DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Pınar-Keser-Binay middle name var başvuruda ona göre dolduracaksınız ilgili başlıklara da bakabilirsiniz başvuruyla alakalı aklınıza takılan sorulara da forumdaki konudan bakabilir veya cevabı yoksa oradan sorabilirsiniz.
    https://yesilkartforum.com/basvuru/
    https://yesilkartforum.com/basvuru-sartlari/
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/222/ücretsiz-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır

• @Rhonster Teşekkür ederim

• İyi geceler.. Başvuru için eşim ve ben ayrı ayrı başvuru yaparsak şansımız artmış olur mu yoksa bizi 1 kişiden mi sayarlar aynı aileden olduğumuz için?

• Aylar sonra girip bakayım dedim hala aynı konular üzerinde tartışma dönüyor ☺

• Hep donen mevzu ayni;
    -Pasaport parasi olmayan (10 yillik )
    -İngilizcesi olmayan
    -Tanidigi olmayan (ABD)
    -15 bin dolari olmayan ( 1 kisi icin )
    -Universite mezunu olmayan
    -Basvuru icin 50 - 100 dolar istensin diyenler
    birakin su laflari yahu. herkes istiyorki bende var olan ozellikler istensin basvurayim ciksin gideyim. Arkadaslarin dedigine katiliyorum karar verecek olan konsolosluk. basvuran basvursun 🙂

• @İlker-fatih-Gür ayri ayri basvuru sansinizi ikiye katlar.

• @İlker-fatih-Gür, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İyi geceler.. Başvuru için eşim ve ben ayrı ayrı başvuru yaparsak şansımız artmış olur mu yoksa bizi 1 kişiden mi sayarlar aynı aileden olduğumuz için?

Hayır 1 kişiden saymıyorlar, ayrı ayrı yapabilirsiniz, şansınız artar tabiki👍🏻

• Boşa bilgi kirliliği olmasın diye yazmayacaktım ama hadi neyse yazayım 🥳🥳

Resmi yönerge henüz açıklanmadı, yani resmi açıklama gelmedi tarihler konusunda da, bunu öncelikle belirteyim, ama küba nın resmi elçilik sitesinin ispanyolca sayfasında -cu usembassy gov da- dv2022 için 1 ekim - 3 kasım arası başvuruların alınacağı yazıyor, başka hiçbir yerde böyle bir bilgi yok, hatta twitterda birisi 1 hafta önce TravelGov resmi hesabına sormuş ‘siz henüz başvuru tarihi belli değil diyorsunuz ama cuba elçilik sitesinde böyle bir bilgi var, ne diyorsunuz’ diye, cevap vermediler.
    Geçen yıl ayın 18inde yayınlanmış yönerge, bakalım bu sene ne olacak?🧐🧐🧐

• ne zaman başlıyor başvurular 😃

• dv 2022 çıkarsa, Houston 'un orta yerine şelaleli park yapıyım diyorum. yeni gelenlere mangal yakarız.

• green kart kazanırsanız benim gibi florida eyaletine gitmeyi düşünen varmı

• ⭐⭐⭐⭐

• @fredyjones 2. opsiyonumuz.

• Green Card kazanan olursa benim gibi Los Angeles'a gitmeyi düşünen var mı peki?

• @enestalha, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Green Card kazanan olursa benim gibi Los Angeles'a gitmeyi düşünen var mı peki?

imzamı atarım

• @aysegul

@aysegul, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Boşa bilgi kirliliği olmasın diye yazmayacaktım ama hadi neyse yazayım 🥳🥳

Resmi yönerge henüz açıklanmadı, yani resmi açıklama gelmedi tarihler konusunda da, bunu öncelikle belirteyim, ama küba nın resmi elçilik sitesinin ispanyolca sayfasında -cu usembassy gov da- dv2022 için 1 ekim - 3 kasım arası başvuruların alınacağı yazıyor, başka hiçbir yerde böyle bir bilgi yok, hatta twitterda birisi 1 hafta önce TravelGov resmi hesabına sormuş ‘siz henüz başvuru tarihi belli değil diyorsunuz ama cuba elçilik sitesinde böyle bir bilgi var, ne diyorsunuz’ diye, cevap vermediler.
    Geçen yıl ayın 18inde yayınlanmış yönerge, bakalım bu sene ne olacak?🧐🧐🧐

bende geçen yılki yayımlanan tarii merak ediyordum. Haftaya bakalım ne olacak.

• @enestalha hocam en pahalı eyaleti seçmişsiniz , burası için beklenen para texas ve floridanın belkide 2 katı ,

bazı arkadaşlar için bilgilendirme yapayım ; hangi eyalete gideceğiniz red yada kabul için (gerçe red yok sponsor bul diyorlar ) çok önemli.

• @vakkas-altiner, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@AgeGuns Çok yanlış bir düşünce.. 15 bin doları olmayan başvurmasın dediğiniz insanlar sizi hayelerinin yüz milyonda biri ile satın alır.............

vakkas hocam bu mesajı saklayacağım 2022 mülakatında parası yüzünden iş yada sponsor bulun denip geri yollanan birisi olursa ;

allah allah hayalleriniz milyonları satın almadı mı halbuki vakkas bey aksini söylemişti diyeceğim

• @Sympathique hocam bende onu diyorum zaten konsolosluk kararı veriyor elbette , hatta oraya her sene klavuz yayınlıyor maddi durumla ilgili maddeler de var.

hersene 2000 kişiye çıkıyor türkiyeden ortlama

forumdaki kazanıp gelen sayısı 75 , mesaj atıp mülakatı anlatan kişi sayısı 50 oda en fazlası

zaten bir çok kişi eleniyor bu maddi durumdan ötürü ben diyorum ki baştan bu yola girme dolaylı olarak benim hakkıma girmek oluyor bu

hayal kurmak ümit etmek çok güzel şeyler farkındayım ancak bu tartışmaya açık bir durum bile değil zira adamlar klavuzda resmen bak maddi şartlar var ona göre başvur diyorlar.

gerçe hoş ben lise diploması olmadan başvurup kazanıktan sonra napıcam şimdi diyip kara kara düşünende gördüm

• ⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns kimse kimsenin hakkına girmiyor merak etme dünde dediğim gibi bunları söylemek bize düşmez.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

265

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |