DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 kardeşim öncelikle hoş buldum. Ben başka foruma üye olmadım. İlk üye olduğum forum burası. Bunu öncelikle bilinmesini isterim. (bir üstte bahsettiğim okuma kısmı google araştırmaları forumlar değil.) Bahsettiğin linke zaten gittim ve zaten o videoyu izledim. O videoda da aile bilgileri girilecek denilip geçilmiş olduğu için bu soruyu sordum. Sadece aydınlanmak için ekstra sordum. Cevabınızla aydınlandım. Sadece geçmişte yaşadığınız bazı durumları burada ilk defa bir şey sormuş birisine iftira atarak cevap vermeseydiniz daha hoş olurdu. Onun dışında teşekkürler.

• @Birgariphayat beklemek daha sıkıcı gelsin o günde has not been selectedi görelim rahatlayalım bitsin bu çile

• @salihcak0 öyle birşey yok , You Have Been Randomly Selected gorucez 😀

• @Onurfidan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@salihcak0 öyle birşey yok , You Have Been Randomly Selected gorucez 😀

ben bu gcden ümitliyim diğer 2 gc çekilişine göre nedense,kaçak gitme olayı olunca baya kişi gitti ukraynalılar da avrupadan kabulü aldı polonya filan olsun onların da şişkinliği yok bu sene bide pasaport şartı olsaydı tadından yenmezdi ama yapacak bişi yok,yine diğerlerine göre daha olumlu bakıyorum buna bana çıkmasa bile normalde 1 kişiye çıkıyorsa forumda aktif kişilerden bu sene en az 3 4 you have been randomly selected görürüz diyorum

• Greencard bir çıkabilir misin bir şey deneyeceğiz de

• Evet geldi çattı vuslat vakti vaziyet aldık mı ? Tamam mı bu sefer 🙂

• herkese merhaba.formu daha önceki yıllarda bir kaç kez okumuş olmama rağmen,hiç yazmamıştım.Bu yıl 5. kez şansımı deniyorum ve bu sene çıkacağını düşünüyorum.son 1 gün kala heyecan dorukta 🙂
    herkese bol şans

• Merhaba, bir ihtimal DV lottery çıktı diyelim, dosya taşıtmakla uğraşmamak için DS-260 formunu doldururken direkt başka ülkedeki Amerikan büyükelçiliğini seçmek mümkün mü? Hiç bunu yapanı duydunuz mu?

• Son 1 gün kaldı ve heyecan tavan 🙂 🚀
    Gün gün takip edip çok isteyen kişilere çıkar inşallah.
    Özellikle forumdaki arkadaşlara daha çok çıkmasını diliyorum...

Windansea Beach, San Diego

Windansea-Beach-1600x800-1.jpg

• @Hakan-3 Öncelikle hoş geldiniz, aramıza katılmanıza sevindim. Burada herkes bir birine yardımcı oluyor, yeni katılan forum üyeleriyle bu birlik beraberlikte büyüyor 🙂

Sayın @ayvalik10 biraz sert micazlı gibi görünebilir aslında öyle değil, forumun değerli üyelerinden biri. Bir çok kişiye bildiğini aktarır, yardımcı olmaya çalışır. Çok kişiyede yol gösterir. Ve bu forum bildiğin kocaman bir aile gibi. Adeta bilgi deposu. Hepside sayın ayvalik10 gibi değerli insanların katkıları sayesinde. Bu sebeple kendisini yanlış anlamayın.

Haftanın son gününü keyifle kapatalım 🤗

Veee umutla heyecanla bekleyen herkese selam olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@eray96 Mümkün değildir.

• ⭐⭐⭐

@Hakan-3 kaale almayın kendisini Hakan bey, kendisi her konuda üst perdeden konuşur mekanın sahibi gibi ve doğru yanlış karışık bilgiler verir. Sorularınıza illa ki olması gerektiği şekilde cevap verenler çıkar aramızda merak etmeyin, hoş geldiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eray96 senin başka ülkeden de vatandaşlığın var mı eğer varsa o zaman gidip ülkede girebilirsin ancak sen ilkbaşvuru zamanı yaşadığın ülkeyi Türkiye seçtiğin için ondan dolayı sadece dosya taşıma yapabilirsin kaldı ki bunun için de schengen vizesi olmadan da sakın deneme

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hakan-3 öncelikle ben 80liyim yani sen benden yaşça büyüksen kardeşim diyebilirsin yazılı metine baktın mı dosya da hem yazılı metin var hem de videolu metin var Google araştırma yaptığın her bir sayfa zaten otomatik olarak forum oluyor insanlar fikirlerini yazıyor bildiklerini yazıyor kaldı ki bu forum da 2021 -2025 sohbet odalarının açıklanmadan önce ki son 2-3 güne bakarsan senin gibi başka yerlerden bilgileri araştırıp ki bunların çoğu yanlış hatalı bilgiler gelip burada pat diye yazıyorlar. Forum da arama butonu kullanmak yerine yada bahsettiğim sayfaları okumak zor geliyor direk son sayfaya yazıyorlar. Mesela bir örnek var yazıyım sana @gncyysl 695 sayfa da yazdığı yazı şuanda burada yazan paylaşım yapan vakit geçiren kişilere ayıp ettiği bir durum 695 sayfayı okumadan direk sorduğu soru sorulur mu hiçbir bilgi bulamadım ne demek sorduğu soruyu yüzlerce kez cevaplandı zaten kaldı ki kendisi 2022 yılından beri üye birisi

• ⭐⭐

son 1 gun be. kazanirsam farkli eyalete giderim ama California - LA icimde hep ukte kalacak

• ⭐⭐

@Hakan-3 Hocam madem yeni geldiniz ilk tavsiyem kendisini engellemek olur gelecekteki sinir harplerinden korunmak adına. Koğuş ağası gibi konuşmayı sever kendileri.

• ⭐⭐

Sanırım artık "Şafak Doğan Güneş!" diye bağırabiliriz :))

• ⭐⭐

@eray96 Yasal ikametiniz belirteceğiniz yerde değilse zor.

• Merhaba. Ben F1 vizesinden redd almıştım önü ds 260 formumda nasıl yazmalıyım? Bir şablon var mı?

• Guten Morgen.. İch liebe auch alle dostlar ☺ Enerjimizi yüksek tutuyoruz ve çekilişi kazanıyoruz hayde bakalımm 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |