Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar kazananlar için bi telegram grubu olduğunu öğrendim. nasıl dahil olabilirim acaba? herkese sürecinde bol şans diliyorum ayrıca 🙂

• @Mr-Yavuz evet biz de sonradan farkettik bu durumu ve çözebildik çok teşekkür ederiz 🙂

• @nicely tesekkür ederim insallah gelir diyelim tahmini bir ayınız varmı aşa yukarı su aylarda gelebilir diye

• @selin DV2023 aşamaları başlığı var o başlığın ilk sayfasında görebilirsiniz

• @mrtuynk Mülakata giderken yanımızda 2 adet 5×5 foto goturcekmisiz o yazı onu hatrlatiyomus

• Merhabalar, formu doldurdum. Ancak vergi mükellefi olduğum için zaman zaman giriş çıkışlar yaptım. Hepsini ayrıntılı olarak eklemem gerekli mi?

• @marti2771 SEDAT BEY EŞİME ÇIKTI GREEN CARD DS 260 FORMU İÇİN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

• Ds260 formunu doldururken Universite ve Lise bölümlerinde, Degree, Diploma or Certificate Received kısmını boş bırakmışım. Sizce bir sorun yaratır mı ? Bu tarz eksiklikler konsoloslukta düzeltilebiliyor mu ?

• @Anıl-Elmastaşı merhaba benimde cn 34xxx kazanmadan önce daha az stresliydim.varmı ihtimal sizce

• Arkadaşlar merhaba eşimle ben iş durumundan kaynaklı farklı şehirlerde yaşıyoruz adres bilgisi girerken ayrı olma durumu sıkıntı yaratır mı ?

• @hadi-BE Hahaha 😃

• Merhaba Arkadaşlar,
    Site şu anda bakımda olmasına rağmen 1 saat içinde eşim ve çocuğum için de formları doldurup gönderebildim. Umarım sorun olmaz ama bir deneyin giremeyen arkadaşlar.

• arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim green card başvururken univesitede okuduğum adresi kullanarak başvuru yapmışım. ancak e-devlet ikametgahım başka şehirde, ds260 doldururken hangi adresi kullanmalıyım ?

• DS260 doldururken istenen adres için yardımcı olabilecek var mı? Verebileceğim herhangi bir adres yok ABD'de yaşayan tanıdığım da yok benim durumumda olanlar ne yazıyorlar? İnternetten adres kiralama vs. nasıl oluyor?

• merhaba KCC bizden mahkeme kaydıda istiyormuş. Yaklaşık 7 ay önce alkolden ehliyetim alındı. Mahkemeye çıkarmadan savcı erteleme verdi. Bunu belirtmek gerekiyor mu?

• @Ahmetahmet26 her sene değişiyor hiç belli olmaz sabırla bekleyeceğiz 😄

• @crazycells başta olmak üzere bilgisi olanlara sorum var.
    Komsum bebeğini 2 yıl önce amerikada doğrurarak,bebeği için amerikan vatandaşlığını almış.
    Bu sene kendiside DV 2023 çekilişini kazanmış.
    DS260 formunu doldururken amerikan vatandaşı olan bebeğinin bilgilerini girmesi gerekiyormu? Yoksa yazmasına gerek yokmudur.

• @Önder-Bilgiç boş bırakıp mülakat tarihinde verecekler

• arkadaşlar sıramız 25 binlerde size çıkma olasılığı nedir? ilk dört günde formu doldurduk.

• @Ediede Merhaba , sicil kaydında gözükecek bir durum değil bu. Emin olmak isterseniz de e devletten sabıka kaydı sorgulamadan arşiv kayıtlı sorgulama yaptığınızda eğer orda gözüken bir şey var ise onları belirtin , eğer yok ise bir şey belirtmenize gerek yok , ki zaten daha önce kesinleşmiş bir cezanizda yok anladığım kadarı ile , bir sorun olmaz , sicilinize işlenmiş bir durum yok sizin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |