Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Erkand Selamlar, steam adresime bağlı değil oyun ama bağlarsam sorun olur mu steam üzerinden oynamıyorum da 🙂 Ekledim

Farklı bir yerden indirip oynuyorum ama şunu fark ettim menüde steam adresi ile bağlanabiliyoruz sanırım. Bilmediğim için.

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Günaydınnnn gençler...
    seçilenler ile Unganlar'da,
    seçilmeyenler ile meyhanede görüşüyor muyuz efkar dağıtmaya 🙂

Unganspor 😃

• @Sui işte sıkıntı burada zaten, buraya kayıt olmaya çalışırken hata alıyorum. kayıt olamıyorum.

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand Selamlar, steam adresime bağlı değil oyun ama bağlarsam sorun olur mu steam üzerinden oynamıyorum da 🙂 Ekledim

Farklı bir yerden indirip oynuyorum ama şunu fark ettim menüde steam adresi ile bağlanabiliyoruz sanırım. Bilmediğim için.

Nereden indirdiniz

• @Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Erkand Selamlar, steam adresime bağlı değil oyun ama bağlarsam sorun olur mu steam üzerinden oynamıyorum da 🙂 Ekledim

Nereden indirdiniz

Zamunda 😎

• @bhdrergvn videoyu izlediniz mi?

• @bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar İngilizce öğrenmeye çalışanlar varsa, dünyanın en iyi dil öğrenme programları arasında olduğu söylenen ve ücretli olan Rosetta stone uygulaması şu anda milli kütüphanede ücretsiz olarak kullanıma açıldı. Linke tıklayarak e-devlet üzerinden ücretsiz üyelik oluşturarak uygulamayı ücretsiz kullanabilirsiniz.

https://t.co/21ng4Gatmy
    Siteye girince altta veritabanına giriş yap dediğinizde e-devlete yönlendiriyor otomatik olarak.

Biraz önce Cumhurbaşkanlığı Milli Kütüphane ile görüştüm 10.000 kişiyi geçmiş tekrardan firma ile iletişime geçtiklerini sayıyı artırılması ile ilgili çalışmalar başladığını belirttiler yani şu an giremiyoruz maalesef 😞 önceden üye olup sisteme dahil olanlar hariç

• @karakaya ok. belki sorun bundan olabilir.

• ⭐⭐⭐

@bhdrergvn, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar İngilizce öğrenmeye çalışanlar varsa, dünyanın en iyi dil öğrenme programları arasında olduğu söylenen ve ücretli olan Rosetta stone uygulaması şu anda milli kütüphanede ücretsiz olarak kullanıma açıldı. Linke tıklayarak e-devlet üzerinden ücretsiz üyelik oluşturarak uygulamayı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Siteye girince altta veritabanına giriş yap dediğinizde e-devlete yönlendiriyor otomatik olarak.

Merhaba, e-devlet üzerinden şifre aldım. O şifre ile giriş yaptıktan sonra rosetta stone da mailim ile giriş yapmaya çalıştığımda aşağıda ki gibi bir hata alıyorum. Çözümünü biliyor musunuz ?

638178ed-2266-459a-bf6e-372828617018-image.png

Evet aynı sorun bende de oldu. Birkaç kez denedikten sonra giriş yapabildim. Tarayıcı da değiştirebilirsiniz.

• arkadaşlar https://m.apkpure.com/tr/ bu adresten birçok aplikasyonu (ücretli olan) APK olarak indirip kurulumunu yapıp ücretsiz kullanabilirsiniz. ben "busuu" isimli uygulamayı indirdim baya güzel ve kullanıyorum.

• ⭐⭐⭐

@karakaya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Biraz önce Cumhurbaşkanlığı Milli Kütüphane ile görüştüm 10.000 kişiyi geçmiş tekrardan firma ile iletişime geçtiklerini sayıyı artırılması ile ilgili çalışmalar başladığını belirttiler yani şu an giremiyoruz maalesef 😞 önceden üye olup sisteme dahil olanlar hariç

Böyle bir sınır olduğunu bilmiyordum. Aslında ben de birkaç kez demeden sonra girebildim. Neyse umarım sayıyı artırırlar.

• @hadi-BE azaltma demeyelimde, marka değiştiricem diyelim 🙂

• ⭐⭐⭐

@birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

arkadaşlar https://m.apkpure.com/tr/ bu adresten birçok aplikasyonu (ücretli olan) APK olarak indirip kurulumunu yapıp ücretsiz kullanabilirsiniz. ben "busuu" isimli uygulamayı indirdim baya güzel ve kullanıyorum.

Evet busuu da çok güzel indirdim belli bir aşamadan sonra satın almaya yönlendirdi öyle duruyor şimdi ben ordaki hesabı silip tekrar bu linkten mi indireyim.

• ⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Nereden indirdiniz

Zamunda 😎

o ne 😄

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkand mesajına bakar mısın

• @SUAT-GUNAY İyi fikir, beni yazın 🙂

• @bidünya ben uzun süredir bedava kullanıyorum. sizde şimdiki programdan dolayı olur mu bilmem, isterseniz bir deneyin. ama yanlış link vermişim özür dilerim benim sürekli kullandığım apk sitesi

tekrar özür dilerim.

• az önce yanlış site adresi vermişim hepinizden özür dilerim doğrusu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |