DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu çocuk ilk başlarda bir hayli itici gelmişti bana. Sonra can sıkıntısından izlemeye başladım videolarını ve cidden beğenmeye başladım. Zira, ciddi anlamda insanları motive ediyor ve istedikten sonra herkesin her şeyi başarabileceğini anlatmaya çalışıyor. Onca şey başarmış wat ile, lakin tevazuyu da elden bırakmıyor. Kararlı, istekli ve azimli bir kişilik. En beğendiğim yanlarından biri ise sürekli insanları başarıya teşvik ediyor, gaz veriyor bir nevi. Lakin başarılı da oluyor bence. Daha önce izleyenleriniz muhakkak vardır, izlemeyen ve bilmeyenler için ve hayata ürkek yaklaşanlar için tavsiyemdir.
    Bu videosunda biraz argo konuşmalar var, şimdiden bilginize.

• @calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Iyı gunler herkese tekrar. Sızlere bır hususta bılgılendırmek isterim.2015 te cekiliş sonucunu kontrol etmeden bir gün önce e-mail geldi, öyle bir mail ki, Kazandınız sayfası ismim haric birebir kopyalanmıs idi. Isım kısmında DEAR PARTICIPANT yazıyordu ve Travel gov mavi kısayoldaki kartala tıklanmıyordu. Böyle olunca fake oldugunu anladım.Continue kısmına basınca, birebir bakanlıgın yazı karakterinde ve düzgün beyaz Amerikan ingilizcesiyle(Hint-Indonez vb tarzında degil). 3000 doları bir hesaba aktarmamı ve elçilik secmemi yazmıslardı.Ben EMAILLERE BILDIRIM GELMEYECEGINI instruction sayfasından Ekim ayında okumustum.

Bu sebeple arkadaslar,sizlere gelen para isteyen E mailleri dikkate almayın.Katiyetle. Selamlar

@Calibraturbo Kesinlikle cok onemli bir nokta, hatirlatma icin tesekkurler.
    Izninizle onumuzdeki gunlerde yolu buraya dusecekler icin DV-2020 Yonergesinden ilgili kismi asagida paylasiyorum(ekran goruntusune tiklayarak yonergeye ulasilabilir).

Ayrica Yesilkart(Green Card) cekilisi sonuc kontrolu icin forum basligi da surada.

DV2020-Sonuc3.jpg

NOT: 23. maddede DV-2020 orjinal yonergeden ceviri sirasinda bir tarih hatasi yapilmis, dogrusu soyle olmaliydi: "Program dahilindeki tüm vizelerin kullanılmasını sağlamak için 7 Mayıs 2019’den sonra Dışişleri Bakalığı Başvuru Durumu Kontrol sayfasından ilave kazananlar duyurabilir. Her türlü güncelleme için konfirmasyon numaranızı 30 Eylül 2020 tarihine kadar saklayınız."

• İmzada güncellendi 😌
    Şurada sohbet ettiğimiz herkes talihli olsa keşke.

• Üç yıldır başvuru tarihini kaçırıyordum. Bu yıl ilk gün başvuruyu yaptım sonra unuttum. İşlerim ters gitmişken ve giderken, sonuçların açıklanmasına 1 ay kala hatırladım ki başvuru yapmıştım birden heyecan sardı sanki kazanacakmışım gibi sonra heyecen azaldı ve bitti şimdi hiç birşey hissetmiyorum. Benim gibi son günlere gelirken heyecan kaybeden arkadaş var mı?

• @dreams_usa hala oldukça itici. Benim niyazımda ha idris usta ha bu arkadaş. Bilgi kısmıyla çok derdim yok ama geveleyip geveleyip aynı şeyi söyleyip duruyor. Boşa zaman kaybı. Bir miktarda illegal bilgi vermeye çalışıp durması soğuttu kendisinden.

• @mbasoguz DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Üç yıldır başvuru tarihini kaçırıyordum. Bu yıl ilk gün başvuruyu yaptım sonra unuttum. İşlerim ters gitmişken ve giderken, sonuçların açıklanmasına 1 ay kala hatırladım ki başvuru yapmıştım birden heyecan sardı sanki kazanacakmışım gibi sonra heyecen azaldı ve bitti şimdi hiç birşey hissetmiyorum. Benim gibi son günlere gelirken heyecan kaybeden arkadaş var mı?

Soğuma değil de aklın selim olması gerektiği durumu bence. Son bir kaç gündür bende var olan. Ama bu demek değil ki istemiyorum. Sonuna kadar istiyorum o ayrı. Hayat öyle ya da böyle devam edecek etmeli de. Olması gerektiği gibi. İnanmak mı evet eninde sonunda olacak o bu sefer olur olmaz ayrı ama derse ki o sarı devlet başkanı 2025 son o son güne kadar denemeye devam. 🙏😎👊✌

• Bu ileti silindi!

• @labrador ben bu adamın ilk videolarını izlemiştim. Sonra sapıttı, yok amerikalı kız arkadaşına cips yedirmiş, yok köpeğini yıkamış, yok evine lamba almış bilmem kaç farklı renk yapıyormuş lambasıyla, kumandalıymış vs. Bir de kumandayla tek tek renkleri değiştirip onu gösteriyor. Sarmıyor bu beni 😒

• Bu ileti silindi!

• @labrador DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa Hay ben bunlara GC verenin ******

Al benden de o kadar 😊
    Bir de 1995 mi 2005 model mi ne prius aldı, tamam güzel, bir şeyler başarmışsın da, neden ferrari almışsın gibi bahsediyorsun arabadan? Hele bir de zırt pırt elini saçına atmıyor mu grrrrrrr 😖

@dreams_usa Hay ben bunlara GC verenin ******
    Dur etiketliyim de yıllar sonra girerse foruma inş en azından okusun dfgvdbffcbcbnvn @okanserbes

Ha bunu iyi yaptın 😊 Hayır yani, benim ki si ''o gitti biz gidemedik dur çamur atalım'' mevzusu değil. Ama adam ol da, adam ol.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Okanin Bg vatandaslıgı var fakat EU yu begenmiyor manken havalarında takılıyor.Böylelerine de kart cıkıyor işte. Firlama olmak lazimmis. Bendede iki dil var almanyadan is buluyorum oturum vermiolar 60 euromu cukkalıyolar.Bg vatandaslıgını bekliyorum. Olmayacak oda. Sevmiyorum bu dünyayi biktim biliyomusun

• Bu ileti silindi!

• @Labrador @Calibraturbo Bakın Emrah Ateş'e, adam 0 toyota rav4 almış, ama sadece bir kez neden 0 araç tercih ettiğini belirtti o kadar. Sonrasında arabasını dahi göstermedi kameraya denk gelmeler hariç. Ama bu saplama ''priusumuza gidiyoruz, piriusumuzu çalıştırıyoruz, priusumuza benzin alıyoruz, priusumuza lyft müşterisi kustu 250 dolar alacam. Hay sıçalar priusuna, arabadann soğudum terbiyesizim 🙂

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@jesus-christ 3 kişiye çıktı forumdan geçen sene çıkanları saymıştım biri @Kartal hatta ismi aklımda kalan

• ⭐⭐ Yasaklı

Haset. çekememezlik . Kötülük istemek bizden uzak olsun Dert bu degil..İnsan birgün piriusa biner öteki gün 6.0motor suburban alır sonra batar otobuse binebilir bu da olabilir fakat video cekip arkadas gibi yalandan takılmak ve sadece ve sadece yutube parası kazanmak bunun derdi. Izleyicilerini birey olarak görmüyor.Emrah bey kendisine özellikle E mail üzeri yazısmamı istedi yasadıklarımdan bahsettim ve yapıcı moral verdi.Keza ibo tırcı var o da çok pozitif görüşlü kalender ve özlü- süssüz. yayın yapıyor

• Emrah Ateşin videolarını izledim ve kendisine mail attım. Sağolsun attığım maillerede güzel dönüşler aldım. Aynı zamanda çokta sempatik bir insan bence ve bizler için yaptığı araştırmalar da gayet tatmin edici.

Ohooo arkadaşlar siz daha soğumamışsınız.Buyrun efenim,Amerika'ya kapağı attığın da bile öyle bir zaman geliyor ki yine de kimsenin sizi 'Oooo Amerika'ya gitmiş,kurtardı kendini,şimdi orada daha çok kendini geliştirme fırsatı var.' diye takdir etmesiyle anında 'Bu takdir çok fazla oldu,Amerika'yı değerlendirebilene Amerika güzel.Kendini kıyıda ki köşede ki Barlarda,Gece kluplerinde milletin önüne içki koyarken değil de daha farklı alanlarda ve aktivitelerde geliştirse ona çıkan büyük şansın meyvesini alır.' demesi bir oluyor.

Ege Fitness'a hiç girmiyorum bile.Özete baktığınız da kafası çalışmayan adamın(adamların) kasları çalışıyor.Çünkü adamların kafa basmıyor.'TR’deki Ekonomik KRİZe ÇÖZÜM; ZENGİN Olmak.?' böyle saçma bir video adı olur mu ya ? Sen Ekonomist misin Borsacı mısın ? Sen bu işin eğitimini aldın mı ? Sen mi kurtaracaksın Türkiye'yi ? Sen mi Ekonomik Krizi bitireceksin Türkiye'de ? Sen anca kusura bakmayın ama kendi Kıçını kurtarmışsın bu ülkeden,gelmiş 80 milyona ders vermeye çalışıyorsun...Delirmemek elde değil.Amerika'ya gidiyorsun,uzun süre yaşıyorsun ve Tanrı aşkına,lütfen İngilizceyi doğru düzgün konuşun,lütfen,rica ediyorum sizden ,bakın hala videolarınız da görüyorum,Dümdüz ot gibi ingilizce konuşuyorsunuz,ne bir dil yuvarlaması,ne bazı kelimelerde başlarda ya da sonlarda hece ve ya harf düşmeleri,yutmaları,en azından az bişey Amerikan aksanı yapın ya,bildiğiniz burada ki ortaokul da nasıl öğrenciler tarzanca konuşur çat pat ingilizceyi,Adam yıllardır yaşıyor ama en son ingilizceyi burada ki ortaokuldan öğrenmiş gitmiş gibi ! ....

Sanırım videoyu izlemeden yorum yapmışsın. "gece klüplerinde milletin önüne içki koyacağına" demişsin ama çocuk müzik klibi çekmek için gittiğini söylüyor videoda. Anlaştığı müzisyenin istediği tarzda klip çekmesi gayet normal bence..

Ayrıca kişiyi ve yaptıklarını beğenmiyor olabilirsin ama üstel bir şekilde konuştuğu yabancı dil seviyesini eleştirmen pek yakışık almamış bence..

İmzanda yazmaya çalıştıklarınla da tezata düşmüşsün sanki ne dersin..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |