DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SYTSNGR inşallah bende çok isterim

• ⭐⭐⭐

@Cycraft amerikada eğitim biraz masraflı yerinizde olsam bundan bahsetmem bile. Sizin orada ne yapacağınızı didiklemeyecekler mülakat deneyimlerini okuyun derim bu tarz konular için sorulan soruları ezberlemiş bile olursunuz bu sayede

• @newbie97 var var rahat ol burda olup orda olmayan bişey yok bir kaç semaverli video görmüştüm 🙂

• @newbie97 baba olarak , benimde tek sevindiğim çocugumun gelişimi için yemesi gereken tüm gıdalara ulasımının kolay olması , egitim hayatı boyunca devlet okullarına zorunlu para odetılmesı dıretılmeden mın meblaglar ıle , unıversıteye kadar cesıtlı kulturden ınsanlarla okuması , 18 yasına geldıgınde zengın cocuklarının oyuncaklarından babası yada annesı alamadıgı ıcın mahrum kalmadan kendı harclıklarını bıle bırıktırerek ulasması , ilk sevgılısı ıle dunyada ıstedıklerı ulkeye sıkıntı cekmeden seyahat edebılmesı , benden maddı bır beklentısı olmadan sevgılısıyle bulustugunda ki heycanını bana anlatması ...

Ben orada ıstersem tuvalet temızlemıs olayım ama orda yetısen evladımın nasıl canım ulkemızde heba oldugunu gormemıs olayım ...

Tüm cocuklarımızın güzel bir gelecegının olmasını temennı edıyorum . inşallah ülkemiz tez zamanda düzelirde bu yukarıda ki yazdıklarım bızım ulkemız ıcınde gecerlı olur .

• ⭐⭐

@mehmetcan93 11500 dolarla red almak büyük bir başarı bence, dediği şeyleri karşılamıyor demekki bu meblağ. Sen gittiğimde tanıdığım var onda kalıcam dersen birde bekarsan gayet yeterli bir miktar. Ama tutupta 3-4 bin dolarla new york a gidicem kimseyi tanımıyorum felan dersen sıkıntıya düşebilirsin.

Ucuz bir şehre gideceğim tanıdığım var demek lazım. Gidenler banka hesaplarında 40 50 binle gitmiyor ki ailelerin çoğu bile 10 bin civarı para gösteriyor

• Bir atasözü; "Nazar; deveyi kazana, insanı mezara" götürür.

• Durup durup ooo memo burası texas amerika , herkeste kovboy çizmesi şapka ve pantelooon diye bagırasım geliyor . Sizede oluyormu ? yoksa sıyırıyormuyum 😃

• ⭐⭐

@SYTSNGR Hocam bizim ülke çok ayrı kafada yaşıyor, istanbul veya ankara daki veliler okulda 1 öğün ücretsiz yemek olsun diye hükümeti darlıyor oysaki haritayı ortadan ikiye bölün sağ tarafta kalan illerin çoğunda zaten ücretsiz yemek... Ben memur çocuğu olduğum için amasya 1 samsun 2 gittim lisemin bir kısmını buralarda okudum hepsinde öğle yemeği ücretsizdi, taşeron firmalar dağıtıyordu yemeği. (lise, ilkokul, ortaokul hepsine ücretsizdi)

Ama eğitim kalitesi kesinlikle çok farklı misal istanbuldaki liseme akıllı tahta takılmıştı aradan yıllar geçmişti ki samsundaki liseye akıllı tahta gelmişti öyle hesap edin.

Küçük il-küçük ilçede yemek varken büyük il-büyük ilçelerde bu hizmet yok malesef
    Ya da oy oranına göre de değişiyor olabilir 😃

• @SYTSNGR Normal bir durum gibi sabah öğlen akşam ABD konulu video film izleyip yeşil kart forumu takip edince olabiliyor sonra gerçekleşeceğini düşünüyorum rahat olun

• @newbie97 Yani buralardan çıkarım yapmaya calısıyorumda , biz imkansızlıklar ıcınde ımkan yaratmaya calısan ebeveynlerın evlatlarıyız , aynılarını bızde evlatlarımıza bu ulkede saglamaya calısıyoruz . Daha refah sevıyesı ust bır ulkede varın sız dusunun neler basarabılırız .

ooo memoooo 😃

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Önümüzdeki 8 gün 20 saat için başkaları söylemesin diye ben söylüyorum arkadaşlar yine defalarca aynı şey söyleneceği için ben yazayım da en azından yazma gereği duymasınlar ''İhtimal çok az heveslenmeyin, çıksa da her şey kazanmakla bitmiyor, umut etmeyin, başka yollar bakın, gerçekten istersen başarırsın, bir ton vize çeşidi var,'' Evet bu bir çekiliş şimdi siz tadını çıkarıyorsunuz, sohbetin muhabbetin güzelliğine kapılmışsınız, birlikte hayal kuruyorsunuz, en kötü çıkmazsa bir süre üzülür sonra geçer ama ben yine de durup durup gelip tekrar tekrar '' ihitmal çok az yahu, gidin başka yollar bakın, ben hayal kırıklığına uğramıştım boşuna heyecanlanmayın, emek verin illa gidersiniz abdye, başka yol bulun'' vs. deyip canını sıkıp aynı tavsiyeleri verip duracağım........

siz katılmakla beraber green card cekilişinin bir ton eksiği ve zamanın gerisinde kalmış ilkel uygulaması var. bu ayrı konu. bu çekilişi bence özel kılan "piyango" vasfının garip cazibesi. yani sıfırdan var olan tesadüf, kısmet, şans, kader.. tanımlamak size kalmış. "ya çıkarsa" hissiyatını hayallerle beraber süslemek çok başka.

anın tadını çıkarın arkadaşlar. ben eylülde 40 yaşına gireceğim. şu kısacık ömrümüzde hayallerinin peşinden koşanlara selam olsun.

• @nicky Aleyküm selam bahtınız ve talihiniz açık olsun

• ⭐⭐⭐⭐

@kugutex multeci ofisi degil USCIS merkezi...

• ⭐⭐⭐⭐

Bu durum greencard talihlileri icin cok iyi bir durum.

• ⭐⭐

@SYTSNGR Zor hocam valla ya, önceden de tüp ve şeker kuyruğu varmış, dededen babanneden bozuk jenerasyonumuz. Sürekli yeni kuşaklar farklı kuyruklara giriyor, abd ye gitsek bu sefer de arabayla mc donalds kuyruğuna gireriz biz, ondan düşünmemek lazım 😁

• @newbie97 daha senın bahcede mangal yapacaktık hani , ne ara mcdonals da arabalı sipariş kuyruguna girdik 😃

• @Atlantis00 Lottery'e bel bağlamamak sözü çekilişin kazanilmasi , hatta çekilişi kazansa bile mutlu sona ulaşılacağının garantisi olmayan bir surecin içine kendinizi hapsetmeyin, A seçeneğin yanında B seceginizin olmasi içinde çaba sarfetmenin önemine vurgu yapıldığını düşünüyorum. Çünkü seçenek oluşturma noktasında sorun yaşayan birinin , seçenekleri olanlara göre aşılması gereken yolların daha meşakkatli geçeceği bir gerçektir. Saygılar

• ⭐⭐

@SYTSNGR Aramızda kalsın Allah düşürmesin... Zaten bu aralar rejimdeyim epey bir kilo verdim ve vermeye de devam ediyorum, yeme içmeden soğudum hiçbir şey yemiyorum desem yeridir. Oraya gidince özellikle dışarıdan bir şey yiyeceğimi sanmıyorum, zaten her şey ucuz kendi yemeğimi kendim yaparım yine

Zaten pringles da 1 dolardı 2 dolar olmuş. Bu devirde pringles felan alınmaz....

• ⭐⭐⭐

İyi geceler/ uykular/ günaydınlar enercik genşler 😁

Los Angeles 🌊🌴 🧡

439672326_773156298284564_8231068567276785544_n.jpg
    by derekrliang

• @newbie97 ney 😮 pringles %100 artmıs mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

240

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.7k

| | | |