DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamın aleyküm 🤙

• Uzun bi aradan sonra yeniden buralarda yerimizi alalım.. eskilerden kim kaldı ✊😂

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Uzun bi aradan sonra yeniden buralarda yerimizi alalım.. eskilerden kim kaldı ✊😂

Hoşgeldiniz efendim hoşgeldiniz 😂😂

• @tolgasatir h.bulduk efenim 👏🏻👏🏻

• @burak132 ekim de başlayıp kasımda bitiyor mayis ayında aciklaniyor

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@tolgasatir h.bulduk efenim 👏🏻👏🏻

buralar gene hareketlenmeye başladı , hele başvuru tarihleri belli olsun daha da hızlanır.

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar herkese selam, uzunca zamandır girmiyordum foruma ara vermiştim.
    Ancak, tarih yaklaştıkça foruma girme ve heyecanlara ortak olma isteği istemsizce artıyor 🙂

Bu seferki başvurum için fotoğrafı konsolosluğun belirttiği yetkili fotoğrafçılarda çektireyim istiyorum.
    Aşağıdaki linkte yer alan fotoğrafçılar mıdır Green Card için fotoğraf çeken?

Kısa bir konu. Hızlıca göz at. İlla o fotoğrafçılara gitmene gerek yok. İçim rahat etmez diyorsan git tabi. O ayrı.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4621/fotoğrafta-göz-hizası-sıkıntısı

Selam, son yaptığım başvuruda fotoğraf detayları kısmında fotoğrafın arka fonunun dijital olarak beyazlatılması durumunda başvurunun geçersiz sayılacağı yazıyordu. O nedenle, hangi fotoğrafçıya gidip ben arka fonu doğal beyaz istiyorum, dijital beyazlatma desem de hepsi o şekilde karanlık çıkar arka fon gri olur dedi. Milyarlık makinaları ile arka fon doğal beyaz fotoğraf çekemediler 🙂 O nedenle bu sefer profesyonel bir yere gideyim istedim.

• ⭐⭐⭐

Ancak, tarih yaklaştıkça foruma girme ve heyecanlara ortak olma isteği istemsizce artıyor 🙂

Bu seferki başvurum için fotoğrafı konsolosluğun belirttiği yetkili fotoğrafçılarda çektireyim istiyorum.

Kısa bir konu. Hızlıca göz at. İlla o fotoğrafçılara gitmene gerek yok. İçim rahat etmez diyorsan git tabi. O ayrı.

Selam, son yaptığım başvuruda fotoğraf detayları kısmında fotoğrafın arka fonunun dijital olarak beyazlatılması durumunda başvurunun geçersiz sayılacağı yazıyordu. O nedenle, hangi fotoğrafçıya gidip ben arka fonu doğal beyaz istiyorum, dijital beyazlatma desem de hepsi o şekilde karanlık çıkar arka fon gri olur dedi. Milyarlık makinaları ile arka fon doğal beyaz fotoğraf çekemediler 🙂 O nedenle bu sefer profesyonel bir yere gideyim istedim.

İyi yapmışsın. Bazıları da fotoğraf üzerinde rötuş yapıyor. Bebek gibi cilt ile veriyorlar fotoğrafı. Ona da dikkat et 😁

• ⭐⭐

İyi yapmışsın. Bazıları da fotoğraf üzerinde rötuş yapıyor. Bebek gibi cilt ile veriyorlar fotoğrafı. Ona da dikkat et 😁

Bir de o var tabi, anlat anlatabilirsen 😃
    Kimisi de ısrarla biyometrik olduğunu iddia edip standart biyometrik foto çekip gönderiyor. Çok zor bilmeyene anlatmak. En güzeli bilene gitmek.

• Yasaklı

Eksxkyzme

• ⭐⭐⭐

@Ozkan-aksan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Eksxkyzme

Olsun, sen de hoş geldin sohbet odasına 😁

• ⭐⭐⭐

Bazılarında sağlık raporu alırken dr kaçıncı kez başvuruyorsun vs diye soruyormuş. Sizce neden soruyor olabilir?

• ⭐⭐⭐

Bazılarında sağlık raporu alırken dr kaçıncı kez başvuruyorsun vs diye soruyormuş. Sizce neden soruyor olabilir?

Muhabbet olsun diyedir bence ya gerginliği geçsin diye milletin orda bile gerilen oluyodur bence. Bide adamda alışmış artık bizim gibi muhabbetleri standartlaşmıştır nereye gideceksin ne iş yapcaksın falan 😂😂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Muhabbet olsun diyedir bence ya gerginliği geçsin diye milletin orda bile gerilen oluyodur bence. Bide adamda alışmış artık bizim gibi muhabbetleri standartlaşmıştır nereye gideceksin ne iş yapcaksın falan 😂😂

Mülakât dr da başlıyor deniliyor ya hani. Ben de ona katılıyorum ve kesinlikle heyecan yaparım. Benim dosyaya deli bu almayın dese bitti iş 😂
    Biraz rahatlatma, biraz psikolojisini tartma falan. Muhtemelen kaç kere katıldın demesinin de özel bir anlamı yok.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE üniversite hastanesine 4b li atandım 😃

Kardeşim şimdi gördüm.Hayırlı uğurlu olsun.Allah utandırmasın.

• @Emtee hoşgeldin hocam. geçen sene maç totemi tuttu ama green card tutmadı 🙂 ne yapıyoruz bu sene

• @quikless aynen totem tutmadı. İnşallah bu sene tutar 😂🤙 aynen devam. Bu sene kesin gitmem lazım durumlar dahada kötüledi 😂 sen neler yapıyorsun ?

• Hayat herzaman adil davranmıyor.. Allaha şükürler olsun yinede 🤲🏻

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

.....
    Amerikanın cennet olmadığının farkındayız ancak şu an yaşadığımız yerde pek iyi değil sanki? İstanbul'un güzel, tatlı, insan olarak elit yerlerinde yaşıyor olabilirsin ama buraya yazdığım şeyler artık İstanbul'un genelini kapsıyor. Belki de Türkiye'nin geneli.

Buraya yazdıklarım bekar olarak benim fikrim. Evli ve çocuklu olduğumu düşünemiyorum bile.

Buradaki amerikada yaşam kurmuş arkadaşlarda yazdılar, youtubeden yabancı kanallarda da aynı bölge içinde çok kötü mahallerin olduğu,insanın başına iş gelmeden dolaşmasının çok zor ihtimal olduğu mahalle veya sokaklardan bahsediyorlardı.
    Bu durumun Amerikada ki o şehir yada eyaleti kötülemek için sebeb görülmezken, benzeri ülkemizde olduğunda ülkeden gitme sebebi olarak sadece bunun görülmesi yanlış olacağını belirmek istemiştim.
    .

• @Emtee inşallah tutar 🙂 aynı devam, beklemedeyiz. kafa bir defa oraya gidince beklemeden fazlası gelmiyor elden 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.5k

| | | |