DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jamel86 Tabiki hayyaller san mateo gercekler şu an maltepe 🙂

• Birde arkadaslae benim meslegim..pizza,karandeniz pidesi,su boregi,simit,acma,pogaca,sade borek,kolboregi..turk mutfagi ve izgara...yani ben 25 yildir mutfak sefiyim...Mesela diyorumki bana cikarsa gider 1 sene bir fikir sahibi olup turkideki evimi arabami arsami satarsam 1 milyonnyapar yani 130 bin dolar toplar orada ufak bir yer acarim..Ama simdi diyelimki adam bir urununden zahirlendi ..olurya olur valla..ben meslek hayatimda cok defa karsilastim..nekadar dikkat edersen et oluyor bazen...korkum su adam bizi mahkemeye verip istermi 50 bin dolar 100 bin dolar..Duyduguma gore hic affetmiyorlarmis..Bu konulards bilgisi olan varmi acaba...tesekurler

• Ohh kımıl kımıl buralar, ben malesef bazı sebeplerle bu sene sonuçlar için havaya giremedim, son 1 ayda pek giremedim de zaten foruma, hatta yarın galiba açıklanıyor ondan bile emin değildim şimdi sayfayı açana kadar.. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun ama inşallah çıksın bee 😏🥳😁😁

• Çəkiliş sonucu yarın gecə 12 də aciklanicaq diye biliyorum dogrumudur?

• @network Sonuçlar yarın Türkiye saati ile 19:00 da açıklanacak.

• @optimistic təşəkür ederim bizdə 21 denk geliyor

• Saglam ses sistemim var. Cikarsa inletirim mahalleyi. 😃 hade bakalim. cok az kaldi. heyecan artti.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ geçen sene tıklama için yazılım yazan vardı otomatik yenileme yapıyordu

• ⭐⭐

@ayvalik10 yazılımcı değilim ama bunu diyen var önceki sayfalarda tarayıcı da adres sonu değişiyor diye

• ⭐⭐⭐⭐

@serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Birde arkadaslae benim meslegim..pizza,karandeniz pidesi,su boregi,simit,acma,pogaca,sade borek,kolboregi..turk mutfagi ve izgara...yani ben 25 yildir mutfak sefiyim...Mesela diyorumki bana cikarsa gider 1 sene bir fikir sahibi olup turkideki evimi arabami arsami satarsam 1 milyonnyapar yani 130 bin dolar toplar orada ufak bir yer acarim..Ama simdi diyelimki adam bir urununden zahirlendi ..olurya olur valla..ben meslek hayatimda cok defa karsilastim..nekadar dikkat edersen et oluyor bazen...korkum su adam bizi mahkemeye verip istermi 50 bin dolar 100 bin dolar..Duyduguma gore hic affetmiyorlarmis..Bu konulards bilgisi olan varmi acaba...tesekurler

herşeyi usülune göre yaparsanız hiç birşey olmaz.

• ⭐⭐

gıda işi risk bizde kumpirin içinde poşet parçası çıkınca adam uçmuş diyor bahane bitmiyor amerikada illa bir yaptırımı vardır zaten mesele de müşteri memnuniyeti oradakiler çok şanslı çok

• Cevremdeki 4 amerika turist vizesi sahibi bana green card cikip cikmayacagini bekliyor... cikarsa surekli yanima geleceklermis...🤣🤣🤣

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ayvalik10 yazılımcı değilim ama bunu diyen var önceki sayfalarda tarayıcı da adres sonu değişiyor diye

Evet öyle. Ekstra bir yazılıma ihtiyaç yok. Tam saatinde ctrl+F5 işinizi görür.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umutaga basmaktan yorulmuş sıkıldım diyordu ondan yapmış.

• 925 oldu 🙂 pazar geceye kadar 1200 u gorur sayfa

• Arkadaşlar ben yavaş yavaş BURAYAAAAAAAA geçiyorum 🙂

• ⭐⭐

Çıkarsa kimseye söylemeyi düşünüyor musunuz
    Ben bir kaç kişi hariç kimseye demem millete dert oldu şuan ki kaos videolarını atıp bak senin Amerika ne hale geldi diyip duruyorlar

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@umutaga basmaktan yorulmuş sıkıldım diyordu ondan yapmış.

:)))
    Doğrudur.Ancak bir sonraki sayfada her halukarda girişi manuel yapması gerekecek.

alt metni

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben bir kaç kişi hariç kimseye demem millete dert oldu şuan ki kaos videolarını atıp bak senin Amerika ne hale geldi diyip duruyorlar

tüm türkiye duymazsa ne olayım 😃

• @Zelene, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese diyorlar virüs varken de orda virüs çok gitme diyorlardı bende çıkınca kimseyi takmam giderim diyorum😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

205

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.3k

| | | |