Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gözde :)))))))))))))))))))))))))))) haykırdım. kahvemide ekrana püskürttüm :)))))))))))))))))

• @metert bu yazdığınız ayıp ama dalga geçer gibi @crazycells

• sanırım amerikaya tek gitme şansınız %1 olasılıkla gerçekleşen bu çekiliş.o yüzden bu kadar saldırdınız bir anda herhalde 😉 anladığım kadarıyla siz çok dolusunuz başka yollar bulabilirsiniz diye düşünüyorum.bende bu boşluğumla sonsuza kadar burada kalayım. yada bir 20 sene bekleyeyim çıkar belki tekrardan.neyse bir daha yazmayacağım size iyi günler 😃

• @metert sadece bu çekiliş demedik hiçbir zaman.ama herkesin hayat koşulları farklı.içimizde evli olan çocuğu olanda var.bekar olsak başka yolları değerlendirmek daha kolay olurken, çocuk olunca farklı düşüncelerde olabiliyor.dediğim gibi tek yol bu çekiliş değil ama insan yinede üzülüyor.EMPATİ ne demek biliyor musunuz? empati yapmayı bilseydiniz insanların üzüntüleriyle dalga geçmezdiniz.

• @metert nasıl komiksiniz nasıl komiksiniz sanırsınız ben gc çıkmasını beklerken sizi üstün zekanızdan dolayı özel uçakla aldırdılar .Benim tek gitme şansım gc değil ayrıca öylede olabilirdi belki de bu forumda ki 100 insanda 98 inin başka şansı yok bu çok garip bir şey değil. Ama sizin ısrarla yazılanları anlamamanız çok garip .Gidin kendi başlığınızın altında oynayın.

• @gözde ben bu ülkeden bu zihniyetlerden kaçıyordum eeee bunlar amerikaya gidiyor madem ben ülkemde kalmaya razıyım 🙂 çıkın çıkın gidin

• @heleniki gidersek dua edeceğiz işte allah karşılaştırmasın diye .

• Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, cinler cirit oynar iken eski hamam içinde… Develer tellal iken, pireler berber iken, ben ninemin beşiğini tıngır mıngır sallar iken… Ninem düştü beşikten, dedem düştü eşikten, biri kaptı maşayı, biri kaptı şişeyi, gösterdiler köşeyi… Ben kaçtım onlar kovaladı, onlar kovaladı ben kaçtım, az gittik uz gittik dere tepe düz gittik, altı ay bir güz gittik, dönüp bir de arkamıza baktık ki ne görelim, bir arpa boyu yol gitmişiz… Bir varmış bir yokmuş, epey bir dunyalik biriktirmis, dunyayi gezerek vakit geciren bir adamin yolu Afrika’nin ormanlarina dusmus. Bir ara yardimcilari, esya tasiyicilari, ascisi, usagi ve digerlerinin oldugu gruptan ayri dusmus farketmeden. Ormanin derinliklerinde yurumeye baslamis. O yone mi bu yone mi gitsem diye dusunurken bir yandan da ne harika bir macera yasadigini hatirlatmis kendine. Efendime soyleyeyim, birkac ulu agaci astiginda, kendisini, yerde sessizce oturan ciliz mi ciliz, belli ki acliktan gozlerinin feri kacmis bir yerli halk grubunun onunde buluvermis. Alnindan ve saglikli tombik kirmizi yanaklarindan asagi dokulen terini elleriyle silip yerlilere bakmis. Onlar da sessizce kendisine yonelttikleri bakislarla oylece oturuyorlarmis. Zengin adam yerlilerin bu icler acisi haline cok acimis, ac adama balik verme balik tutmayi ogret sozunu hatirlayip gruba hitaben konusmaya baslamis: “ niye boyle ac sefil oturup bekliyorsunuz? Bir zamanlar ben de sizin gibiydim, cok yoksuldum ama sabrettim direndim ve sonunda uzak akrabamdan kalan mirasla dunyanin en zenginlerinden biri ooldum. Siz de vazgecmeyin haydi kalkin birseyler yapin, boylece zaman daha kolay gececektir “ demis. Gruptan cit cikmiyormus. Sonra, grubun lideri olmasi muhtemel, yasli yerli, gruba donup birseyler fisildamis. Sonra da grup tombik zengin adami yemis.

• @gözde ama insanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş.burda bile buluyorlar beni 🙂

• işiniz gücünüz yok mu sizin ya? şu ülkenin insanının her konuda kavga etmesiden bıktım usandım. youtube a giriyorum eğlenceli şarkının altında bile küfür kıyamet sinirden stresten aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? saldırganlıkla kavga gürültüyle içinizdeki bu kötülükle değil abd cennette bile huzur bulamazsınız. ayıptır hepiniz yaşınızı başınızı almış insanlarsınız. kendinize gelin. kalp kırmakla nereye varacaksınız?

• @periscope sayın @periscope "içinizdeki kötülükle " derken bize mi diyorsunuz? bizim içimizde bir kötülük yok.sayın @crazycells in de dediği gibi burası kaybedenler kulubü dedikodu grubu. kendi içimizde geyik yapıp güldüğümüz bir yerdi burası.ama bazıları gelip çomak sokmaya çalışıyordu ve başkanda kibarca uyarıyordu.ama gözümüze sokmanında bir alemi yok değil mi? aynı duyguları paylaşıyoruz aslında bizde bu ülkede gereksiz davranışlarından ve bunun gibi pek çok şeyden bıktığımız,korktuğumuz, evlatlarımız için gelecek kaygısı yaşadığımız için gitmek istiyoruz.İşiniz gücünüz yok mu sizin diye sormuşsunuz.inanın çok işim var yazsam bu kadın bunları nasıl yetiştirecek dersiniz.ama ülkenin gidişinede bakılırsa " iş " anlamında birçok kişinin işi gücü kalmayacak korkarım.iyi forumlar.

• ayrıca ; "içinizdeki bu kötülükle değil abd cennette bile huzur bulamazsınız" demişsiniz ya çok şükürkü bu sizin tekelinizde değil. Yüce rabbim karar versin nerde huzur bulacağımıza. heee cennete girerken çekiliş yok bunu herkes iyice anladı dimi arkadaşlar.

• @heleniki :)))))))))

• yazıları okurken kimin ne yazdığıyla ilgilenmiyorum şimdi birisi kalkıp bir fitne çıkartıyorsa bir kere cevap verip sonra görmezden gelirsiniz olur biter. karşılıklı ozanlar gibi atışınca ne oluyor ben onu anlamadım. @heleniki cennette huzur bulup bulmamak metafordu kim nerede istiyorsa orada huzur bulsun sürekli kavga edip duruyorsunuz diye genel konuştum ben. kimseyle şahsi bir sorunum yok sizleride tanımıyorum zaten bugün ilk defa bakayım dedim konu başlığı altında keman yayı gibi gerilmişsiniz. görmezden gelmek zor olmasa gerek huzursuzluk çıkartanı görmeyin olsun bitsin.

• @periscope aslında biz gülerek yazışıyorduk burası eğlendiğimiz bir başlık .Keman yayı gibi gerilenler şuan yoklar zaten .Ayrıca kendine gc çıktığı için çıkmayanların anlamsızca beklediğini düşünen biriyle cennete gitmektense cehennemde yanmayı tercih ederim .

• @periscope sevgili forum arkadaşım.biz burda birçok kişinin yazdıklarını görmezden geldik zaten. sayın @crazycells de buraya nifak tohumu ekmek isteyen bazı arkadaşlarıda uyardı.bu konu farklı buraya yazmayın ilgili konunuzu takip edin dedi.bu konunun ismi adından da anlaşıldığı gibi kaybedeler kulubü dedikodu grubu 🙂 madem yazılanları okumuşsunuz kendi aramızda geyik yaptığımızıda görmüşsünüz.hatta kendi kendimizle biz zaten dalga geçiyorduk bunları okumadınız mı? son olarak ülkenin bu halinde ben keman yayı gibi geriliyorum.forumun bu konusunada arkadaşlarımla sohbet edip rahatlamaya geliyorum.sizde bize bu konuda katılmak istermisiniz sayın @periscope

• @heleniki mesajlarıma göz atarsanız benimde gergin olduğumu görebilirsiniz bende en az sizin kadar bu ülkeden ve bu ülkenin boş beleş tiplerinden kurtulmaya çalışıyorum üstelik şans yüzümüze güldü zannederken aslında pek gülmediğini anladığım halde bunun için uğraşıyorum. mesela şuan kafam o kadar dolu ki cümlelerimi toparlamakta zorlanıyorum. zaman zaman katılmak isterim. iyi bakın kendinize.

saygılar

• @gözde @heleniki @Takip @likable

burada olusturdugunuz samimi ortama guvenerek yukaridaki masalmesaji yazmis bulundum 😊
    kalabilir mi yoksa yerine bir karikatur, necefli masrapa filan da koyabilirim 🤪
    neseniz daim, sansiniz hep bol olsun

• @Sharm kalabilir kuruldan geçti ;))) Size de bol şanslar

• @sharm elbette kalabilir.amin valla hepimizin neşesi bol olsun.bekleriz böyle güzel masallar 🙂

Benzer Başlıklar

• 32
  • 211
  • 746
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |