DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• green card ile seyahat etmek mumkun mu baska ulkelere turist olarak?

• ⭐⭐⭐

@bevicells temin etmezsiniz none yet yazar hemen doldurursunuz

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa evet dediğin gibi ücretli olması zaten pek ihtimal dahilinde değil. ülke kontenjanı artsın en azından.

• ⭐⭐

@fatih-duyus İlk basvuranlara çıkıyor olsa , bu formun %95'i şuan Amerika'daydı

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen hayır, vatandaş olmadan mümkün değil.

Edit: aşağıda konuyla ilgili düzeltmem ve diğer cevaplarım mevcut..

• ⭐⭐

@paşa Yok gerçekten bu çok süper bi olay , hani kervandan ayrıldık artık by by demiyor , burada sürekli bilgi veriyor v.s süper ötesi

• Herkese iyi akşamlar. Herkeste çok içten heyecanlar var. İnşallah bu heyecanı herkes yaşar buradaki. Bir sorum olacak çıktığında ilk anda denk getirdik ve submit ettik ama diğer aile üyeleri için sisteme giremedik diyelim yoğunluktan. Diğer aile üyelerinin submit tarihi çok önemli mi ?

• @tufank

soyle birsey buldum:

Holders Travel Without a Visa?
    Here are the countries that Green Card Holders can visit without a visa:

Canada
    Mexico
    Costa Rica
    Georgia
    The British Virgin Islands
    Aruba and Curaçao
    The Balkans
    Singapore
    Peru

• ⭐⭐⭐

@neoseptik greencardını riske atmayacağı süre durumlarına uyarsa yapabilir. Ama bu bir göçmenlik talebi sonucu alınan bir şey greencardınızı turistik vize gibi kullanamazsınız böyle kullanırsanız bir süre sonra elinizden alabilirler eşinizin greencardını

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen haklısın bunlar dahilmiş. Ben Avrupa birliği ülkeleri olarak değerlendirdim. 38 ülke varmış buna Türkiye de dahil 🙂

• @Emre-Kurtulmuş hocam SF 'e tasindiniz mi hayirli olsun.

• pasaport şartı olacak sonra ilk başvuruda yeterlilik evraklarını isteyecek ( diplomadır adli sicil kaydıdır vs ) sonra katılım yarıya düşecek sadece yeterli olanlar çekilişe katılacak , Sonra oran yüzde 4-5 lere çıkar sanırım

• ⭐⭐

Zaten geçen sene Pasaport şarttı , Lise ve üstü mezuniyet istiyordu , Sicil kaydınada çok önem veriyorlar , katılım hiçde düşmedi hocam 🙂

• @hdemircanusa ne kadar katilim oluyor bizim ulkeden?

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen O detaya sahip değilim , forumda bi cetvel vardı

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa bugün amerikaya gelebildiysek bu DV sürecini doğru bir şekilde yürütebildiysek avukatlara ve saçma danışmanlara para kaptırmadan, bu özellikle Uğur bey ve telegramdaki diğer adminler sayesinde olmuştur. Onun için benimkini bir vefa borcu gibi düşünüyorum. Teşekkür ederim düşünceleriniz içinde 🙏

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hdemircanusa bugün amerikaya gelebildiysek bu DV sürecini doğru bir şekilde yürütebildiysek avukatlara ve saçma danışmanlara para kaptırmadan, bu özellikle Uğur bey ve telegramdaki diğer adminler sayesinde olmuştur. Onun için benimkini bir vefa borcu gibi düşünüyorum. Teşekkür ederim düşünceleriniz içinde 🙏

Rica ederim , Uğur bey zaten Cennetlik , ama nacizane fikrimi söylemek istedim , Saygı duyuyorum yaptığınız işe 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@Halikaria evet bende sorduğumda o denk geldiğimde türk uberci abiye aynısını söyledi

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen gerçi şöyle bir durum var, Kanada dışındaki ülkelere zaten Türkiye pasaportu ile de girebiliyoruz vizeye ihtiyaç olmadan. Yani vatandaş olmadan green card ın pek bir avantajı görünmüyor bu konuda.

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen ülke bazlı katılım sayısı bilinmiyor maalesef hep yalan haberler dönüyor sadece medyada

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.8k

| | | |