DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar kazananlar için bi telegram grubu olduğunu öğrendim. nasıl dahil olabilirim acaba? herkese sürecinde bol şans diliyorum ayrıca 🙂

• @Mr-Yavuz evet biz de sonradan farkettik bu durumu ve çözebildik çok teşekkür ederiz 🙂

• @nicely tesekkür ederim insallah gelir diyelim tahmini bir ayınız varmı aşa yukarı su aylarda gelebilir diye

• @selin DV2023 aşamaları başlığı var o başlığın ilk sayfasında görebilirsiniz

• @mrtuynk Mülakata giderken yanımızda 2 adet 5×5 foto goturcekmisiz o yazı onu hatrlatiyomus

• Merhabalar, formu doldurdum. Ancak vergi mükellefi olduğum için zaman zaman giriş çıkışlar yaptım. Hepsini ayrıntılı olarak eklemem gerekli mi?

• @marti2771 SEDAT BEY EŞİME ÇIKTI GREEN CARD DS 260 FORMU İÇİN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

• Ds260 formunu doldururken Universite ve Lise bölümlerinde, Degree, Diploma or Certificate Received kısmını boş bırakmışım. Sizce bir sorun yaratır mı ? Bu tarz eksiklikler konsoloslukta düzeltilebiliyor mu ?

• @Anıl-Elmastaşı merhaba benimde cn 34xxx kazanmadan önce daha az stresliydim.varmı ihtimal sizce

• Arkadaşlar merhaba eşimle ben iş durumundan kaynaklı farklı şehirlerde yaşıyoruz adres bilgisi girerken ayrı olma durumu sıkıntı yaratır mı ?

• Yasaklı

@hadi-BE Hahaha 😃

• Merhaba Arkadaşlar,
    Site şu anda bakımda olmasına rağmen 1 saat içinde eşim ve çocuğum için de formları doldurup gönderebildim. Umarım sorun olmaz ama bir deneyin giremeyen arkadaşlar.

• arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim green card başvururken univesitede okuduğum adresi kullanarak başvuru yapmışım. ancak e-devlet ikametgahım başka şehirde, ds260 doldururken hangi adresi kullanmalıyım ?

• DS260 doldururken istenen adres için yardımcı olabilecek var mı? Verebileceğim herhangi bir adres yok ABD'de yaşayan tanıdığım da yok benim durumumda olanlar ne yazıyorlar? İnternetten adres kiralama vs. nasıl oluyor?

• merhaba KCC bizden mahkeme kaydıda istiyormuş. Yaklaşık 7 ay önce alkolden ehliyetim alındı. Mahkemeye çıkarmadan savcı erteleme verdi. Bunu belirtmek gerekiyor mu?

• @Ahmetahmet26 her sene değişiyor hiç belli olmaz sabırla bekleyeceğiz 😄

• @crazycells başta olmak üzere bilgisi olanlara sorum var.
    Komsum bebeğini 2 yıl önce amerikada doğrurarak,bebeği için amerikan vatandaşlığını almış.
    Bu sene kendiside DV 2023 çekilişini kazanmış.
    DS260 formunu doldururken amerikan vatandaşı olan bebeğinin bilgilerini girmesi gerekiyormu? Yoksa yazmasına gerek yokmudur.

• @Önder-Bilgiç boş bırakıp mülakat tarihinde verecekler

• arkadaşlar sıramız 25 binlerde size çıkma olasılığı nedir? ilk dört günde formu doldurduk.

• @Ediede Merhaba , sicil kaydında gözükecek bir durum değil bu. Emin olmak isterseniz de e devletten sabıka kaydı sorgulamadan arşiv kayıtlı sorgulama yaptığınızda eğer orda gözüken bir şey var ise onları belirtin , eğer yok ise bir şey belirtmenize gerek yok , ki zaten daha önce kesinleşmiş bir cezanizda yok anladığım kadarı ile , bir sorun olmaz , sicilinize işlenmiş bir durum yok sizin.

Benzer Başlıklar

• 906
  • 15290
  • 9899
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

236

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.7k

| | | |