Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sitede yani forum kısmında yakın zamanda pek paylaşım yoktu. Şimdi de kapatılmış uyarısı geliyor.

Green Card ve güncel yaşam tecrübeleri konusunda bu forum bir numara ama özellikle yüksek lisans ve çeşitli yaşam tecrübelerinde eski olsa da çok fazla güzel yazı vardı.

Neden kapandı, niye kapandı?

@crazycells, senin kesin bilgin vardır bu konuda? 🙂

• @737 Bunu ben de merak ediyorum. USA-TURK. com benim de takıldığım çok popular bir siteydi. Ne oldu da birden bire kapandı?? Bilen...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Her soru için ayrı bir konu açılması nedeniyle forum çöplüğe dönmüştü. Ayrıca sorulan sorulara yanıt vermeye dönük olmayan mesajlara müdahale edilmemesi gibi nedenlerle ben dahil pek çok üyesini kaybetti.

• Son zamanlarda forum özelliğini yitirerek insanların genelde küfürleştiği gereksiz tartışmalar yapıldığı admin'in de bu durumdan sıkılarak ilgilenmediği bir forum haline gelmişti

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@737 sanirim nedeni moderasyon ilgisizligi sayin @737 ve sayin @Faith

https://yesilkartforum.com/forum/topic/151/dv2019-bekleme-odası/1439

@mertkandohman DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

İlk mesajımı buraya bırakayım. Bu 4. başvurum. Bu forumu usa-turk forumunda paylaşmışlardı. usa-turk forumu ilgisizlikten dolayı sıkıntılar çıkartıyordu. Sonunda tema değişikliği ile birlikte son kurşunu sıktılar. Uzun bir süre forumdan uzaktım. Bugün girip baktığımda forumlar arası bir göç yaşandığını fark ettim. Buradaki bazı üyelerin isimlerine usa-turk ten aşinayım. usa-turk forumu lottery açıklandığı zamanlarda çok yoğun olurdu. Artık adres burası gibi. Umarım kaliteli ve kalıcı bir forum olur.

• En son 02.04.2018 tarihinde sağlam Archive kaydı var. Artık oradan ulaşacağız. Sağlık olsun. 🙂

• İlgili site bir çok arkadaşın da dediği gibi bilgi vermekten ziyade kişisel arası diyalogların ve saygısızlığın çok artması sebebiyle üye kaybetmeye başlamıştı.Sitenin sahibi de site ile çok ilgilenmeyince bir ara satılması gündemdeydi fakat o teklifleri de kabul etmedi.Ve siteyi kendi haline bıraktı.
    Benim gibi bir çok kişi Amerikan rüyası için oradan bilgi alışverişi yapıyordu.Bir çok nick te oradan buraya geçti.Teşekkürer @crazycells

• bende oradaydım güzel insanlar vardı bitti gitti site sahibi pek ilgilenmıyordu. bir kaç abalmız vardı onlar yazardı bide biz 🙂

• Usa-Turk ün kapanmasına çok üzüldüm. Amerika adına çok şey öğrendiğim bir forumdu. Green Card çekilişi başvurusu, çıktıktan sonra yapılması gerekenler bütün adımları oradan öğrenmiş ve kendim tamamlamıştım.

• o sitede nikimi bile unuttum en çok merak ettigim amerika sitesiyti

• Sahibi olan arkadas ilgilenemedi, ne guncelleyebildi, ne konulari duzenleyebildi, bir ara satmak istedi ama forumun edinin bir kac katini talep etti en sonunda kapandi site, cok da bilgi ve guzel yazilar vardi yazik oldu.

• Eskiden birde Mezun Forum vardi. Ona ne oldu bilgisi olan var mi?

• @MySea, içinde söyledi: USA-TURK.com ve Forumuna Ne Oldu?

Eskiden birde Mezun Forum vardi. Ona ne oldu bilgisi olan var mi?

Benim green card başvurumu onlar yapmışlardı 10 dolar ücret alarak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |