DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @AhmetGS17 Ahmet bey merhaba, aramıza hoşgeldiniz, ben bu forumdan öğrendiklerimle ABD'de yaşamaya başladım 🙂

• Bu yıl 4 aylık kızımızın şansına başvuru yaptık eşimle. Herkese bol şans diliyorum, her şey gönlünüzce olsun 🙂

• meerhaba. Ben ds260 formuyla ilgili sorucaktım. Ben türkmenistan vatandaşıyım türkiye örenci vizeyle ikamrt rtmekdeyim. Ben ds 260 foldurduğum zaman mülakat yeri türkmenistandaki abd elçiliği olarak gösterebilir miyim. Rica etsem cevaplarsanız sevinirim. Çünkü bazıları nerde ikamet rdyosan orsyı göstericen sonra dosya taşıyacan gibi bişeyker söylendi. Bu doprumu acaba.
    2. Sorum ise benim yaşadığım şehrin adı değişti şimdi green card başvuru formunda yeni adını mı yazayım yoksa eski adıyla mı debvam edeyim. Geçen senelerde çğnkü eski adıyla yazmıştım. Eskiden serdardı şehrin adı şimdi kia dı ise Gyzylarbat oldu. Teşekkürler

gucarslan gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Abdullah-1 eğer sadece güç arslanın cevaplamasını istiyorsan özelden mesaj atarsın. Çünkü bu sayfa da birbirine yardım etmek isteyen insanlara hakaret ediyorsun siz hiçbir şey bilmiyorsunuz sadece güçarslan biliyor şeklinde kötü niyetli yazmadığını umuyorum ancak hiç hoş değil bu son yazdığın kelimeler bilgin olsun.

• @AhmetGS17 hoş geldiniz Ahmet Bey

• Merhaba, California Bay Area yakınlarında kalacak yer arıyorum (San Jose,Palo Alto, Fremont vs). Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Legar bu sayfada ki kişiler green kart çıkmamış kaybedenler var ondan kimse sana yardımcı olamaz. Çünkü hepsi Türkiye de yaşıyorlar

• ⭐⭐

@Murat-4 hahahah olmaz olur mu? yakında bu vatandaşların sayısı giderek artacak marttan sonra diyoruz bekliyoruz 🙂 ağlanacak halimize de gülüyoruz ne yapalım 🙂

• ⭐⭐

@Legar Hacı dayı buralar genelde gitmeye çalışanlarla dolu ama yine de sen bilirsin :))

• @Riethian şansımı ölçmek için giriyorum 😀

• @Emre-Kurtulmuş Evet Emre Bey Başvuru formuna yazmadım.
    Nasıl bir hesap yaptım bende anlamadım.

• @AhmetGS17 Sizin yasinizda çok var giden daha yeni gitmiş bi abi var az önce gördüm

• ⭐⭐⭐

@cgenel maalesef başvuru esnasında eş, çocuk vs gibi ile üyelerini dahil etmemek kazansanız bile elenmenize sebep oluyor istisnası olmayan tek konu bu galiba

• @Emre-Kurtulmuş Cevabınız için teşekkürler. 2025 de kaçtı böylece.

• @AhmetGS17 yaşta ne varki benim yaşım 59 mülakat bekliyorum inşallah tamam olurda giderim hayat çok güzel

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@AhmetGS17 yaşta ne varki benim yaşım 59 mülakat bekliyorum inşallah tamam olurda giderim hayat çok güzel

Süpersin abi

• @hsn-kartal teşekkür ederim seninde herşey hayallerindeki gibi olsun

• @salih-atilla Hiç birşey yok tabiki hangi yaşta gidilirse kâr diye bakıyorum ben 😀

• @Onurfidan ben yıllarca başvuru yapmadım çocukların bana ihtiyacı olmadığı zamanı bekledim ikiside mühendis oldu çalışıyorlar artık boşa çıktım başvurma zamanı geldi niyet çok önemli bakalım garantisi yok ama gidersem yıllardır kafamdaki a b c vs planlar hazır kısmetse gelir hintten yemenden kısmet değilse ne gelir elden herkesin hayallleri gerçek olsun

• yıl 2006 da case number ım 862 bindeymiş ve kazanmışım şimdiki case number durumlarını okuyunca nereen enereye gelmiş diyorum
    fotoğragı eklemey çalıştım ama beceremedim sanrıım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

183

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.4k

| | | |