DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

123 gün kalmis beee git gideee azaliyor zaten tahminimce subattan sonra gündemlerden ötürü mart nisan nasil gecer anlamayiz 😃

aynen 🙂 inşallah bi bakmışız çıkmış onun sevinciyle evde taklalar atıyoruz 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666 20 mart ramazan başlayacak iftar sahur derken 20 nisan gelecek 21 -23 ramazan bayramı ondan 15 marttan sonra mayısa çok hızlı geçiş olacak

• @Lossantosdy Evet yeni sistem böyleymiş sanırım bizim bir tanıdık da bu şekilde olmuştu ve aynı gün sonucu öğrenebiliyorsunuz diye biliyorum.

• ⭐⭐

@gucarslan teşekkür ederim 🙂

• @goyro666 Katılıyorum çünkü bu yıl gündem bir hayli yoğun olacak inşallah 6 Mayıs akşamı randomly selected yazısını görmek nasip olur 😃

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet_ daha önce paylaşıldı herkes gerekli desteği verdi zaten tekrar tekrar aynı şeyi paylaşmak bir etkisi olmaz.

• @ayvalik10 Pardon, bir arkaya bakıp görmemiştim.

• @Atlantis00 amiiiiiin amin ☺🙏

• Çiçek acacaksın ne demek? İyi bişey herhalde. 😁🌻

• @berolika Hayırlısıyla o da olur İnşallah

• ⭐⭐

Amerikadan ev bakma hastaligina yakalandim.
    Homes

O degilde bu evler 1 bucuk sene once falan 250bin 300bin falandi.

• Bu sene kendini şanslı hissedenler var mı ?

• ⭐⭐⭐

@cetinmutlu Öncelikle yaşta düzeltme yapmış olayım 16 yaşından itibaren kaldığınız adresleri yazmanız gerekiyor. Şunu dert etmeyin kimse sizden kapı numarasına kadar doğru nokta atışı adres vermenizi istemiyor sonuçta çok eski bir süreyi de kapsıyor olabilir bu durum ama mümkün olduğu kadar doğru olacak şekilde verebilmeniz sizden beklenilen, bunun için ikametgah geçmişinize bakabilirsiniz e-devletten geçmişe dönük şekilde, size yardımcı olacaktır, eğer ikametgahımı taşımadım orada göremem diyorsanız da hiç yoktan az biraz yakın adresi google haritalardan bulup girebilirsiniz

• ⭐⭐

@uzaysan yalnız değilsin kardeşim merak etme 🙂

• ⭐⭐

@uzaysan ev fiyatlarına gelince gayet normaller bence bizdeki artışı düşününce herşey normal geliyor orada kredi ile ev almak mümkün halen en azından burada ev araba almak için artık baya bir çalışmak biriktirmek ölmek sürünmek gerek:)

• Merhabalar,

1. Maalesef ki greencard başvurumda kullandığım email adresine ulaşamıyorum bu büyük bir problem çıkarır mı? Tekrardan ulaşmam imkansız nedenini bilmiyorum fakat mail adresim kapatıldı.

2. Check status bölümüne öylesine denemek için bilgilerimi girdim fakat confirmation numberimi kabul etmedi. İçime bir kurt düştü. Bu sorun greencard henüz açıklanmadığı için mi yoksa confirmation numberde bir problem olduğu için mi?

Aydınlatın lütfen..

• ⭐⭐

bu akşam burada kimse yok sanırım 🙂

• ⭐⭐

sessiz ve sakin bir salı akşamı... bende @uzaysan kardeşim sayesinde ev bakmaya başladım hayallere daldım sonrada başladı bir garip duygu;geç mi kaldık gitmek için acaba bu hayallere ulaşmak zamanda alacak yaş kaç oldu nasıl yapıcaz napıcaz derken bir hüzün bastı beni... geçmi kaldık acaba telaşı sardı... her green kart çekilişi insanın hayatından 2 sene götürüyor bekleyişle beraber gidiyor olsan da her sene ihtimalin üzerine 2 sene koy... keşke daha küçük yaşlarda başvuru yapsaydım diyeceğim ama birikimde önemli tabi... bir de o zamanlarda bu kadar kötü değildi durumlar herkesin hayalleri vardı ama yuvarlanıp gidiyorduk bir şekilde şimdi yuvarlanamıyoruz artık herşey üzerimize yuvarlanıyor resmen... şimdilerde herkes sıkı sıkı sarıldı amerika hayallerine '' ulan bir çıksada paçayı bir sıyırsak bu ülkeden diye... offf öyle işte ev mev bakarken nerlere geldim yani içimi döktüm gece gece:)

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 valla hiçbirşey için geç değil @redsat2000 abiye bak maşallahı var evli eşi gelmemiş mesela tek basına hayat mücadelesini vermiş orda. Simdi vatandaşlık icin gün sayıyor vatandaş olduktan sonra geri gelir ailesini götürür vs vs.. o yüzden yaşınıza asla takılmayın yaş sadece sayıdan ibaret

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

63

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |