniz. Siz giris yapmadan esiniz veya cocuklariniz giremez, ama sizinle beraber veya sizden sonra girebilir.

Vize tarihleri bitmeden herkes girislerini yapmis olmali.

• @crazycells cansın abi sen eyvallah:)

• @milad-kardox asya kotası oldugunuzu nerden cıkardınız? türkiye avrupa kotasındadır. ve herkes mülakata ankarada giriyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |