DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Herkese merhaba arkadaşlar ben bu formda cok güzel arkadaşlıklar edindim tek tek yazmama gerek yok onlar biliyorlar kendilerini ama son zamanlarda yazdığım günaydın kelimesinden ve arkadaşlara işleriniz okulunuz nasıl gidiyor gibi sorduğum soruların cımbızla çekilerek (sanki hiç önemli bir şey konuşmuyormuşum gibi) haftada bir dillendirilmesinden çok sıkıldım. Aslında @crazycells in bu konuya yaptığı yorumu bildiğim için önemsememem gerekiyor. Ama madem bu konu haftada bir ısıtılıp ısıtılıp ortaya getiriliyor bende sizlere özellikle benden ve benim yazdıgım şeylerden rahatsız olan arkadaşlardan özür dileyerek formu kendilerine bırakmaya ve bir süre hiçkimseye cevap yazmamaya karar verdim. Rahatsız olan arkadaşları engellemek istemem madem yazdıklarım değersiz görülüyor rahatsız olan arkadaşların fikirlerini yorum yapmadan okumak istiyorum. Herkese tekrardan iyi formlar dilerim.

• ⭐⭐

@asilelif neden niye değersiz görülsün ki sonuçta zamanı bir şekilde geçirmek herkesin ortak noktası işimiz gücümüzün yanında bence yani yanlış olan kendinizi kenara çekmek haa bunu hepimiz yapıyoruz arada ama canınızı sıkmaya değmez demek istiyorum konunun özeti buydu ana fikri de

• @Oktay-İbiş kaleminize sağlık 👏😊

• ⭐⭐⭐

@tufanveasli, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş kaleminize sağlık 👏😊

rica ederim hocam ben içimden gelenleri yazdım. 🙂

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba arkadaşlar ben bu formda cok güzel arkadaşlıklar edindim tek tek yazmama gerek yok onlar biliyorlar kendilerini ama son zamanlarda yazdığım günaydın kelimesinden ve arkadaşlara işleriniz okulunuz nasıl gidiyor gibi sorduğum soruların cımbızla çekilerek (sanki hiç önemli bir şey konuşmuyormuşum gibi) haftada bir dillendirilmesinden çok sıkıldım. Aslında @crazycells in bu konuya yaptığı yorumu bildiğim için önemsememem gerekiyor. Ama madem bu konu haftada bir ısıtılıp ısıtılıp ortaya getiriliyor bende sizlere özellikle benden ve benim yazdıgım şeylerden rahatsız olan arkadaşlardan özür dileyerek formu kendilerine bırakmaya ve bir süre hiçkimseye cevap yazmamaya karar verdim. Rahatsız olan arkadaşları engellemek istemem madem yazdıklarım değersiz görülüyor rahatsız olan arkadaşların fikirlerini yorum yapmadan okumak istiyorum. Herkese tekrardan iyi formlar dilerim.

Önemli olan zaman geçirmekse tanımadan bile nasıl sohbet edileceğini öğretenlerdensin sen bize. Bu küslük olmaz. Senin yönlendirmelerine ihtiyaç duyan benim gibi yeni katılmış insanlar var. 😞

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

umut ve umutsuzluk birbirleriyle kardeşmi yoksa kavgalımı yada küsmü ? kim bilir umut bazen bir çocuğun hayalinde saklıdır bazende yaşlı bir insanın yaşanmışlıklarında bazende genç bir delikanlının yada genç kızın gözlerinde dir. umutsuz olmaz umutsuz yaşanmaz umutsuz hiç olmaz, umut etmek beklemek, umut ettiğini beklediğine değmesi ve mutlu olabilmek. hayat işte insanlara neler neler düşündürüyor yaşayamadıklarını yaşamak istediklerini umut ettiklerini bir bir yaşayabilmek özgürce sınırsızca korkmadan , ürkmeden korkusuzca.

ya o umutsuzluk yokmu insanı bitiren korkutan kalabalıklar içinde yalnızlaştıran bir başına çaresizce bırakıp boynunu belini büken. tüm yaşama hevesini alıp seni bir başına bırakıp hayattan koparıp içindeki yaşama hevesini alıp yaşayan ölü yapan. ah ah o umutsuzluk yokmu kendine esir edip içini eritip kemiren dünyaya insanlara ve hatta yaşama bakış açını değiştiren ama unutma sen farklısın , sen kıymetlisin , sen değerlisin , ve sen birilerinin bitanesi ,canı evladı , aşkı ,canı , beklediği , özlemi herşeysin sakın umutszluğun sizi ezmesine etkilemesine fırsat vermeyin siz sandığınızdan daha değerli ve kıymetlisiniz. istediklerinize kavuşabilmek belki biraz zaman alıcak belkide hiç olmayacak olsun canın sağolsun senin....

neden yazdığıma gelince bilmem aklıma geldi yazdım arada bir geliyorlar bana bende kelimelere döküyorum belkide hep hayatla kavgalı olmamdandır 🙂

Oktay abi, umutsuz anlarda umut oldu yazın teşekkürler 🙏

• @asilelif Merhaba, formu surekli takip edenlerdenim. Sizlerin sohbetinide okuyucu olarak çoğu zaman gülümseyerek okuyorum. Burası bekleme odası. Ekim’de ki başvurular tamamlanıp Mayıs’da sonuçlar açıklanana kadar bu bölümden beklenecek birşey yok zaten. Ayrıca gördüğüm kadarıyla günlük sohbetlerin dışında herkes faydalı olabilecek öğrendiği herşeyi burada patlaşıyor zaman zaman. Forumda bilgi alınabilecek birçok aktif konu başlığı var zaten. Beğenmeyen bu başlığı okumasın. Paylaşımlarınızdan anladığım kadarıyla bir ablanız 🙂 olarak size naçizane tavsiyem Kimse için hayatınızda size keyif veren şeylerden vazgeçmeyin. Hoşlanmayan okumasın. Sevgiler...

• ⭐⭐⭐

bizim yazdıklarımızın içi dolu yada boş kimseyi ve kimseleri bağlamaz ırgalamazki. zamanına ve yerine göre gereken paylaşımları konuşmaları yazıları yazıyoruz ama görüyorumki 2 cümleden öteye gidemeyen kişi yada kişiler son zamanlarda diline dolamış bir cümle gidiyor. nerede ne yazılacağını birilerimi belirliyor yada karar veriyorda bizimmi haberimiz yok ? birilerinin güne güzel mesajlar yazarak başlaması selam göndermesi , günaydın demesi , hayırlı akşamlar demesi , hayırlı cumalar demesi birilerine ciddi manada kasıyor geriyor ise gersin kassın kasmayada devam etsin. burası bekleme odası burada dönecek sohbet muhabbet bellidir kaldıki sorusu olanlara cevapları yazılıyor veriliyor yani o kişinin sorusu önemseniyor geçiştirilmiyor lakin foruma yazmayıp yada yazacak 3 / 5 satır cümlesi olmayanların iğneleyici mesajları da görmezlikten gelmek olmuyor. burası forum insanlar dileklerini umutlarını hayallerini ümitlerini beklentilerini yazabilir kimse kimseden icazet,de izinde alacak değil. özellikle belirtiyorum rahatsız olan kişiler engelleyerek devam edebilir okumasına ama foruma hiç bir katkısı olmamış içi boş kişi yada kişilerin söylemesi ile kimse yorumundan yazacaklarından geri kalmaz kalmasıda beklenemez. 2021 talihlileri kim olucaksa deneyimlerinide aktarıcak paylaşıcak. insan kırmak kolaydır ama kazanması zordur 40 yaşında adama yön tayin etmek yön göstermek isteyenler varsa onlara yönde istikamette çizerim insanlarla uğraşmayı bırakıp ben nasıl faydalı biri olabilirim diye kafa patlatın.

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Önemli olan zaman geçirmekse tanımadan bile nasıl sohbet edileceğini öğretenlerdensin sen bize. Bu küslük olmaz. Senin yönlendirmelerine ihtiyaç duyan benim gibi yeni katılmış insanlar var. 😞

abim insanlar neyin peşine düşmüş yada ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ama sürahi olup bardak doldurmaktansa içi boş kavanoz olmayı tercih ediyor insanlar. burada yazılanlar yazan kişiyi bağlar ister gırgır yapar isterse makara. kaldıki 2021 bekleme odası adı üstünde kimse kimse yön istikamet çizmeye kalkmasın herkes aklı başına evli barklı çoluk çocuk sahibi.

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

umut ve umutsuzluk birbirleriyle kardeşmi yoksa kavgalımı yada küsmü ? kim bilir umut bazen bir çocuğun hayalinde saklıdır bazende yaşlı bir insanın yaşanmışlıklarında bazende genç bir delikanlının yada genç kızın gözlerinde dir. umutsuz olmaz umutsuz yaşanmaz umutsuz hiç olmaz, umut etmek beklemek, umut ettiğini beklediğine değmesi ve mutlu olabilmek. hayat işte insanlara neler neler düşündürüyor yaşayamadıklarını yaşamak istediklerini umut ettiklerini bir bir yaşayabilmek özgürce sınırsızca korkmadan , ürkmeden korkusuzca.

ya o umutsuzluk yokmu insanı bitiren korkutan kalabalıklar içinde yalnızlaştıran bir başına çaresizce bırakıp boynunu belini büken. tüm yaşama hevesini alıp seni bir başına bırakıp hayattan koparıp içindeki yaşama hevesini alıp yaşayan ölü yapan. ah ah o umutsuzluk yokmu kendine esir edip içini eritip kemiren dünyaya insanlara ve hatta yaşama bakış açını değiştiren ama unutma sen farklısın , sen kıymetlisin , sen değerlisin , ve sen birilerinin bitanesi ,canı evladı , aşkı ,canı , beklediği , özlemi herşeysin sakın umutszluğun sizi ezmesine etkilemesine fırsat vermeyin siz sandığınızdan daha değerli ve kıymetlisiniz. istediklerinize kavuşabilmek belki biraz zaman alıcak belkide hiç olmayacak olsun canın sağolsun senin....

neden yazdığıma gelince bilmem aklıma geldi yazdım arada bir geliyorlar bana bende kelimelere döküyorum belkide hep hayatla kavgalı olmamdandır 🙂

Oktay abi, umutsuz anlarda umut oldu yazın teşekkürler 🙏

rica ederim abim yazılarımız karşılık buluyorsa ne mutlu bize kardeşim.

• ⭐⭐⭐

@Famel, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif Merhaba, formu surekli takip edenlerdenim. Sizlerin sohbetinide okuyucu olarak çoğu zaman gülümseyerek okuyorum. Burası bekleme odası. Ekim’de ki başvurular tamamlanıp Mayıs’da sonuçlar açıklanana kadar bu bölümden beklenecek birşey yok zaten. Ayrıca gördüğüm kadarıyla günlük sohbetlerin dışında herkes faydalı olabilecek öğrendiği herşeyi burada patlaşıyor zaman zaman. Forumda bilgi alınabilecek birçok aktif konu başlığı var zaten. Beğenmeyen bu başlığı okumasın. Paylaşımlarınızdan anladığım kadarıyla bir ablanız 🙂 olarak size naçizane tavsiyem Kimse için hayatınızda size keyif veren şeylerden vazgeçmeyin. Hoşlanmayan okumasın. Sevgiler...

hay sen çok yaşa işte bu ya anlamadığım bilgiye erişmek isteyen kimse o bilgiye illaki ulaşılır ama şu an bekliyoruz herkes gibi ne yapalım yani mayısa kadar karalarmı bağlayalım somurtalımmı geçmiş postlarda düşüncelerimi bildiklerimizi bilgilerimizi paylaştık iş konusunda olsun yer konusunda olsun maliyetler konusunda olsun paylaştık sorusu olana yardım etmeye çalıştık başımızdan savmadık. yine söylüyorum sabah 7 akşam 10 / 11 e kadar pc başındayım market işletiyorum isteyen istediği konuda bilgim ve bildiğim kadarıyla yardımcı olurum bu benim her şeyden önce insanlık görevim....

• hayırlı öğlenler arkadaşlar

• ⭐⭐⭐

görmek istemediğini zorla görmek istersen bu senin hatandır !

görmek istediğini görmek istemezsen buda senin yanlışındır !

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya sessizlik neden

Yok sessiz değilim aslında diğer sayfalarda takılıyorum bu aralar :))

• Afiyet olsun arkadaşlar

• ⭐⭐

@bidünya farkındayım da arada şuradayım de :))

• ⭐⭐

@851962 sizede

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya farkındayım da arada şuradayım de :))

👍😀

• Hayırlı akşamlar akşam namazını Newyork merkez camide kılacam gelmek isteyen var mı mübarekler

• ⭐⭐

@851962 amerikanın herhangibir eyaletinde olsam yeterli olurdu da kura bekliyorum işte başka bişey gelmiyor elden

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |