DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@MrtGnr çok geçmiş olsun mert bey inşallah bir sorun yoktur, bademcikleri komple aldırsanız olmaz mı, halam aldırmıştı bende ordan biliyorum

• ⭐⭐⭐

@gariban +1 annem mide gastrit bypass oldu sırf şeker hastası olmamak için yeniden doğdum sanki diyor o yüzden de bizmle fizanada gitsek gelirim diyo valla @dytmelek aileden biri olunca evet daha yumuşak atlatıcaz bu süreci gibi hissediyorum

• @dytmelek Çok teşekkür ederim 🙏

• Kayseri'de değilde Amerikada hep beraber yeriz inşallah, tadı orda daha bi güzel gelir insana
    @dytmelek @ahsenaydgdu

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban +1 annem mide gastrit bypass oldu sırf şeker hastası olmamak için yeniden doğdum sanki diyor o yüzden de bizmle fizanada gitsek gelirim diyo valla @dytmelek aileden biri olunca evet daha yumuşak atlatıcaz bu süreci gibi hissediyorum

Annen kilo verebildi mi millet 100 kilo veriyor ben 15 kiloyu zor verdim

• @MrtGnr geçmiş olsun hocam

• @ahsenaydgdu Çok teşekkür ederim Ahsen Hanım 🙏 Ben de öyle düşündüm ama lenf bezlerine sıçrama ihtimali kaynaklı onların da alınması gerekebilirmiş ve okuduğum kadarıyla boyun diseksiyonu oldukça ağır bir operasyon ve sancılı bir süreç anlamına geliyor. Şu an tek umudum ufak bir klinikte çalışan genç nöbetçi kbb uzmanının toyluğu nedeniyle kronik faranjit gibi bir vakayı abartmış olma ihtimali açıkçası 🙂

• @OrlandoGücü Çok sağolun hocam, ailemden dostlarımdan kimseyle paylaşamayınca buraya döküverdim içimi öyle 🙂

• ⭐⭐⭐

@gariban çok çeşidi var bunun bnm dediğim biraz daha farklı tüp/balon midelerden. 45 kilo verdi evet içinden nerdeyse bir insan çıktı 😂

• ⭐⭐

@MrtGnr biraz serinkanlı olun bende skuamoz hücreli karsinom vardı cilt kanseri ama grip daha ölümcül yani internette yazılan herşeyi kafanıza takmayın aldırdım geçti bir yanım ajda pekkan diğeri aysel gürel oldu hem sizin görünen bir yerinizde de değil eğitim araştırmaya gidin hocalar görsün
    Not:bunların sebebi hep stress o yüzden stresden uzak durun

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr amann allah korusun ya öyle şeyler getirmeyin aklınıza google hele hiç sormayın en ufak şeyde bile en kötü senaryolar çıkıyo insanın karşısına kurduruyo kafaya,
    bnde 3 sene önce boynum şiştiği için doktora gittim ama aşırı korkuyorum ki lenf olayı hep beni ürkütür aha dedim kesin bişey çıkıcak mahfoldum öldüm bittim modunda, sonra haşimato varmış onu öğrendim artık heralde ömrümün sonuna kadar troid hapı kullanıcam 🥺

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu çok iyiymiş annenin sağlığına kavuşmasına da çok sevindim

• ⭐⭐⭐

@gariban sağolasın valla gerçekten aşırı mutlu yeni haliyle, recep aktimur doktoru samsunda bi uzman bak istersen instagramdan

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@OrlandoGücü kayseri mantısının cennetindensiniz hasan abii lazım olmaz mı tabiiikide 😂

@ahsenaydgdu @OrlandoGücü Kayseri deyince aklıma mantıdan önce yağlama geliyor ne güzel yaparlardı ☺️ Greencard çıkarsa diplomayı almak için Kayseri’ye gitmemiz gerekecek o zaman doya doya yicem yıllar sonra yağlamayı 🙏🏻

Kilodan dolayı diyabet vardı tüp mide yaptırdım midem almıyor ama aklım hep böyle yiyeceklerde
    Not:daha önce hiç yağlama yemedim, bizim oralarda cantık yapılır sanırım benzeri birşey

Geçmiş olsun yeni mi oldunuz ameliyatı, bir süre sonra biraz da olsa yemeye başlayabilirsiniz aslında. Yemek yemeyi seven birisi olarak mide cerrahisi hastalarından ‘yemek istiyorum ama yiyemiyorum’ sözünü duyunca çok üzülüyordum sizinki de aynı öyle oldu şimdi 🥺 Cantık nedir bilmiyorum, yağlama ufak bazlamalar yapılıp üstüne çok lezzetli soslu bir kıyma konularak yapılan bir yemek. Kayseri’ye yolunuz düşerse mutlaka yemenizi tavsiye ederim, ablam bazen yapar ama evde yapılan onun yerini tutmuyor hiç

• @gariban size de çok geçmiş olsun öncelikle.

Haklısınız ben de serinkanlı olmaya çalışıyorum. Açıkçası böyle bir durumda bu kadar stres olacağımı düşünmemiştim daha önce ama garip bir şekilde dünden beri müthiş bir stres bastı.

Eğitim araştırmalardan randevu almak, randevu alabilsek de randevu aldığımız hocayı görebilmek pek kolay olmuyor. Şimdilik altınbaş üniversitesi medicalpark bahçelievler hastanesinden bir hocaya randevu aldım yarın için, sonrasında da dediğiniz gibi çapa ya da cerrahpaşa'da iyi bir hocaya ulaşmaya çalışacağım duruma göre.

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu gerek yok 4 aydır hiç sekerim yükselmedi ameliyat ve tatlıdan uzak durmak yepyeni bir insana dönüştürdü

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr çapa çocuk bölümünde arkadaşım var bi sorayım sizn için istediğiniz hocadan randevu alma konusunda bişey yapabilir mi diye çünkü hastane içindeki personelin biraz ayrıcalığı oluyor diye biliyorum.

• @ahsenaydgdu evet google gerçekten her anlamda insanı filtreli dertlere gark ediyor araştırdıkça. Ben de bıraktım zaten dün akşamdan beri bakmayı.

Haşimato benim eşimde de aynı şekilde çıktı. Beslenme stilinize dikkat etmeniz çok önemli. Geçmiş olsun size de 🙏

• @MrtGnr çok geçmiş olsun. umarım en kısa sürede atlatırsınız. içinizi ferah tutun. şifalar dilerim 🙏

• @ckaragoz31
    1-Devlet memuru olduğunuz için mazeret izni alıp abd ye giriş çıkış yapabilirsiniz. Hiç bir sorun olmaz.
    2- Konsolosluk sizin buradaki işinizi zorunlu hizmetinizi sorun yapmaz ama siz abd ye yerleşmek için, ya buradaki işinizden istifa edeceksiniz ya da üzerinizdeki yükümlülüklerinizi yerine getirip gideceksiniz, yada emekli olabiliyorsanız emekli olacaksınız, ya da basıp gideceksiniz geri gelmemek üzere tavsiye etmem akrabalar vardır dönmek gerekebilir. Ama tatil için geri döndüğünüzde burada hakkınızda bir işlem varsa ona göre hareket edeceksiniz. Yani buradaki işlerinizi garantiye alın bence. Birde abd ye gittikten sonra orada re-permit yapabilirsiniz. Yani 1 yıl bana izin verin TR deki işlerimi düzene koyup gelebilirim diyebilirisiniz. Bunu 2 kez yapabiliyorsunuz. Bununla ilgili forumda başlık var oradan inceleyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

274

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |