Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Herkese mutlu bayramlar. 7 Mayısta şu kadar mutlu olsak yeter.

alt metni

• ⭐⭐

@willhelm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar, iyi bayramlar.

2009 yılından beri aralıksız başvuruyorum 🙂 Hala yüzüm gülmüş değil. Önemli bir sorum olacak. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Geçen sene eşimle birlikte başvuru yaptık fakat şu an evliliğim bitme noktasında. .
    Şimdi 2 senaryo var elimde. Birincisi eğer eşime çıkar bana çıkmazsa ve 7 Mayıs sonrasında boşanma durumumuz olursa yeşil karta elveda mı demem lazım?
    İkincisi eğer her ikimize veya sadece bana çıktığını varsayarsak bu durumda forma bekar/boşanmış gibi mi seçmeliyim?

Bu sorumu önceden sorup ona göre önlemimi almak istiyorum 🙂 Galiba böyle bir durumu nadir yaşayan insanlardan biriyim. Özellikle eşime çıkar ve arkasından boşanma durumum kesinleşirse sanırım gitme durumum tamamen kapalı gibi görünüyor. Bilgisi olan veya yönlendirme yapabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

diyelim size çıktı formda durumunuzu belirtirsiniz olayın cereyan ettiği tarihle başvuru tarihi arasındaki değişiklik olduğundan sorun olmaz
    eşinize çıktı size çıkmadı diyelim onun rızası olmadan ya da sürece sizi dahil etmediği sürece yapabileceğiniz herhangi bir durum yok onun fırsatına o isterse siz dahil olabilirsiniz

Hakkınızda hayırlısı

• @gariban

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki formda işaretlemem gereken medeni durum vs noktasını evli olarak mı girmem lazım? Yoksa önceden boşanacağımızı bildiğimiz için başka bir durum belirtmem gerekir mi? 🙂

• Herkesin bayramını kutluyorum umarım 7 mayısta da bayram gibi kutlama yaparız.Özellikle benim gibi geleceğe baktığında hiçbir ışık göremeyen gençlerin çok ihtiyacı var güzel haberlere.

• ⭐⭐

@dentist sadece gençlere mi çıksın diyorsunuz? Alındım benim çocuklarım da senden daha genç

• ⭐⭐

@gariban 😂 bende gariban abim niye eksiyi cakti diye dusunuyordum 2 dk dir

• ⭐⭐

@celica biz burada sohbet ediyoruz ne bileyim genci yaşlısı yeni kayıtlı eski kullanıcı diye ayrım yaparsak ne manası kalır.

• ⭐⭐

@willhelm önemli olan dürüstlük, resmi durumunuz ne ise onu işaretliyeceksiniz. formlar ayrı ayrı açılıyor siz kazandığınızda sürece kendisini dahil etmek istemiyorsanız kendisi için form açmadığınız sürece süreç sadece sizinle devam eder

• ⭐⭐⭐

@willhelm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar, iyi bayramlar.

2009 yılından beri aralıksız başvuruyorum 🙂 Hala yüzüm gülmüş değil. Önemli bir sorum olacak. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Geçen sene eşimle birlikte başvuru yaptık fakat şu an evliliğim bitme noktasında. .
    Şimdi 2 senaryo var elimde. Birincisi eğer eşime çıkar bana çıkmazsa ve 7 Mayıs sonrasında boşanma durumumuz olursa yeşil karta elveda mı demem lazım?
    İkincisi eğer her ikimize veya sadece bana çıktığını varsayarsak bu durumda forma bekar/boşanmış gibi mi seçmeliyim?

Bu sorumu önceden sorup ona göre önlemimi almak istiyorum 🙂 Galiba böyle bir durumu nadir yaşayan insanlardan biriyim. Özellikle eşime çıkar ve arkasından boşanma durumum kesinleşirse sanırım gitme durumum tamamen kapalı gibi görünüyor. Bilgisi olan veya yönlendirme yapabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Son bir güzellik yapıp kime çıkarsa çıksın eşini de götürsün. Oraya giriş yapıp green kartları alınca boşanma aşamasına geçersiniz.

• @gariban

Bu durumu bilmiyordum bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım bana çıkar diye dua edeyim. Tek kendime çıkarsa beni bayağı rahatlatacaktır 🙂

• Umudumuzun hayallerimizin gerçek olması dileğiyle inşallah forum ailesi olarak cumartesi akşamı burası bayram yerine döner.. Kazananlarımızında sorunsuz bir amerika hayatı olur 🗽🇺🇸🙏🏻

• İnşallah..

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dentist sadece gençlere mi çıksın diyorsunuz? Alındım benim çocuklarım da senden daha genç

Tabi ki sadece gençlere çıksın demiyorum kime kısmetse kimin için hayırlı olacaksa ona çıksın.Ben sadece gençlerimizin bu günlerde hayata dair ne kadar karamsar olduğunu ve iyi haberler beklediğini belirttim sadece gençlere çıkmalı diye bir şey yazmadım gördüğüm kadarıyla 🙂

• Yasaklı

Organisation production is ozkan aksan

• Sevgili forum ailesi, sizlerin ve kıymetli ailelerinizin bayramını tebrik eder, sevdiklerinizle beraber nice huzurlu ve mutlu bayramlar dilerim🍬
    İnşallah 4 gün sonra hepimiz ikinci bir bayram kutlarız hep birlikte🥳

• Yasaklı

Our people equal 🇺🇸

• ⭐⭐⭐⭐

@Ozkan-aksan bazen sarhoş sarhoş yazdığını düşünmüyor değilim 😃

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ozkan-aksan bazen sarhoş sarhoş yazdığını düşünmüyor değilim 😃

Yalnız değilsin 😃

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@efes22, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sonar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Ben Greencard talihlisi olmayı değil Greencard talihlisi olma hayalini kurmayı sevdiğimi farkettim. Hakkımdan feragat ediyorum arkadaşlar umarım benim yerime size çıkar

Hepimize çıksında gidelim ya

Ben kendim kadar @ibrahimasar kardeşimize çıkmasını isterim uzun yıllardır bir türlü olmamış geçenlerde turist vizesinden ret vermişler,küstü gitti yazmaz oldu oysa biz onun postlarını zevkle okuyorduk inşallah çıkar bu sefer ve sorunsuzca vizesini alır gider

Güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim. İnşallah herkesin gönlüne göre olur. Ben, dediğin gibi vizeyi vermediklerinde biraz konuya küstüm. Çünkü daha ciddi bir yola girmiştik. E2 vizesine süreci taşımak niyetiyle bir yatırıma başlamıştık. Turist vizesi ikinci kez red olunca bu yatırımdan da çıkmaya karar verdik. Öyle olunca pek tadımız kalmadı. Bunun üstüne, şubat ayında korona olan annemin hastane süreci bindi. Maalesef kurtaramadık ve 6 Nisanda vefat etti. Bu sebeplerle forumdan biraz uzak düştüğüm doğrudur.

Başınız sağolsun, allah rahmet eylesin

• Eğer çıkarsa Alaska, Montana, Dakota ya da Idaho'ya gidip sesssiz sedasız doğa içinde yaşama fikri çıkmıyor aklımdan. Dener miyim bilmiyorum 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

187

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.6k

| | | |