Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@EasternStar zorluk herşekilde var buarada 🙂 paranda olsa var:) bir kere beklemek var:) ama artık kaçma vakti geldi yavaş yavaş diye düşünüyorum önden kaçanlar şanslı

• ⭐⭐

@ayvalik10 yok hem ekmek satarım hem yazı yazarım... şimdi yatırım yapıcam abd ye orada fırın açıcam çalışmalara başladım... 5 tane de amerikalı işe alıcam küçük işletme... sonra yatırımcımda amerikalı... yolda ortaklık da yapıcaz hadi inşallah 🙂

• ⭐⭐

@tolgasatir aynen öle e-1 e2 saolun tolga bey 🙂

• ⭐⭐

@tolgasatir yok şöyle giderek büyümen zincir olman falan şartıyla bir arkadaşım 3 ortak restoran açtılar 8. yıllarında aldılar green kartı artık bir italyan restoranı olarak başladılar zincir oldular franchise verdiler vs...

• ⭐⭐

buarada bütün forumdaşlarımızı çok seviyorum amacım kimseyi incitmek veya kırmak değil... yanlış anlaşılmalar olabiliyor ama düşündüğünüz gibi değil... herkesin içinden geçirebildiği şeyler bunlar ayrıca herkes bir gün kaçıcak diyorum ve iyi akşamlar diliyorum hepinize yarın görüşmek dileğiyle...

• @debbieLA77 Son 2 senedir gel-gitleri olan aile huzurum son 1 senede cok kalmadi. Bu yuzden degil DV cikmasi, konsolos babamin oglu olsa bana dese ki direk pasaportunu gonder vizeni basalim, yine de olmaz. Cocuklarimi birakip bir adim bile atmam... Durumum bu malesef.

• ⭐⭐⭐

@Onurfidan red alma sayısının çok olacağını düşünmüyorum herkes olmasada bu yola giren kişilerin bir çoğu öncelikle gerekli araştırmasını yapmıştır avukatıyla görüşüp fikir alışverişinde bulunmuştur diye düşünüyorum. Onun için beklediğiniz kadar yüksek çıkmayabilir bu oran

• @Emre-Kurtulmuş Sanmıyorum çok parasız giden var , haldur huldur giden var düşünmeden , herkesin hakkında hayırlısı olsun ne diyeyim ☺

• ⭐⭐

@simurg9492 yaaa üzüldüm 😞 ama mutlaka bir çıkar yol bunulur... herşey en kısa sürede güzele dönsün inşallah

• ⭐⭐

günaydııınnnnn 🙂 enerciiiiii:) güzel bir perşembe olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@Onurfidan bilmiyorum haklı olabilirsiniz ama ben öyle düşündüğünüz gibi çok bodozlama bir şekilde gidelim bir şekilde yaparız noktasında davrandıklarını düşünmüyorum, pek planlamasız davrandıklarını sanmıyorum

• ⭐⭐

@debbieLA77 Kaldı 156 🙂 yani 22 perşembe sonra bitiyor 😃

• ⭐⭐

@newbie97 ay hadi inşallah:) çok zor biliyorum ama olursa nasıl olur yaaa valla bu sene benim 3. mü oluyor katılışım karıştırıyorum... dört mü yoksa yok yok 3

• ⭐⭐

@debbieLA77 Benim daha 2. katılışım. Ondan önceki 5 sene de aktif pasaportum vardı hiç aklıma gelmedi başvurmak. Geçen sene bu forumu son 120-130 lu günlerde keşfetmiştim

• Herkese merhabalar, uzun zamandır formu takip ediyorum. Yıllardır nizami olarak HNBS yazısını gören birisi olarak bu sene hem benim hem eşimin içinde kazanacağımıza dair bir his var haftalardır Birleşik Devletlerle ilgili araştırma yapıyor. Hesap kitap planlama yapıyoruz.Bu form sayesinde bilmediğimiz onca şey öğrendik. Bu seneki DV Lottery ‘nin hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum…

• @debbieLA77 Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim... Hayirlisi ve insallah diyelim...

• ⭐⭐

Ben yine de çekilişten umudu kesmiyorum ya. Evet şu an çıksa bile gitmeyecek olanlar, çıksa bile gidecek parası olmayanlar ve bunu bilerek başvuranlar, Çıksa bile gidip ve Amerika hakkında hiç bilgisi olmadığı için umduğu gibi olmayıp geri dönecek olanlar olsa bile yarın öbür gün pasaport şartı vs. gelip gelmeyeceği meçhul. Allah'tan umut kesmemek lazım. İnşallah greencard çekilişini kazananlardan biri ben olurum bu sefer hayırlısıyla.

• Arkadaşlar slovakya hakkında bilgisi olan varmı. Oğlum birkaç güne oraya gidecek. Oturum alana kadar yada devamlı işe ihtiyacı var. Nasıl iş bulabilir orada. Maddi durumu pek iyi değil. O yüzden biraz aciliyeti var.

• Merak ettiğim birşey var örnek veriyorum gc kazandık mülakatı geçtik amerika sonuçta göçmen ülkesi gelen yabancılara ücret karşılığında oradaki işleri ilk bir kaç ay takip etmeye örnek ehliyet almak yada iş bulma süreçlerinde dil olmadığı için hizmet sektörlerinde o kişilere yardım etmek banka hesabı açmak vb yani diyalog kurulması zorunlu işlerde yardım edecek danışmanlar var mı genellikle duyduğum ilk gittiğim bir kişi bana yardımcı oldu ama dolandırdı kandırdı kelimeleri duyuyorum bunu gerçekten düsrtçe yapan var mı? yada yapan yoksa yapılır mı bu bir meslek olabilir mi?

Örnek veriyorum çünkü ben kazanmam durumunda dil olmadığı için oradan bu tarz yardım edecek gerekirse ücreti karşılığında yardımalacağım birilerini güvenilir birileri ile iş birliği yapmak isterdim

Dilim olmadığı çin havalimanından çıktıktan sonra ne yapacağımı bilmiyorum kalacak yer airbnb ya otel seçsem bile nasıl gideceğim uygulamalar olsun yada ev tutma emlakçı olsun dolandırılmamak adına yada kötü bir mahalleden tutmamak adına bu işi profesyonelce yapan göçmen danımanllığı adı altında bir kurum yada kuruluşlar var mıdır

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici bu forumun gücünü hala anlamış değilsin sen nereye gideceksen sana yardımcı olacak forum aile üyeleri var. Bugün daha rus müşterim geldi deepl programı ile konuştuk

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.5k

| | | |