DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba iyi günler green card başvurusu yaparken adres kısmında ilçe olan yere il, il olması gereken yere de ilçe yazmışım bu hata elenmeye sebep olmaz değil mi?

• ⭐⭐⭐

@Tolga-Aslan Almanya’da doğan biri Alman pasaportu mu alamıyor? Alt tarafı bi soru sorduk bu kadar gerilip böyle cevap vermenize gerek yok arkadasınızın yurtdışını bu kadar araştırıp hakkı olan Alman vatandaşlığını almaması da ayrı bi olay. Bol şans dilerim sürecinde ihtiyacı olucak 👍

• ⭐⭐

@raho58 için rahat olsun sorun olmaz.

• ⭐⭐

Eveeeeeet kendime verdiğim sözü tuttum ve 22.10.22 saat 22.10 itibariyle 2 adet başvurumuzu submit etmiş bulunmaktayım. Hayırlısı olsun bu saatten sonra beklemeye başlayalım 🙂

• ⭐⭐

@sytahmt Hayırlı uğurlu olsun efenim. Mayıs ayında sonuçlara baktığımızda
    lgo.jpg ve koskoca "Dear başlayan yazı ile devamında You have been randomly selected " ile karşılaşalım sevinç çığlıkları atalım 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@waterman bende Almanya doğumluyum ancak Türkiye ben küçük iken kesin dönüş yapıldığı için Almanya tüm haklarım silinmiş oluyor ancak şöyle bir hakkım var Almanyadan bir avukat tutarak kendi isteğim dışında götürürdüm diye @Tolga-Arslan benim gibi bir durumu vardır belki benim müşteriler Almanya göç idaresine sordular hiçbir hakkımız yok

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 bildiğim kadarıyla o topraklarda doğduysan oranın vatandaşı oluyorsun. Benim dedemler Sırbistan’dan göçtüler Türkiye’ye , ben sadece kan bağından dolayı vatandaşlık işlemlerine başlayabiliyorum ama sırp vatandaşı olmanın şartları aşırı ağır olduğundan dolayı geçmiyorum. Bence avukata danışıp Alman vatandaslıgının alınması gerekli diye dusunuyorum tabi karar sizin

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@waterman günaydın doğru ancak kesin dönüş yaparken haklarını satıyorsun ondan yasal yolla ancak belki alırsın

• ⭐⭐⭐

@Tolga-Aslan hala gereksiz tahriklere devam ediyorsunuz. Burda herkes herşeyi %100 bilemiyor forum burası farkettiyseniz? Sizin sorularınıza herkes net ve kesin cevaplar veremeyebilir. Bu tarz üslupla konuşmanız çok ama cok yanlış hele ki bu forumda buna kesinlikle müsade edilmiyor. Çok kesin ve net bilgi almak istiyorsanız özel danışman tutarsınız kimse burda sizin özel danışanınız değil ve kimseye böyle sözler söylemeye hakkınız yok. @gucarslan @crazycells

• @waterman yeni yasaya göre suçlusun kardeşim. ayrıca halkı isyana teşvik ediyorsun. yaz kızım 8 yıl Aşkale'ye sürgününe karar verildi. not: ironidir.

• @EminK kardeşim dudak önemli.

• Merhaba bir yakınım için soruyorum lise diploması yok 5 yıldan fazladır forklift operatörü olarak çalışıyor. Green card başvurusu yapabilir mi ? Job zone baktım ama bulamadım.

• ⭐⭐⭐

@Kitapsever Baktığım kadarıyla bu tür meslekler job zone 2'de maalesef. Job Zone'daki puanı 7 olan meslekler genelde yönetici pozisyonu oluyor.

• ⭐⭐⭐

@sytahmt Hadi bakalım hayırlı olsun.

• @Programmer biraz üzücü oldu ama teşekkür ederim vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için 🙂

• @Tolga-Aslan Green Card başvurularında doğum yeri esas alınıyor. Doğum yeri eğer liste dışı ülkelerden biri ise ebeveynlerin doğum yerini ve eşinin doğum yerini gösterebilirsin.

Yalnız bildiğim kadarıyla Almanya liste dışı bir ülke değil. Arkadaşının başvurmasının bir sakıncası yok bu nedenle. Doğumunu Almanya gösterebilir.

• ⭐⭐

@EminK saçmalama:)

• ⭐⭐

heyy herhkese merhaba yeni gelme var mı? giden gelen kalan yada amerika'dan açıklama bu sene katılan herkesi alıyoruz falan gibi

• ⭐⭐

yeni gelişmeler varmı demek istedim forumda 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.5k

| | | |