Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @labrador Allah bilir bu erkek arkadaşınla sadece internet üzerinden görüşmüşsündür. O tip pek Türkiye ye tatile gelecek bir tip değil çünkü...

• @san-antonio hangi vize ile kalmıştınız? ahh anlık hasretler çok yanlışlar yaptırıyor ama belki de hayırlısı buymuş diyerek ilerlemek lazım yoksa keşkeler çok yorar ama yine de siz kafayı mı yediniz 🙂

• @c172 yoksa Destin de misiniz?

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@labrador Allah bilir bu erkek arkadaşınla sadece internet üzerinden görüşmüşsündür. O tip pek Türkiye ye tatile gelecek bir tip değil çünkü...

Eskiden okullarda mektup arkadaşlarımız olurdu, biraz ona benziyor gibi...

• @tanti evet baseball takımı. Aslında bizim ata sporumuz.

• @tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Atanamayan öğretmenler gibiyiz yeminle

😂😂😂 aynen

• ⭐⭐

@labrador aslında onlar seçiliyor bir yanılgı evet seçiliyorlar ama seçilmelerinin sebebi şanslı olmaları değil sayılarının acayip fazla olması.

• ⭐⭐

@c172 onlar kaçak giriyor yanlız.

• ⭐⭐

@daydreamer çoğu kaçaktır onların sınırı geçer çölü de ölmeden atlatır ise kaçak olarak birşeyler yaparak yaşamaya başlar özellikle sınırdan gelirken Meksika tarafından mal ticareti yaparlar.. o kadar dediğiniz millete de sadece latinler diyebilirsiniz

• ........

• @gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Yatcaz-kalkcaz -----1-----> Yatcaz-kalkcaz -----2-----> Yatcaz-kalkcaz -----3-----> Yatcaz-kalkcaz -----4-----> Yatcaz-kalkcaz -----5-----> Yatcaz-kalkcaz -----6-----> Yatcaz-kalkcaz -??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Kalk annem geldik 🙂

• Şafak Ankara 🙂 Sen bize 6 gün sonra Ankara'da mülakata girme şansını nasip et Allah'ım!

• Haftaya bugün sonuçlar açıklanacak Türkiye saati ile 19:00 da büyük ihtimalle sistem kitlenecek. diğer günün sabahı kontrol ederiz.

• ........

• @labrador ben formun başların da söledim aynı konuları dile getirdim ama topa tutuldum.. hatta o zamanlar daha çekiliş için kayıt yapılıyordu herkesin başvuruda titiz olmaya davet ettim herkesin başvurmaması yani sizin anlattığınız kişilerin bu çekilişten bi nebze uzak durması gerekli uyarıları çevrenizdeki insanlara sölenemsi gerekliliğinden de bahsetmiştim gerçekten bu iş için kendi hazır her konu da olsun sadece para deği maddi manevi herşey burayı yani türkiyeyi silip atmış arkasına bakmayan oraları gerçekten isteyen dedim ama nafile insanlar bilinçsizce hareket edip başvur gitsin be bakalım bizede çıkarmı havasın da çok var yada çıkarsa bakarız vs. Yani çeşit çok saymaya kalksan ama gerçek anlamda gitmek isteyen amerikaya çok az nediyelim türk insanını bir dahaki çekilşlerde mantıklı düşünerek hareket etmeye davet ediyorum inşallah o gerçekten isteyen az olan kısıma daha çok çıkar da hayallerine kavuşur...

• Youtube yorumlarını okuyunca insanın gerçekten morali bozuluyor ama ne yapalım kısmet biraz da, en iyisi fazla kaptırmamak, burdaki bütün arkadaşların şansı bol olsun.

• @gokcell DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Yatcaz-kalkcaz -----1-----> Yatcaz-kalkcaz -----2-----> Yatcaz-kalkcaz -----3-----> Yatcaz-kalkcaz -----4-----> Yatcaz-kalkcaz -----5-----> Yatcaz-kalkcaz -----6-----> Yatcaz-kalkcaz -??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Kalk hadi okula geç kaldınnn. Oğlum hadi sana diyom. Kalk elini yüzünü yıka açılırsın ( anne dış sesi) 😪😪🤣😅🤭😋🗽

• Ben sanmıyorum ki doğru düzgün başvuru yapan var. O bahsi geçen kişilerin kayıtları ya mükerrer olduğundan veya yanlış olduğundan eleniyordur. Bu durumda zaten Sn. @crazycells in çekiliş hakkında bilgi verdiği başlığı incelediğimizde
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/275/sayılarla-green-card-lotosu-diversity-visa-sürecine-bakış
    daha iyi anlayacağız.
    Yani eğer gerçekten isteyen kişilere çıkmış olsa current olan numaralar 15000i görmezdi 😊

• @caglaror Merhabalar nasılsın affına sığınarak arkadaşlara bir şey soracağım 😊
    Arkadaşlar @caglaror küçük resmini öğleden önce Trabzon ekmeği gibi gören bir tek ben mi varım? Öğleden sonra gözümdeki perde kalkıyor ve kertenkeleye benzemeye başlıyor.... 😂 😂 😂

• @rüzgar DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@caglaror Merhabalar nasılsın affına sığınarak arkadaşlara bir şey soracağım 😊
    Arkadaşlar @caglaror küçük resmini öğleden önce Trabzon ekmeği gibi gören bir tek ben mi varım? Öğleden sonra gözümdeki perde kalkıyor ve kertenkeleye benzemeye başlıyor.... 😂 😂 😂

Ekmek değilmiymiş 🙄

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |