DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tahsinceltikci umutsuzluğa kapılmayın benim öyle bir zamanda çıktı ki tam is güç tersine giderken geldi herseyin vakti var çıkmasada devam bitkinlik yok

• @mehmetizmirli d tipi vize yazınca mürettabat vizesi çıkıyor.

• @mehmetizmirli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 bende öyle yaptım 2024 basvularinda ama ne gerek var dedim sonra ver 200 tl yenisini yaptırsaydim.Bi arkadaş fotoğraftan eleniyor oda cocuklari ile kendi resmini karıştırmış tek fotoğrafa alakalı sıkıntı bunu duydum fotoğraftaki siz seniz sıkıntı yok deniliyor

Yani sirf bir foto icin elendiniz demek cidden sacma geliyor insana 🙂 sonucta fotograftaki ayni kisiyiz 😃 1 yil da ne degisebilir 🙂 5-6 senelik olsa cektirirdim 😃

• ⭐⭐⭐

@gtx295 kullanabilirsiniz bir şey olmaz tercih sizin ama 5 dakikanızı alacak evde bir fotoğraf çekimi için bu kadar dert etmeyin bence ekstrem durumlar varsa ayrı tabii mesela ben Her sene başvururken kendim fotoğraf çekerdim dv23 başvurusu döneminde askerde olduğum için eşim bir önce ki başvurumuzun fotoğrafıyla doldurmuş formları hiç bir sorun yaşamadık. Fotoğraf size ait olduğu sürece dert etmeyin tabii ki 10 sene önceki gençlik fotoğrafınızlada başvurmayın 😄

• @Emre-Kurtulmuş Sistem eskiden kullanılmış fotoğrafı algılayıcınca iptal oluyor konusu vardı

• ⭐⭐⭐

@Uçan-hollandalı hurafe. Hiç bir zaman böyle bir şey olduğunu kanıtlayamayız çünkü kazanamadığın zaman neden elendiğinizi bilmiyorsunuz, ama bunun hurafe olduğunun kanıtları vardı eski fotoğrafla katılıp kazanıp gidenler, yanlış fotoğrafla başvurmasına rağmen kazanan ama bunu mülakat anında öğrenip elenenler gibi

• @Emre-Kurtulmuş 😀😀 10 seneki önceki fotoğrafla deneyen olmuştur bence😀 yakında biri çıkar yazar

• @Uçan-hollandalı aynen ben bu sene yine başvurdum geçen seneki fotografla sıkıntı olmadi

• ⭐⭐

@mehmetizmirli, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@tahsinceltikci umutsuzluğa kapılmayın benim öyle bir zamanda çıktı ki tam is güç tersine giderken geldi herseyin vakti var çıkmasada devam bitkinlik yok

İnşallah 🙏 bizimde öyle çok ihtiyacımız var ki buna...

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 kullanabilirsiniz bir şey olmaz tercih sizin ama 5 dakikanızı alacak evde bir fotoğraf çekimi için bu kadar dert etmeyin bence ekstrem durumlar varsa ayrı tabii mesela ben Her sene başvururken kendim fotoğraf çekerdim dv23 başvurusu döneminde askerde olduğum için eşim bir önce ki başvurumuzun fotoğrafıyla doldurmuş formları hiç bir sorun yaşamadık. Fotoğraf size ait olduğu sürece dert etmeyin tabii ki 10 sene önceki gençlik fotoğrafınızlada başvurmayın 😄

Ben geçen başvuruda kullandığım fotoyu kullanacam, değişen bir şey yok çünkü

• Arkadaşlar günaydın, son zamanlarda WhatsApp üzerinden Google Maps veya Google Reviews adı altında bir şirkette çalıştığından bahseden yabancı numaralara itibar etmeyin. Kara para aklamak için insanları aracı olarak kullanıp kendilerini şirket çalışanı gibi gösterip size yarı zamanlı para kazanmayı vaad ediyorlar. Örneğin;"Ben Jessa, harika bir yarı zamanlı isim var. Para kazanmak ister misin? O halde Google Maps üzerinden vereceğimiz işletmelere 5 yıldız vererek 50 lira kazanabilirsiniz" gibi gibi şeyler yazılıyor. Bunun bir farklı versiyonu da Google Reviews ayağı o yüzden dikkat etmenizi öneririm, geçtiğimiz ay bana WhatsApp üzerinden yazmışlardı ancak direkt engeli basmıştım, geçtiğimiz akşam tekrardan yabancı bir numaradan sözde dolandırıcılardan iş mesajı geldi. 🤣 Bakayım bu sefer yazı yazarsam ne cevap verecekler diye buyrun;

Screenshot_2023-07-24-11-36-01-238_com.whatsapp.jpg

• @Uçan-hollandalı WhatsApp Görsel 2023-07-24 saat 11.43.42.jpg jdhjdksks geçen hafta bana gelen

• @misha90 Böyle şeylere inanan çok kişi var 🤣 enflasyonun bu denli patladığı ülkede kim sana havadan para versin bir de kaldı ki 2000-3000 lira cart curt. Aslında daha da muhabbeti devam ettirecektim ancak vazgeçtim, hatta onlara ben iş teklifi sunacaktım🤣🤣🤣

• @Uçan-hollandalı Beni takmadılar maalesef hep bekledim iki tik olsun diye hala umudum var ekstra gelir elde etmek benim de hakkım 😃 bir de fake kadın fotosu koyarak whatsapptan aradılar geçen kim sattıysa bilgilerimizi artık

• @misha90 E devlet MERNİS bilgileri çalınmıştı bir ara o yüzden herkes ucuz şekilde panele ulaşıp istediği kişilerin telefon numarasından tut anne kızlık soyadına kadar ulaşabiliyor. Kvkk denilen birşey kalmadığı için bunlar oluyor hep....

• Bi de iş yok diyorsunuz. Tüm dünyadan türklere iş teklifi yağıyor🤣

• @Kekw Ahahahah🤣🤣🤣 K*hpe İrem hanım bana soru işareti attı yalnızca, dolar cinsinden maaş verseydi belki düşünebilirdim

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı banada Gana numarasından muhtemelen Esenyurt'tan yazdılar. 🙂 Güzel bir ingilizce küfür döşedim bi daha yazma dedim engelledim.Malesef böyle şeylere inanan çok oluyor.

• Beni de sürekli zimbabve den arıyorlar. Ama 1-2 sefer değil saat başı arıyor wp den. Engelliyorum başka numaradan arıyorlar

• Arkadaşlar https://www.tiktok.com/t/ZM2gF8b6p/ videodaki adam mülakat olmadan insanlar greencard alabiliyor diyor. Ben mi yanlış anlıyorum?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |