DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aayhann Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

benim tercihim california olurdu sanırım..iktisatçı olmama rağmen o kadar parayı çok iyi kullanabileceğimi düşünmüyorum fakat kızım için iyi bir eğitim öğretim hayatı benim için her şeyden daha değerli olurdu herhalde ...

Cevap için teşekkürler.
    Türkiye de hepimizin uzun bir süredir özlediği şey (Eğitim) şuan en büyük sorunuzum maalesef, ülkemizi terk etmek istememizin bile en büyük sebebi çocuklarımız. Gelecekleri nasıl olacak iyi eğitim alabilecekler mi kaygılar yaşam kalitemiz vb çok uzatmayım :)))))

• @saulgoodman Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

@rüzgar Ben bu soruya cevap verebilecek kadar ABD'yi tanımıyorum. Önce tanımaya, öğrenmeye zaman ayırır, bu kararı daha sonra verirdim.

Tek bildiğim sıfır bir araba alacak olmam. 🙂 İkinci elle araç alım derdinden kurtulurdum. Ford Mustang ile bir test sürüşü yapmadan araç almazdım. 🙂

Cevap için teşekkürler.
    Ford Mustang forever:)) Yaşayan efsane bende bir test sürüşü yapmayı çok isterdim, o motor sesini iliklerinizde hissedeceksiniz off.... :)))))) Sanırım siz avukatınız meslekten sanırım hayale bile temkinli bir yaklaşım yapmışsınız :))))

• ⭐⭐

@rüzgar Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

@saulgoodman Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

@rüzgar Ben bu soruya cevap verebilecek kadar ABD'yi tanımıyorum. Önce tanımaya, öğrenmeye zaman ayırır, bu kararı daha sonra verirdim.

Tek bildiğim sıfır bir araba alacak olmam. 🙂 İkinci elle araç alım derdinden kurtulurdum. Ford Mustang ile bir test sürüşü yapmadan araç almazdım. 🙂

Cevap için teşekkürler.
    Ford Mustang forever:)) Yaşayan efsane bende bir test sürüşü yapmayı çok isterdim, o motor sesini iliklerinizde hissedeceksiniz off.... :)))))) Sanırım siz avukatınız meslekten sanırım hayale bile temkinli bir yaklaşım yapmışsınız :))))

Evet, avukatım. Meslek etkisi... İyi tespit! Her şeye temkinli yaklaşmak karaktere işliyor bir süre sonra galiba... :))

Ford Mustang eskiden beri ilgimi çekmiştir ama hiç deneme fırsatım olmadı. ABD'de merak ettiğim şeylerden biri... Neyse ki orada bir Mustang sahibi olmak için piyango biletine gerek olmadığı anlaşılıyor. :))

• ⭐⭐

Bu araclari gordukten sonra spor arac tutkum ortadan kayboldu. Mustang'de neymis? 😛

***Fotograflari goruntulemek icin tiklayin***

İçeriği Göster

• @Edelweiss Tamam haklısınız bunlarında yeri ayrı :)))
    ama sizde şu güzelliğe bir bakın
    1969 Ford Mustang Boss 429
    alt metni

2018 Ford Mustang Shelby GT350
    alt metni

• @rüzgar adamsın!

• ⭐⭐

@rüzgar 1969 Mustang! Nefis... John Wick'e selam olsun... 🙂

FORTIS FORTUNA ADIUVAT

• Amerikada nerde yaşardım bilmiyorum ama ben de kesinlikle bir muscle car alırdım.

Ancak tecihimi mustangden yana kullanmazdım. Düşünmeme veya test etmeme bile gerek olmadan direkt olarak Dodge Challanger Hellcat siparişimi verirdim..
    alt metni

• Ben de green card çıkamazsa yatırımcı vizesiyle ailemi alıp giderdim. Tabii ki bir SUV alırdım. Volvo XC90 olabilir:)) Eyalet olarak Florida, Texas veya California olurdu. Ve tabii ki vaadim: 2020 talihlilerine Amerika'ya ayak basana kadarki masraflar:)))

• @volkanu Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Amerikada nerde yaşardım bilmiyorum ama ben de kesinlikle bir muscle car alırdım.

Ancak tecihimi mustangden yana kullanmazdım. Düşünmeme veya test etmeme bile gerek olmadan direkt olarak Dodge Challanger Hellcat siparişimi verirdim..
    alt metni

Tercih meselesi.

• @rüzgar yanlış anladınız sanırım. Ben sizin tercihinize yönelik bir söylemde bulunmadım zaten, kendi tercihimi belirttim..

• @paw-of-eagle Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Ben de green card çıkamazsa yatırımcı vizesiyle ailemi alıp giderdim. Tabii ki bir SUV alırdım. Volvo XC90 olabilir:)) Eyalet olarak Florida, Texas veya California olurdu. Ve tabii ki vaadim: 2020 talihlilerine Amerika'ya ayak basana kadarki masraflar:)))

Volvo XC90 Dünyada 15 yıldır karıştığı kazalarda ölümlü kaza olmayan tek araba. ABD liste fiyatı başlangıç 47.700$ düzgün bir gelirle çok rahat alınabilir. Volvo saygım sonsuzdur.:) her nekadar Çinliler almış olsa da.

• Bu saydıklarınızın çoğu araba ama Ford Mustang yaşayan bir efsane :))))

@rüzgar yanlış anladınız sanırım. Ben sizin tercihinize yönelik bir söylemde bulunmadım zaten, kendi tercihimi belirttim..

Farkettim bundan dolayı tercih meselesi dedim :))))))

• @rüzgar ben de fark ettim çünkü sonrasında siz benim tercihimi yererken hiç çekinmemişsiniz..
    Neyse çok uzatmak niyetinde değilim, futbol tartışmasına dönmesin 🙂

@rüzgar ben de fark ettim çünkü sonrasında siz benim tercihimi yererken hiç çekinmemişsiniz..
    Neyse çok uzatmak niyetinde değilim, futbol tartışmasına dönmesin 🙂

Volkan bişeyi yermedim genel yazdım üstüne alma geyik yapıyoruz :))))

• ⭐⭐

Milli piyangodan amorti dışında bir şey çıkmamış umarım şansımı green card çekilişine saklamışımdır ne diyeyim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rüzgar Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

@crazycells Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Milli piyango kazanma ihtimali 10 milyonda 1 imis,

Green Card cekilisinde ise % 0.5-2 arasinda, yine milli piyangoya gore ihtimaller daha yuksek 🙂
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/629/turkiye-ve-azerbaycan-ile-ilgili-green-card-cekilis-istatistikleri

sayin @Rüzgar sorunuzu cevaplamak gerekirse, ben NY'a bir ev alirdim 🙂 sonra bir ev de yatirim amaciyla yine New York'un Harlem bolgesinde alirdim ve degerlenmesini beklerdim.

Sayın @crazycells Her konuda hızır gibi yetişiyorunusuz. Grupta arkadaşlar hayal bile kurmakta zorlanıyor. Her zamanki gibi hayalin bile en aydınlatıcı olanı sizden gelmiş teşekkürler. :)))))

medya nasil piyango talihlilerini on plana cikarmayi seviyorsa, piyango parasini hizlica eritip hicbir yararli is yapamayan kisileri de o kadar seviyor sanirim 🙂

Internette cokca gormustum yuksek miktarda odul kazanip bir sure sonra hayatini mahveden kisileri. O nedenle boyle bir durumda hayatinizda cok koklu degisiklik yapmayip yatirim yapmak en iyisi sanirim 🙂

• Bu çekilişin dün saat 13:30'da yapılması ve akşam saatlerine kadar satıcıların hala "son bilet, son bilet, şansınızı tepmeyin" diye sokaklarda gezinmesi, beni inanılmaz sinir etti..
    Sanırım bu ülkede şans oyunu oynamayacağım bir daha..

• ⭐⭐

@volkanu Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Bu çekilişin dün saat 13:30'da yapılması ve akşam saatlerine kadar satıcıların hala "son bilet, son bilet, şansınızı tepmeyin" diye sokaklarda gezinmesi, beni inanılmaz sinir etti..
    Sanırım bu ülkede şans oyunu oynamayacağım bir daha..

Çekiliş 13:30'da mı yapılmış?!

Buyrun bu da bugünkü bir haber: Sayıştay: Milli Piyango çekilişleri güvenli değil

Benzer Başlıklar

• 14
  • 404
  • 28
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |