DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Mehmet-Can-Şahin taşıyabilirseniz tabiki olur

• @nailyildirim Süperr umarım sürecin devamını rahat bir şekilde atlatırsınız

• @Tuna-1 çok iyimsersin bence. En az 1 milyon 200 bin kişi başvurmuştur diye düşünüyorum bu yıl.

• @Gs1905 Merhabalar, öncelikle lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca süreciniz ile alakalı sorularınızı DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında sorunuz.

• DS260 formunu tüm bilgileri dolduruyorum fakat son aşama olan "sign and submit" kısmına geldiğimde yine gerekli bilgileri dolduruyorum fakat "sign and submit" butonuna ya da "next: confirmation" butonuna basamıyorum. Bastığımda sayfada hiçbir şey değimişmiyor. Bu yüzden hala formu yükleyemedim. Bilgisi olan var mıdır?

• @enginfdn bir üstteki iletide yazan herşey sizin içinde geçerli, Merhabalar, öncelikle lütfen vize sürecinizi imzanıza taşıyın , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 exel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca süreciniz ile alakalı sorularınızı DV 25 aşamaları başlığında sorunuz. buradan cevap alamazsınız

• Seçilen Amerika adresinin bulunduğu eyaletin daha az ilgi gören bir eyalet olması mülakat için artı değer oluşturur mu? Örneğin kimsenin gitmek istemediği Alaska gibi eyaletlerden adres veren bir loto talihlisi avantaj elde eder mi? Genel de Houston gibi vs yerler çok tercih ediliyor ve kazananların coğu o bölgelere gitmek istiyorlar.

• Merhaba CN 17900 civarında benim. Acaba Ankara'da mülakat sırası gelir mi? Gelme şansı yoksa dosya taşıma süreci çok mu zorlu? Katar,BAE gibi vize sorunu olmayan ülkelere taşıyabilir miyiz acaba ? Şimdiden teşekkürler

• Hayırlı akşamlar arkadaşlar. 7. 8. boş başvurularımın ardından bu sene, bu gün "Not selected" Yerine "Dear" ile başlayan bir mesaj aldım. Fakat pasaportumun süresi bittiği için dv260 dosyasını yeni pasaport ile yapmam daha mı iyi olacaktır. Diye sormak istedim. Case number 18xxx Malesef çekiliş gününü 11 mayıs sandığımdan biraz geciktim. Bu konuda ne gibi adımlar izlemem gerektiğini anlatmak isteyen birisi olursa canı gönülden dinlemek isterim. Zira benim elim ayağım birbirine karıştı.

• @enginfdn merhaba ,öncelikle hayırlı olsun bugün formu gönderirken aynı durumu bende yaşadım muhtemelen case number yazarken sıfırları silmiyorsunuz bundan kaynaklanıyor. Örn: 2022EU234 şeklinde yazmanız gerekiyor.

• Arkadaşlar ds 260 formunu doldurduktan sonra herhangi bir e posta alacak mıyız? Belge tarayıp yollacak mı? Belge göndermenize gerek yok gibi bir yazı okumuştum başvuru sayfasında fakat daha önceki yıllarda sanırım belge tarayıp yollanıyordu. Ben ds 260 formunu doldurdum, şu anda ne yapmam gerekiyor?

• ⭐⭐⭐

@lesnarhomie şu anda yapmanız gereken forumdaki başlıkları ve deneyimleri okuyup sürece hakim olmak

• Günaydın Arkadaşlar

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener 2026 odasına geçtik hocam biz çoktan 😁

• @minnesota Sorduğunuz sorunun cevabı forumda yüzlercekez söylendi ama gördüğüm kadarıyla siz forumda yenisiniz bu yüzden size net bilgi vereyim sizin numaranıza ankarada sıra gelme olasılığı nasrettin hocanın göle maya çaldıktan sonra ya tutarsa demekle aynı bence bu benim fikrim 2 yıldır aktif bir şekilde formu takip ediyorum ve her sorunuzun cevabı kesinlikle var sizin yapmanız gereken hızlıca ds260 formunu doldurmak akabinde sıra numaranız aktif olduktan sonra ülke gözetmeden bütçenizi de ayarlamanızı tavsiye ederim vize istemeyen ülkeler yada vize kolay veren ülkerler dosya taşımayı kabul edip etmeyeceğini bilmiyoruz ama maddi durumunuz varsa schengen vizesini de almanın yollarını araştırın derim deneyimleri okumanızı hatta şu konuda sizin soracağınız hatta sormadığınız soruların ccevapları var.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/7230/dv2025-2025-green-card-lotosu-aşamaları

• Merhaba DV25 Talihlilerindenim fakat CN 21XXX dosya taşıma olayını araştırdım anladığım kadarıyla bu sıra numarasıyla bana ANKARA üzerinden sıra gelmeyecek. Henüz DS-260 Formumu doldurmadım. DS-260 da Ankara seçip sonra mı dosyayı taşıma işlemi yapmalıyım yoksa direkt DS-260 da Umman gibi bir yerde mi seçmeliyim. Teşekkürler.

• @mustafafsin yok hocam ona dikkat ediyorum. Fakat yine de olmuyor

• Merhabalar iyi forumlar, dün gece bir excel tablosu bulmuştum forumda dv için dosyalarımızı taşıyabileceğimiz konsolosluklar mailleri ve vizesiz, schengen gibi istedikleri kriterler yazıyordu uzun süredir o exceli arıyorum sitede yeni olduğum için bulmak benim için zor. Teşekkürler

• Arkadaşlar selam ds-260 formunu 2 gün önce doldurdum ve gönderdim. Bugün fark ettim ki city ve state kısmını karıştırıp citye İstanbul stateye Üsküdar yazmışım bunun için dosyayı açtırmalı mıyım ?

• @cinyor önce ds 260 dikkatli eksiksiz doldur ve gönder sonra ekim ayına kadar forumdaki deneyimleri oku dosya taşıma işlemlerine daha çok zamanın var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |