DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici DV24 aşamaları başlığında aynı kişilerle karşılacaksınız zaten kafanızın uyduğunu düşündüğünüz kişilerle özel mesaj ile sohbetede devam edebilirsiniz. Bence çok bir kaybınız olmuyor aslında bu noktada.
    Telegram grubunun olmayışının tek bir eksisini görüyorum oda telegram grubuna girmek için excell listesine kayıt olma şartı vardı o yüzden çok daha güncel bir excel listesi tutulabiliyordu onun dışında yönetim ekibine çok büyük yük düşüren bir işlem maalesef. Gece vakti gelen mesajlarından tutun, özelden tekrar tekrar atılan sorulara vs vs

• ⭐⭐⭐⭐⭐

günaydın canım forum ailesi üyelerim günaydın yorum yada paylaşım yapmayan bilgileri alıp başka yerler de youtube gibi bilen birisi gibi video çekenler sizlere de günaydın. Bİr kaç gündür giriş yapmayanlar o kadar sayfayı okuyup en sona gelenler arada ds 260 yardımcı kılavuz olan dosya ve bilgileri paylaştık. Aşağıdaki sayfadan bulabilirsin. Yazının en sonunda 2 tane link var o linklerden ds 260 boş halini bir de nasıl dolduracaksın yazılı bir de anlatan videonun linki yazılıdır

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6413/dv2025-sohbet-odası/13589?page=680

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 
  • ⭐⭐

@loremipsum abicim ülkenin vatandaşlığından çıkmakta bir dert:) önüne geleni daha doğrusu selam vereni türk vatandaşı yapıyorlar ama parayla 🙂 ne olacak bu ülkenin hali acaba 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 sayfa 680 sayfa 680 sayfa 680 sayfa 680 bunu ezberlemeliyim 🙂

• Güzelbir 1 mayıs sabahından herkese günaydın , Bugün kendimize ödül verip bogazda balıga gidiyoruz 😀 Kafa dağıtmamız lazım öyle 3 gün kalmıs falan unutmak gerekiyor 😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 bugün yapacağın ürünlerin üstüne 680 yazarsan o zaman unutmazsın müşteriler sorarlarsa benim unutmamam gereken rakam dersin

• ⭐⭐

@SYTSNGR On numara aktivite çapariyle herkes kova dolusu istavrit çekiyor bu sezon 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 aaa evet iyi fikirde kro gibi olmasın pidelerin üzerine isim yazanlar falan var ya 🙂
    onlar gibi olmıyım 🙂

• @newbie97 büyük bir hevesle fazla fazla para vererek aldığım oltam ile ankara' da balıkçık yapmak kadar zor bu GC 🙂

• ⭐⭐

arkadaşlar son 3 gün herkese bol şans... yok %1 miş yok düşük ihtimalmiş bunları düşünmeyin çaaaaaatttttt diye şans sizi bulabilir...hayat bu fazla istatistik bilgilere dalarsanız bu işin içinden çıkamazsınız salın gitsin gözlerinizi kapatın güzel şeyler düşünün... olmaz ise legal yoldan bir sürü yol var teker teker onları dener her sene katılmaya da devam edersiniz çekilişlere:) hepinize şimdiden bol şans... gerçekten bavulunu toplamış hazır bekleyen hemen gidecek olanlara çıkması dileğiyle...

• ⭐⭐

@mert0653 Ankara da yapılmaz zaten hocam, baraja gitsen o da değmez, ben bir ara hesapladım galiba en yakın Zonguldak var, arabası olan atlayıp gidip balık deneyimleyebilir 3-4 saat yol gitmesi lazım ama İstanbul trafiğine çoğu zaman denk diyebiliriz 😁

• @newbie97 yapılıyor ama daha profesyonel olmak lazım ankarada bot felan. Kıyı balıkçılığı olmuyor

• ⭐⭐

@mert0653 Ben hep izliyorum hocam valla, hatta istanbuldayken neden aklıma gelmedi diye kendime kızıyorum. Millet ne güzel çapari alıyor gidiyor balığını tutup geliyor, o kadar tutacak yer var ki bir de, geçen bu kanalı izledim vilayet evlerinin orada tutuyorlar benim gibi Ankara daysanız özleminizi izleyerek giderebilirsiniz

• @gucarslan
    Bu Cevabı Üstüme Aldım Hocam 🙂

• @newbie97 gölbaşı 🙂 çok gittik bide ora ve eymir gölünün balıkları tutsanda bişeye yaramaz metan patlaması olduğundan pislik oralar hep

• Hayırlı sabahlar herkese
    her ne kadar işten güçten fırsat bulup ta pek uğrayamasakta foruma
    forumun burada durduğunu bilmek insanın içini rahatlatıyor
    son günler insanın içi coşkuyla doluyor
    İnşallah o sene bu senedir deyip güzel günler diliyorum

• ⭐⭐

@mert0653 Tatlı su balıklarında epey parazit oluyormuş her ne kadar pişince ölseler de yine de uzak durmak lazım 🙂

• @newbie97 aynen öyle Kırıkkale kızılırmak köprüköy taraflarına doğru gidecez artık

• ⭐⭐

@loremipsum Bunu bilmiyordum. Teşekkürler.

• ⭐⭐

@debbieLA77 Geçen sene bugün 1210. sayfadaymış DV2024 Sohbet Odası :)) Umarım katılım da bu ölçüde azdır :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |