Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şanslı kişilerden oluruz inşAllah’ da bir sorum var.. eşi gitmek istemeyen, çıksada biz yapamayız diyen var mı? Varsa ne tür ikna çabaları, fikirleri mevcut.. Yaratıcı fikirleri alalım😂🗽🇺🇸

Benim eşim de gitmek istemiyor. Yani olsa istemezdi herhalde 🤪
    Alacakaranlık Gerard sahnesi geldi aklıma. “Seni her yerde takip ederim kadın!” Gördüğüm en karizma sahnedir.

Bak sana müzmin bekar bir ilişki adamı olarak 🤪 bir taktik vereyim. Uygulamaya başla. Kadına kedi gibi davranacaksın. Bişeyler söylemeye başladın mı şşşş tamam diyip elini uzakta kalan omzununa koyup kendine çekip yarı kolunun altına yarı göğsüne bastırarak diğer elini başının arkasına koyup sakin bir ses tonuyla onun önemsediği şeyleri fısıldayacaksın. Araya da talebini nazikçe sıkıştırıp yarım adım geri çekilip ellerini yanaklarına koyup gözlerinin içine bakıcaksın. Booom bitirici darbe. Hiç birisi senden, bizden önemli değil, seni mutsuz edecek herneyse üstünü çizeriz diceksin ve konuyu kapatıcaksın. Sonrası sadece sabır.

Sonuçtan beni de haberdar et. Olmadı gülersiniz biraz. 😂
    🤪🤪🤪

Hepsini geçtim de bu Alacakaranlık dediğiniz bildiğimiz Twilight Saga mi 😅 eğer oysa Kate ve Garrett tan bahsediyorsunuz sanırım. Ben de benden başka hala ergen gibi Twilight okuyup izleyen var mıdır ki diyordum 😂😂

Yani ben gençken izlemiştim. Şöyle ufaktan aradan sıyrılayım 🤪
    😂😂😂

Ahahaha gece gece güzel güldüm ya, sanırım gençlik yıllarımdan kalan takıntım hHala çok seviyorum geçen hafta yeniden seriyi izledim de ordan hemen anladım dediğiniz sahneyi 😅👍🏻

Çaktırma geçen ay bende seriyi 0 dan bir tur daha izledim. 😂 Ama aramızda kalsın olur mu 😂

😂😂😂 Anlaştık aramızda, hatta kitap serisine yeniden başlama fikri de yok hiç aklımızda 🙈😅

Ben dil gelişimi için İngilizce setini alıcam kitabın.

Dil gelişimi için iyi diyorsanız almak lazım mutlaka 😂

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG iyi denesin bakalım nolcak @Emtee sen evlimiydin yaw 😀

Böyle yazınca aklıma geldi. Çocuklarla aram çok iyidir. Özellikle kız çocuklarına bayılırım böyle 3-5 yaşları dönemlerinde. Acayip tatlı oluyorlar. Eskiden restaurantta, uçakta vs… denk geldiğim kız çocuklarıyla kurlaşırdım. Çocuklar sevgiyi ve samimiyeti anlar derler. Hiç başarısız olmadım. Her zaman gülüşmenin kur yaptırmanın bir yolunu bulurdum. 🙃

Öyle bir dönemdeyiz ki artık tanımadığımız kimsenin çocuğuna yanlış anlaşılır korkusundan yanaşamıyoruz. 🤬 Yiğenleriminde hepsi büyüdü. Sırf bu yüzden bekarlık tahtından inicem diye korkuyorum. 😂

Çocuklar hele kız çocukları gerçekten bir lütuf ama iyi düşün bence öyle uzaktan sevip el sallayarak vedalaşmaya benzemez🤣

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cihangir-Namlı, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba
    Eşim ve ben 2 başvuru yaptık. İkimize de çıkarsa nasıl bir yol izlemeliyiz?

Kullanılmayan kazanılmış hakkı, kazanamamış bir arkadaşa verebilirsiniz...

Hehe. Cevabı arkadaş vermiş zaten. ( @bidünya "mantıklı olan cn numarası düşük olan kişi üzerinden süreci devam ettirmeniz" ) Ben öyle geyik olsun diye şeettim. 😊

😂😂😂

• @bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Böyle yazınca aklıma geldi. Çocuklarla aram çok iyidir. Özellikle kız çocuklarına bayılırım böyle 3-5 yaşları dönemlerinde. Acayip tatlı oluyorlar. Eskiden restaurantta, uçakta vs… denk geldiğim kız çocuklarıyla kurlaşırdım. Çocuklar sevgiyi ve samimiyeti anlar derler. Hiç başarısız olmadım. Her zaman gülüşmenin kur yaptırmanın bir yolunu bulurdum. 🙃

Öyle bir dönemdeyiz ki artık tanımadığımız kimsenin çocuğuna yanlış anlaşılır korkusundan yanaşamıyoruz. 🤬 Yiğenleriminde hepsi büyüdü. Sırf bu yüzden bekarlık tahtından inicem diye korkuyorum. 😂

Çocuklar hele kız çocukları gerçekten bir lütuf ama iyi düşün bence öyle uzaktan sevip el sallayarak vedalaşmaya benzemez🤣

Bir anne serzenişi gördüm sanki, ben sizi erkek sanıyordum 😅

• 2022 de bile tr de kimsenin cesaret edip de yapamayacağı klibi adam 1998 de Amerikada yapmış. Helal olsun.

• ⭐⭐⭐

Yok yok anayım ben anayım🤣

• @bidünya evet evliyimde ben sert erkeğimdir benim sözüm geçer ben ne dersem odur.. 😂😂😂😂 ben bi arkkadaş için soruyorum 😂😂😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@halit-gedik, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhabalar arkadaşlar bir sorum olcak geçen sene başvuru yaptım haftaya açıklancak olan logoyu bekliyorum aklıma takılan bişey var başvuru yaptigim bilgileri tekrar şimdi görme şansım varmı acaba yanlış bişey yaptinmi diye merak ediyorum sadece 🙂

Hayır maalesef bunu göremiyoruz ne olduysa oldu artık 🙂

• @bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yok yok anayım ben anayım🤣

Nerde görsem tanırım o anne serzenişini😂😂

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@bidünya evet evliyimde ben sert erkeğimdir benim sözüm geçer ben ne dersem odur.. 😂😂😂😂 ben bi arkkadaş için soruyorum 😂😂😂😂😂

Hahahhaha ben de öyle düşünmüştüm zaten🤣

• ⭐⭐⭐

@oznyldrm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

2022 de bile tr de kimsenin cesaret edip de yapamayacağı klibi adam 1998 de Amerikada yapmış. Helal olsun.

En sevdiğim albümüdür. 😊 Gece gece dinleyeyim bir daha.

• @Don-t-Worry-Be-Happy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@rupica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@karya48, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çok az kaldı 7 mayıs akşamını düşünmek bile strese girmeme sebep oluyor. Bu sene tahminde bulunan sana çıkar hissediyorum dicek kimse yokmu birbirine 😂

Ay benim de ihtiyacım var, lütfen biri benim de kazanacağımı söyleyebilir mi? 🥳
    Nolur

Ama lütfen... 😕
    Totemleri olan bı insanım ben, kimse yazmazsa kendimi çok kötü hissedicem 🤭

Amerikalı tişörtünüz hazırsa, sonuçlara bakmadan plakaları hazırlarsanız çıkacakmış o şekilde güncel bilgi geldi.

Plaka bulacağım artık, neyse ki baskı işi yapıyoruz her eyalet için ayrı tişört yaptırırım 🤭

• @oznyldrm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

2022 de bile tr de kimsenin cesaret edip de yapamayacağı klibi adam 1998 de Amerikada yapmış. Helal olsun.

Geçmişte daha özgür olduğumuz için gayet normal geldi 😢 bu akşam 2002 dünya kupası zamanında taksimde çekilmiş bir videoyu izledim herşey ne kadar güzel geldi. İnsanların mutlu, neşeli olduğu ve maalesef mehter marşının irrite etmediği zamanlarmış..

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Şurada iki tene ağlayacaktım bırakmadınız, ben yazılanları okumaya devam 🙋♀😀

7 gün bekleyin o zaman. Bana çıkıcak ve bütün foruma makaron partisi vericem. Ağzınız tatlansın fukaralar. @gariban sana bir kutu 😂

Makaron nedir allasen yok mu kadayıf falan

• Yasaklı

😂 Sorumluluk ve ben yanyana koyamıyorum zaten o yüzden bu haldeyim 🙃

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@karya48, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Çok az kaldı 7 mayıs akşamını düşünmek bile strese girmeme sebep oluyor. Bu sene tahminde bulunan sana çıkar hissediyorum dicek kimse yokmu birbirine 😂

Ay benim de ihtiyacım var, lütfen biri benim de kazanacağımı söyleyebilir mi? 🥳
    Nolur

Ama lütfen... 😕
    Totemleri olan bı insanım ben, kimse yazmazsa kendimi çok kötü hissedicem 🤭

Sevgili @rupica geceleri uçak serin olur diyorlar, sen rahat birşeyler giy ancak uzun kollu bir şeyler de al yanına. ✈

Gözyaşım pıt. Teşekkür ederimm, huzurla uyuyabilirim. 🌹

• Yasaklı

Şurada iki tene ağlayacaktım bırakmadınız, ben yazılanları okumaya devam 🙋♀😀

7 gün bekleyin o zaman. Bana çıkıcak ve bütün foruma makaron partisi vericem. Ağzınız tatlansın fukaralar. @gariban sana bir kutu 😂

Makaron nedir allasen yok mu kadayıf falan

Divan pastanelerinde %50+ 20 indirimim var. 10 liralık makaronu 4 liraya yiyorum. Nabayım kadayıfı 😂 bu arada aklıma geldi yine moralim bozuldu. Tanesi 15 lira oldu. 🥲 Tane dediğim de ceviz kadar bişey 😂
    6.40 kuruş olmuş benim içinde 🥲

Neyse size kadayıf ısmarlarım daha ucuz 😂

• Yasaklı

Aylar sonra ilk defa haftasonu mesai yapıcam ve sabahın 9 unda hayatımı etkileyecek düzeyde kritik bir toplantım var. Neyseki güzel enerji topladım bu akşamda sayenizde. Cümleten iyi geceler efenim.

• @Ping-PONG Tüm pozitiflikler seninle olsun, 8 gün sonrasındaki GC pozitif de dahil (:

iyi geceler

• ⭐⭐

Aylar sonra ilk defa haftasonu mesai yapıcam ve sabahın 9 unda hayatımı etkileyecek düzeyde kritik bir toplantım var. Neyseki güzel enerji topladım bu akşamda sayenizde. Cümleten iyi geceler efenim.

images (4).jpeg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |