DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Zelene Bende bşka bi yıldız kasana kızdım o da kapatın konuyu falan diyor işte,
    Bu arada baya oldu konuşmayalı nasılsınız iyisiniz inşallah

• @Mertcan34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bıhhtıhhhh yaaa bi değüşüklük olsun bıhhtık yaaa konu değüşsün !

Şahsen ben Amerika hakkında bilgi alışverişi yapmak istiyorum, bilgilenmek istiyorum bu yüzden bu forumdayım.
    Hangi dine inanıyorsanız oturunda dua edin veya bişeye inanmıyorsanızda evrene pozitif enerji gönderin “22” küsür gün kaldı. Buna odaklanın bence

Kesinlikle katılıyorum abbbeeee hayyyrannnn 🙂 👾

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir uğraşma edemezsin aynı sorun bende de var. aşağıdaki video sorusunu ben sormuştum

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene Bende bşka bi yıldız kasana kızdım o da kapatın konuyu falan diyor işte,
    Bu arada baya oldu konuşmayalı nasılsınız iyisiniz inşallah

Teşekkür ederim iyiyiz bekliyoruz hem pandemi hem greencard eski heyecan tad yok o tadı yakalamak için video izliyorum foruma giriyorum 😒 trulia dan ev bakıyorum vs vs umarım sizde iyisinizdir

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene dün trulia da bir ev gördüm okul puanları filan yüksek 3 oda 1 salon 2500 dolar a satılmış 300 metre kare tabi yaşanılabilir alanı 60 70 metre kare mi ne bahçesiyle o kadar 😃 ilginç değişik şeyler var ya 😃

• ⭐⭐⭐

@Zelene aynıı şekilde bende truliadayım. hatta geçen suç oranı çok düşük bir mahalleye girdim chicagoda şuan hatırlamıyorum rastgele tıklarken denk gelmişt, en son suç 2020 de görünüyordu. yok artık okadarda olmaz heralde dedim. belki yansımıyodur sandım ama emin değilim 🙂 kiralar bayaa yüksekti

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @Ping-PONG şöyle 6 aylık bir deniz seferine bizi de alsanız ya 😃

• Yasaklı

@EmreGdk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG şöyle 6 aylık bir deniz seferine bizi de alsanız ya 😃

Kariyer olarak hedeflersen yardımcı olurum kardeşim 🙃

• ⭐⭐

Ben iki yıldır truliacı olduğum için artık evleri tanıyorum aa bu satılmıştı yine satışa çıkmış tadilatları bile farkediyorum fiyat artışı var bayağı hemde ama patır patır da gidiyor mesela favorim sugarland de ev yok düzgün sanki bende çıktı da yarın giriyor gibi panikliyorum ne yaparız diye 😄 onlara bakınca da evi temizleyesim gelmiyor haketmiyor çünkü 🙂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu selamlar direkt dalmış oldum ama hangi bölgeydi acaba, gerçi ben Houstoncıyım ama alternatiflerde değerlendirilebilir😀

• ⭐⭐⭐

@bidünya Ben elgin college a zorluyorum işte kayıt için form falan istiyorum o etrafta ev bakıyodum. o sırada denk geldi ama o bölgeye tekrar girdiğimde aynı evi bulamadım. sanırım başka alternatif bişey gösteriyodu ben ona tıkladımda öyle açıldı. tekrar bulamayışımın başka izahını bulamıyorum.

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene dün trulia da bir ev gördüm okul puanları filan yüksek 3 oda 1 salon 2500 dolar a satılmış 300 metre kare tabi yaşanılabilir alanı 60 70 metre kare mi ne bahçesiyle o kadar 😃 ilginç değişik şeyler var ya 😃

Neee 2500 dolar mı çok iyi ya ben onlara bakmıyorum işi abartıp tadilat fikirleri malzeme fiyatları falan çok yoran hayal ben düz bakıp ev döşeme hayalleri ama ingilizcem iyi olsa gidince emlakçılik tam bana göre piyasaya oldukça hakimim maps dan sokak çevresine bakıyorum vs şuan sugarland de kaybolmam sanırım 🙂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu anladım biraz gezineyim bakalım belki rastlarım teşekkürler ☺

• ⭐⭐⭐

@bidünya chicagoydu, kirası 3500 du yoo dostum yoo çokmuş bu demiştim 😃

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG şöyle 6 aylık bir deniz seferine bizi de alsanız ya 😃

Kariyer olarak hedeflersen yardımcı olurum kardeşim 🙃

kariyer olarak bilemedim ya 😃

• @Ping-PONG en son nereye gittiniz gemi ile

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu cidden çokmuş ya Houston’a geri döneyim ben hiç bulaşmıyım😂aslında bakmıyım hiç video falan izlemiyim diyorum sonra yine aynı döngünün içinde buluyorum kendimi🤦🏻♀️Geçen yıl bu kadar heyecanlı değildim olursa olur kafasındaydım ama bu yıl hiç öyle değilim her geçen gün kötüleşen şartların etkisi galiba bu yıl çıkmazsa çok üzüleceğimi hissediyorum🙁

• Yasaklı

@Ping-PONG en son nereye gittiniz gemi ile

Gemici değilim dostum ben🙃 Yat sektörü.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

kayıpsız 3 bebişimiz oldu 😃

Gözünüz aydın olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.3k

| | | |