DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ya 1 gün sonra yada başka birgün en büyük hayallerim gercek olursa şu videoya bakıp hıçkıra hickira ağlayacağım

• @serel şundan 3 4 sene öncesine kadar Abdyi sadece yapay abartılmış bir ülke olarak görürdüm ki o muazzam ışıltılı caddeleri,single houselari muazzam sokaklari, ekonomik düzeni görene kadar yapay bir ülke bu kadar mi muazzam olur 🥺

• iyi geceler gençler.yerimizi almaya geldik 🙂

• @Sea Her şeyi geride bırakıp sıfırdan bir hayat kurma hayali. Tamamen bunun ile yanıp tutuşuyorum, umarım şans yüzümüze güler ve çilekeş bir şekilde adımımızı atarak yeni hayatımız için çaba gösteririz. Bazen insan her şeyden kaçmak ister ya, işte o konumdayım.

• @Sea ben gidip görmeden önce de pek sıcak bakmıyordum gidip gördüm bu ülkede yaşayamam dedim 🙂 ama yıllar geçtikçe ülkemizin durumu değiştikçe ve çocuk sahibi olunca abd nin olumlu yanlarını araştırmaya başladım. gördüm ki ufak çaplı değerlendirmemek gerekiyor koca kıtayı ve şuan çekiliş harici gitmeyi garantilemek için girişimlerde bulunduk, bulunuyoruz 🙂 insanın istekleri beklentileri zamanla değişiyor, önemli olan doğru rotayı belirlemek diye düşünüyorum. umarım bu yol doğrudur 🙂

• Merhabalar, burada hic bilgi goremedigim icin sormak istedim. Farzedelim ki bu sene cekilisi kazandik. Ds 260 formunu esli olarak doldururken once kazanan kisi kendi formunu doldurup onu gonderip sonra ilk sayfaya gelip tekrar esi icin yeni bir form doldurup onu mu gonderecek? Yani orada ikinci form otomatik olarak aciliyor mu olacak?

• @Emre-Kurtulmuş Hayir Tr de olacagim.

• ⭐⭐⭐

@rasmus o zaman cevap belli konsolosluk seçeneğini seçiceksiniz. Ds formundaki AoS seçeneği şu anda Amerikadayım sürecimi buradan yürüteceğim seçeneğidir. Siz o sıra türkiyede olacağınız için ankarayı seçeceksiniz

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @Sea çıksa çok sevinirim çıkmasa da üzülmem. bakalım yarın bahtımız nereye varıcak göreceğiz 🙂

• @BerkanCaliskan bende ailemden kmlerce uzakta tek yasiyorum ama bu yeterli olmadi megersem ülkeden kaçip gidesim varmış keske bir 5 sene oncesinde yurtdisina gitmek için bütün tuşlara bassaymişim bunu her an diyorum kendime

• @salihcak0 bende ikinciye başvurdum geçen seneki o malum yazidan sonra açıkçası o heyecanim yok

• @Sea insan düşünüyor işte dünyada 10 milyon civarı insan başvuruyor türkiyede 200 bin kişi öngörüyorlar fakat 3-4 bin kişi kazanan oluyor. 200 bin kişinin arasından ben mi felan seçilicem kafasında insanlar başvuruyor talih kuşu onlara konuyor 🙂

• @Riethian Evet böyle ornekler var

• @salihcak0 birde açıkçası sokakta geçen bir adamin secilecegini sanmiyorum örneğin bir ünlü veya önemli meslek sahibi insanlar seciliyor yani bence sadece "çekiliş" degil

• herkese iyi geceler,inşallah 2 gün sonra şu vakitler şöyle en iyisinden uyku çekmek için yatağa girebiliriz 😃 heyecan 0 hala i have two sides olayı gibi bir yanım diyor çıktı sana ondan strese bile girmiyorsun diğer taraf da erken mağlubiyeti kabullendin ondan rahatsın modu inşallah umursamaz tavır 1. sebepten dolayıdır

• @Sea başvurular rastgale. başvuru formunu doldururken benim mesleğim bu ya da ben tanınan kişi olarak bir seçenek veya yazı yazmıyoruz. sadece hangi dereceden mezun olduğumuzu belirtiyoruz. lise mezunu da seçiliyor doktora yapanıda. sizin dediğiniz gibi bir seçenek olsa herkes bişeyler sallar oraya "nerden bilicek ne yaptığımı" olanlar var türkiyedeyiz sonuçta

• ⭐⭐⭐

@Sea peki dediğiniz gibiyse lise mezunu olmayıp scp puanını tutturmaya çalışan ve başarılı olamayıp mülakatta elenen kişiler nasıl oluyor. Dümdüz bir çekiliş işte yani altında pek bir şey aramaya gerek yok aslında. Her türlü meslek grubu, yaş, cinsiyet, boy farketmeksizin herkesin eşit şartlarda yarıştığı bir çekiliş

• ⭐⭐

@gncyysl Sayfaları geriden okuyarak gelirseniz bilgileri görebilirsiniz . 680. sayfayı kontrol edin , sevgili @ayvalik10 gerekli her şeyi paylaştı

• Son 1 gün diyebiliriz artık.Ben cumartesi'yi saymıyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.5k

| | | |