DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @reader
    Yinede Ben Amerika'ya giriş yapmadan inanamam.
    O nedenle son durağımız Amerika olsun diyorum 👍

• $ 20 son günler 😊 Yeter ki çıksın 10 tane ds 260 hazırlayım onada razıyım 😁

• @hsndmn çıksın hasanda gerisi bir şekilde halledilebilir 🙂

• Askerde en azından 20 gün sonra askerliğin biteceği belliydi. Şimdi hem sayıyoruz hem ne olacağı belli değil. Sabırsız bir bekleyiş ... kıpır kıpır yürekler bayram sabahını bekleyen çocuklar gibi....

• 15 i degilde 16 si olarak alabilirsiniz.cunku 15 inde site cokuyor ama sabahinda hallolmus oluyor.zateb 15 indede aksam 7 de aciklaniyor turkiye saatine gore

• İçimde bana çıkmadığına dair büyük bir his var resmen boşuna heveslenme diyor hislerim. Çıkmazsa yaşayacağım hayal kırıklığı sonuç tarihi yaklaştıkça azalıyor. Kaderine mahkum olmak böyle bir şey demek ki.

• ⭐⭐

Umarım hepinize çıkar. Çıktıktan sonrada işiniz çok zor. İyi bir Case Number ile çıksın inşaallah. Tabi birde Green Card ile ilgili yasa tasarısı var. O da ayrı bir gerginlik. 30 Eylül 2018 akşamına kadar yasa çıkmasın diye dua etme süreciniz başlayacak. Bunları geçince de bu sefer 5535 denen AP ye bırakan form belası var. Acaba diye içinize yiyeceğiniz. Ben banka da uygulama geliştiriyorum. Uğursuzluk getirir diye anapara değişkenine p_ap şeklinde isim veremiyorum, o derece. 🙂 Bu kadar istedikten sonra çıkmazsa onlar düşünsün 🙂
    İyi akşamlar.

• @arnblt iyi yönde tememnileriniz için teşekkürler ayrıca 'Bunları geçince de bu sefer 5535 denen AP ye bırakan form belası var' ne demek ?

• ⭐⭐

Ekstra araştırma. Biraz stres yaratıyor. Aslında çok zor bir form değil. Son 15 yılda nerelere gittin nerelerde çalıştın gibi basit sorular,

• @arnblt sildiğimiz artık kullanmadığımız sosyal medya hesaplarınıda yazıyormuyuz?

• ⭐⭐

Şimdilik yok

• @vecihi İnşallah hocam elbette hallederiz bir şekilde. @ekpr İnşallah hepimize çıkar. Sonuç olarak bir çekiliş herhangi birimize çıkabilir. Bekleyip göreceğiz sonuç ne olacak..

• Şimdi yine bir video izledim green card kazanıp Amerika vizesi alan bir arkadaş neler yaşadığını anlatıyor. Allah' tan böyle heyecanla bekleyip hayal kuran arkadaşlarımın hepsninin 16 Mayıs 'ta mutlu ve huzurlu uyanmasını dilerim.

• Bu ileti silindi!

• @ekpr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

İçimde bana çıkmadığına dair büyük bir his var resmen boşuna heveslenme diyor hislerim. Çıkmazsa yaşayacağım hayal kırıklığı sonuç tarihi yaklaştıkça azalıyor. Kaderine mahkum olmak böyle bir şey demek ki.

Aynen. Zaten şansımız %1.5 ise çoğumuza çıkmaz. Yine de ümit ediyoruz işte.

• İyi ki yeşilkartforum var👏

• @wwinter Öyle demeyin.
    Düşünüp hissettikleriniz gerçeğiniz olur. Kuantum düşünce gücü diye bir şey var di mi ama😁@totoro

• Bu ileti silindi!

• İyi geceler güzel insanlar nasılsınız ???

• Herkese merhaba öncelikle,
    Bende dv2019 bekleyeniyim. Fakat bu forumu görmeden önce hiç bir şekilde çok derin bir araştırmaya girmedim malesef. Başvuruyoruz ve kazanırsak olup bitiyor gibi düşünüyordum. Forumda biraz gerilere gittikçe, cahilliğimi fark ettim. Aklıma takılan sorulara cevap alabilmek için kayıt olmak ve yazmak istedim.
    Yaşım 18. Öğrenciyim. Lise mezunuyum. Şu anda da üniversite okumaktayım. Başvurumu yaptım,fakat ben bu başvurunun, başvurup kazanmayı bekleyeceğiz tarzında bir şey olacağını düşünüyordum fakat sandığım gibi değil galiba. Kazanacağımdan değil de, şayet kazanırsam, izlemem gereken yollar nedir? Mesela üzerime kayıtlı yüksek bakiyeli bir banka hesabı vb. birşey mevcut değil. Çekilişi kazanırsam eğer, yüklü miktarda bakiyeli bir banka hesabımı olması gerekiyor adıma? Ya da kazandığım taktirde tam olarak vatandaş olabilmem için belirli bir süre orada mı yaşamam gerekiyor? Öğrenci olup yaşımın küçük olması birşey değiştirir mi? Case number nedir olayını çözemedim pek. Yardımı olacak mesajlarınızı içtenlikle bekliyorum. Umarım hayırlısı olur herkes için, sevgiler...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

245

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |