DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• arkadaşlar iyi akşamlar , valla az kaldı be acaba şimdiden bellimidir sonuçlar, sadece açıklanacağı gün mü bekleniyordur ?

• @vecihi bende aynı şeyi merak ediyorum hatta bugün eşime dedim belki de belli olmuştur diye

• Bence çoktan belli oldu ve gününü bekliyoruz. O kadar boş yaşadığımı düşünüyorum ki geçirdiğim her saniye zor geliyor. Birşeyler yapmak istiyorum ama bir süreden sonra önüm kesiliyor. Sagopa Kajmer'in dediği gibi, ben deli dolu biriyim ama şuan sadece doluyum. Bu arada $21 oldu. Haydi hayırlısı.

• @hsndmn hasan sorma valla aynen öyle, açıp amerikayla ilgili video bile seyredemiyorum, sadece bu foruma gelip boş boş bakınıyorum, eskiden zevkle amerika ile ilgili video izledim şimdi onu bile yapamıyorum.

• @hsndmn 21$olan nedir kardeşim?

• @wwinter şafak kardeşim

• @wwinter Askerde '$' böyle şafak atardık 🙂

• Saat 5:53 güneş birkez daha doğuyor ve o güne birkez daha yaklaşıyoruz. Hayirlisi.

• @hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@wwinter Askerde '$' böyle şafak atardık 🙂

konu siz olunca bedelli mi yaptınız diye soramadan edemiyor insan.

• @ahahaha arkadaşım ne fark eder nasıl yaptığı
    Bedelli yaptım dese ne diyeceksin
    Lütfen bakın 3 ay önce bu forumu keşfettim ve sırf Amerika ve yeşil karttan başka birşey konuşulmadığı için çok beğenip üye oldum ve o gunden beri yazıyorum. Zaten ülkemizde evimizde yeteri kadar yargılanıyoruz, rica ediyorum bari burayı bırakın da azıcık nefes alalım.Bu sözler ikinize de.😔

• Son👉21👈 gün.

• @reader sana sonuna kadar hak veriyorum @AHAHAHA buna benzer bir kaç defada aynı iğnelici sözlerini başka başlıkta da kullandı. Umarım greencardı kazandığında gittiği Amerika'da insanların hayatına karşı daha hoşgörülü ,anlayışlı ve daha az meraklı olur 🙂 Herşeye rağmen iyi dileklerimiz seninle @AHAHAHA

• Askere gitmediğim halde $ işaretinin şafak demek olduğunu anladım

• Bugün yine her gün olduğu gibi mutlu bir şekilde yoldaşlarımın mesajlarına bakmaya geldim. Ama gördüm ki olayın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hala birilerinin bir yerinin acısı geçmemiş. Acaba bana bulaşmaması için kaç kere daha rezil etmeliyim bu arkadaşı? Önceki tartışmada, 'Takıntılı ve hasta arkadaş' dedim. Eleman etek giyip toka taktı, Polyanna oldu. Bugün attığı mesaj da söylediğim o cümleyi kendisi tercüme etti. Askerliğim bu kadar merak konusu ise yine de cevap vereyim. En afilisinden başarı belgeleri ile uzun dönem askerlik yaptım. Ani müdahale mangası TİM komutanıydım. Bedelli askerlik senin gibi zora gelemeyen, baba parası ile geçimini sağlayan ve bir taşın altına elini koymayanlar içindir. Bu yüzden şu bedelli işini babanla tekrar konuş. İyi niyetli bir insan olduğumdan geçen sefer ki konu için, arkadaşın 'sadece' bir tartışma yarattığını düşündüm ve sözümde durarak o konunun altına bir mesaj daha atmadım. Ama arkadaşın asıl niyetini hep beraber görüyoruz. İnsanların rahatsız olmaması adına arkadaşı hiç bir mesajıma etiketlemedim.(Hala etiketlemiyorum). Yine de hayatın her alanında bu arkadaş ve türevleri beklemediğimiz herhangi bir zaman da karşımıza çıkacaktır. Ne yazık ki seninle uğraşacak vaktim yok dostum. Ailesinden izinli gc başvurusu yapan 16-17 yaşında bir çocuk olduğunu düşünmeye başladım. Son olarak bu konu temiz bir konu. Burada böyle tartışmalar, atışmalar senden önce olmadı olmaz da. İnsanlar her gün geliyor ve kimse senin insanlara tahrik içerikli mesajlarını okumak zorunda değil. Eğer benimle de anlaşamıyorsan anlaştığın tarafa git birader.

• @hsndmn "Bedelli askerlik senin gibi zora gelemeyen, baba parası ile geçimini sağlayan ve bir taşın altına elini koymayanlar içindir."

Bu konuda yanlış düşünüyorsunuz. 🙂

Not: Bir kısa dönem...

• @737 Doğrudur hocam. Sana yanlış gelen bana doğru gelir bu böyle uzar gider.

• Bi arkadaş 15 mayıs demiş açıklanma tarihi için doğrumudur birde 2 sinde 3 ünde açıklanmıyormuydu.

• @Bahadır-Kaplan bu sene ilk yapılan başvurular iptal edilip yeniden başvuru tarihi açıklandığı ve başvuru bitiş süresi uzadığı için açıklanma tarihide ileri bir tarihe alındı

• Son 3 hafta.. DV2019 Türkiyeden çekiliş ile seçilecek toplam kişi sayısı belli mi acaba bir de 3500 gibi bir sayı söyleniyordu bu sadece lottery ile mi yoksa nişanlılık, anne-baba, kardeş vb aracılığı ile greenkart alanlar da bu sayının içinde mi oluyor?

Benzer Başlıklar

• 22394
  • 4
  • 4
  • 682
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

215

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |