DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Çocuğun olduğunda görüşelim tekrar :))

Hayatimda tek çocugum var oda kedim. 🙂 Onun dışında çocuk yada evlilik tarafina sıcak bakmiyordum. bu yıl yaşadiklarimdan sonra dahada sıcak bakmam. Varsın tek çocugum kedi olsun

• @gtx295 Sürekli yaş muhabbeti yaptığınızdan ötürü yaşınızı merak ettim açıkçası

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Sürekli yaş muhabbeti yaptığınızdan ötürü yaşınızı merak ettim açıkçası

1. yaşlaniyoruz 🙂
  • ⭐⭐

@gtx295 Hocam 29 yaş nedir ki? Daha dur büyük laflar etme. Bir anda karşına öyle şeyler çıkar ki ne olduğunu bile anlamadan kucağında çocuk uyutmaya çalışırken bulursun kendini :))

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Hocam 29 yaş nedir ki? Daha dur büyük laflar etme. Bir anda karşına öyle şeyler çıkar ki ne olduğunu bile anlamadan kucağında çocuk uyutmaya çalışırken bulursun kendini :))

Gençlik kalmadi hocam😅 zaten masrafli birşey kendimi geçtimde diğer genç arkadaşlar nasil karşiliyacak o masraflari bilmiyorum 😑

• Bazen hayal ediyorum; ABD bi açıklama yapacak ve bu yıl başvurup gerekli şartları karşılayabilen herkes kademeli olarak Green Card alacak diye.. Onun yerine bir kaç yıl çekiliş yapmayacak.. Veya her ülkeden çekilişe katılan ilk %10'luk dilimdeki herkesi dahil edecek buna.. Evet bu sanırım daha mantıklı. ilk %10'luk dilim olursa burdaki herkes de kazanmış olur zaten 😀

• ⭐⭐ Yasaklı

@Yıldıray81 Keşke be 😃

• ⭐⭐

@Yıldıray81 Ne güzel olurdu 🥲

• @gtx295 evlilik cidden masrafı çok büyük birşey. Daha dün akşam dikey süpürge alırken hesap yaptım 1 yıl boyunca her ay 2 kere evi temizlik için birisini çağırsam daha ucuza geliyor 😂 aynı şeyi araba için yaptım. Sigorta kasko yağı filtresi bakımı felan derken aynı para ile aylık 2-3 bin lira taksi masrafına eş değer oldu arabayı sattım taksi ile yolculuk yapıyorum😂

Aslında evlilik değil ülkede yaşamak çok masraflı. Bunların hepsini doğan çocuğunu kucağına aldığında geride bırakıyorsun. 😃

• @Atlantis00 Ah keşkee 😁

• @lawyergirl Herkes şok

• @treystoom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 evlilik cidden masrafı çok büyük birşey. Daha dün akşam dikey süpürge alırken hesap yaptım 1 yıl boyunca her ay 2 kere evi temizlik için birisini çağırsam daha ucuza geliyor 😂 aynı şeyi araba için yaptım. Sigorta kasko yağı filtresi bakımı felan derken aynı para ile aylık 2-3 bin lira taksi masrafına eş değer oldu arabayı sattım taksi ile yolculuk yapıyorum😂

Aslında evlilik değil ülkede yaşamak çok masraflı. Bunların hepsini doğan çocuğunu kucağına aldığında geride bırakıyorsun. 😃

Evlilik düşünecek kadar sevebileceğim birisini olacağini düşünmüyorum hocam. Gerekte yok zaten sonra çocuklar ileride sövmesin arkamdan 🙂

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@gtx295 Çünkü henüz tanışmadın :))

• @gtx295 evlenmeden önce herkesin söylediği son sözler 🤣

• @gtx295 Az önce bir kripto daha yakaladim.4$'dan listelendi 5$'dan emir verdim coini vermedi bana.1 dakikada bum.+600.000% dudukleyecek adam ariyor bunlar.Bende öncekini kaçırdım diye üzülüyorum.Bu hayat beni çok yıpratır.Bu arada ben +35 civari düşünüyordum.29 deyince bakis açım değişti.Gitmek nasip olursa size bir machiato falan ismarlayayim

• ⭐⭐

• 30 gün gibi bir süre kaldı bir çok kişi hayal kırıklığına uğrayacak benim ikinci denemem olduğu için ilk başvurumdaki gibi olacağımı düşünmüyorum şahsen ilk başvurumda gc çıkacak diye telefon alacaktım tr pahalı orada ucuz sonucu bekle kubilay diyordum kendi kendime bir çok şeyi ertelemiştim ilk başvurumda sonuç açıklandı aldın mı desen ha bugun ha yarın dur yeni model altın dolar hergün artıyor biraz daha durayım bozdurup zarar etmeyim derken dv25 başvurduk sonuç hala aynı telefonda sonuç açıklanmasını bekliyorum 🙂 kendime söz verdim sonuçlar açıklandığı günden bir gün sonra ertelediğim herşeyi yapacağım giden zamanı geri almak imkansız yüzde 1 çıkma oranın olduğu bir çekilişe tüm kararlarımı bağlamak yanlış geliyor artık

• ⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici Sonra yaz ayları bittikten sonra ufukta yeni başvuru tarihleri belirecek ve tekrar o kısır döngüye devam edeceksin heeheheh

loop

• @T-C-Kubilay-Dikici Şu mayıs bi geçsin de alırız modu herkesin daha doğrusu ciddi düşünen herkesin plan programını etkiliyor 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |