DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Hopes1 Klavyenden bal damlıyor 🙂 Mektup sayfasını gördüğümüz an hayatlarımız için yeni bir başlangıcın basamağına ilk adım 🙏🏼🙌🏼🇺🇸🗽🙌🏼🙏🏼

• @ayvalik10 tahlili kişi formu doldururken evli seçeneğini işaretlediğinde, eşi ile alakalı bilgileri dolduruyor ancak formu bitirince tekrar eşi içinde ayrı bir ds260 dolduruyor aynı CN ile.

• ⭐⭐⭐⭐

06-06-06 da benim uğurlu gün ve rakamlarım gibi.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Murat-4, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar üstat aynı şeyi söylüyoruz ikimizde, ben siz tecrübeli olduğunuz için o kadar heyecan yapmıyorsunuz demek istedim, yanlış anlaşıldıysam kusura bakma.

Başka bir şey söyledin gibi geldi.. Sonra farkedip sildim zaten. Yazışmayı okurken duygu ve maksatlar tam anlaşılmayabiliyor. Sen de kusurabakma. 🙂

• @ibrahimasar estağfurullah, bu tip ortamlarda her zaman yanlış anlaşılmalar olur, insanlar karşı karşıya olmadığı için.

• Başvuru fotomu tekrar kontrol ettirdiğimde 20:1 hatası veriyo, yükleme yaparken bir hata aldığımı hatırlamıyorum. Fotodan patlamayız inşallah, nasip.

• ⭐⭐

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Chromium hocam senin imzayı görünce bir canım sıkılıyor. Bizim daha ikinci başvurumuz, 7-8 defa bu süreci yaşama ihtimali tüylerimi diken diken ediyor=) Umarım artık bu sene senin de yüzün güler.

Teşekkür ederim inşallah sizlere de çıkar. 🙏 Maalesef şimdiye kadar çekilişlerden bedava kola bile kazanamadım bahtsızlık var bende.

• @ayvalik10 6 mayıs tazıypr internette ama şu alay usülü gc yi 3 gün sonra kazanacam diyen arkadaşı görünce bir şüpheye düştüm

• @diablo_ercan Bravo, ben de bu yüzden Green Card başvurusu sayfasını açmadan pasaport şartı kaldırılmış olsa dahi pasaport başvurusu yapıp elime geçtikten sonra başvurumu yapmıştım. İlk aşamada gerçekten gerek yokmuş ama bu tür işlerde ciddiyet esastır...

• @bismail talihli kişi ilk başta kendisi için dolduruyor ds260 formunu, sonra kaç kişi hak sahibi olduysa onları kendi formuna ekliyor (eş-çocuk vs.), kendi ds260 formunu submit ettikten sonra, aynı case number ile sıfırdan ds260 formu doldurcak diğer talihliler için(eş-çocuk) . Doğru mu anlıyorum ?

• @sezgisarikas, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@bismail talihli kişi ilk başta kendisi için dolduruyor ds260 formunu, sonra kaç kişi hak sahibi olduysa onları kendi formuna ekliyor (eş-çocuk vs.), kendi ds260 formunu submit ettikten sonra, aynı case number ile sıfırdan ds260 formu doldurcak diğer talihliler için(eş-çocuk) . Doğru mu anlıyorum ?

Yani case number kilitlenmiyor bir kere doldurulduğu için , ikinci ds260 için açarmı formu ?

• @tolgasatir doğru araştıramamışım demekki dostum kusura bakma ama yardımın için çok teşekkür ederim çok düzgün kaynaklar bulamamıştım tekrardan teşekkürler

• ⭐⭐

@sezgisarikas Hayır hocam CN numaranız için 1 kere DS260 doldurma hakkına sahipsiniz Kazanan talihli eş çoçuk bilgileri hepsini 1 defada DS260 formunuza kayıt edeceksiniz ve DS260 formunuz kilitlenmiş olacak , Eğer olurda Pasaport aldınız yada yeni bir çocuğunuz oldu bu süreçte , size mülakat maili gelene kadar bekleyip , Geldikten sonra mail atıp DS260 formumu güncellemek istiyorum diye yazacak yeni bilgiler ekleyecek ve kaydedip kapatacaksınız

• @hdemircanusa iğrenmekte haksız değiliz sebeplerimiz var

• ⭐⭐

@Gökhan-A Kesinlikle , videoyu izledikten sonra yüzüm ekşidi 😵💫

• @Ping-PONG ara ara açar izlerim youtubedan güzel seriydi hüzünlü gülüşler yaşatıyor bu reklam

• @sezgisarikas evet. Tam olarak bunu sormuştum. Tşkler

• Şimdiden katılan arkadaşlara bol şans diliyorum. Dilerim kazanan/kazanamayan herkesin mutlu bir hayatı olur.

Eylül ayında benim de ilk defa katılmayı düşündüğüm DV2025 sohbet odası konusunda görüşmek üzere.

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sezgisarikas Hayır hocam CN numaranız için 1 kere DS260 doldurma hakkına sahipsiniz Kazanan talihli eş çoçuk bilgileri hepsini 1 defada DS260 formunuza kayıt edeceksiniz ve DS260 formunuz kilitlenmiş olacak , Eğer olurda Pasaport aldınız yada yeni bir çocuğunuz oldu bu süreçte , size mülakat maili gelene kadar bekleyip , Geldikten sonra mail atıp DS260 formumu güncellemek istiyorum diye yazacak yeni bilgiler ekleyecek ve kaydedip kapatacaksınız

Yani Ds260 bir kerede kendi be tüm aile için doldurup “Gönder” diyoruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.4k

| | | |