Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @azadi Bir 25 olmasak da yakın sayılırız 🙂 var 30 yaş altı da bir kesim.

• @azadi haha var var 😃 o yüzden konuşmalara pek katılamıyorum genelde çocuklar, hanımı ikna etme, her şey çocuklarım için lafları geçiyor 😃 ki sonraki iletide dendiği gibi yalnızlığın herkesi etkileyeceğini düşünmüyorum ben. Toplum yapısı özel hayatlarında individualist olan bir ülkeye gidince böyle şeylere hazırlıklı olmak gerekiyor haliyle 🤷🏻♂

• @azadi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

25 yaş ve altında başvuran arkadaşlar var mı acaba? Gelin toplanalım burası iyice ana baba yurdu oldu herkes çocuğu için gidiyor 😀 Beklemek çok yoruyor insanı gerçekten, akıldanda çıkartıp vizelere(sınav) odaklanamıyorum.

22 yaş var, üniversiteden mezun olmadan önce 5 mayısta şöyle sevinçten havalara uçuracak bir haber bekliyorum 🙂 yaş fark etmeksizin kendisini hazır hisseden ve planlamalarını yapmış herkese bol şans diliyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@azadi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

25 yaş ve altında başvuran arkadaşlar var mı acaba? Gelin toplanalım burası iyice ana baba yurdu oldu herkes çocuğu için gidiyor 😀 Beklemek çok yoruyor insanı gerçekten, akıldanda çıkartıp vizelere(sınav) odaklanamıyorum.

evlendiğinde birde çocuk sahibi olduğunda kendindne çok evladını düşündüğünde hatta geceleri kalkıp üzerini örttüğünde yada ufak bir ateşli hastalık yaşadığında sabahlara kadar başucunda nöbet tuttuğunda , ilk dişini çıkarırken sabahlara kadar acısı benim acım olsun ben çekeyim dediğinde aklına bu yazı gelsin. sonra dersinki forumda bir abimiz vardı böyle böyle yazmıştı der hafif bir tebessüm edersin. evlatlar her şeyden önce gelir tıpkı ekmek su ve hava misali 😉

• @Oktay-İbiş iyi de arkadaş bunlara karşı bir şey dememiş ki 😃 muhabbet sürekli o tarafa kaydığı için o da kendi akranları ile iletişime geçmek istemiş haliyle...

• ⭐⭐

@azadi kendimi yaşlı hissettim 😟

• ⭐⭐⭐

@Athelstan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş iyi de arkadaş bunlara karşı bir şey dememiş ki 😃 muhabbet sürekli o tarafa kaydığı için o da kendi akranları ile iletişime geçmek istemiş haliyle...

ben dedi demedimki arkadaşa sitem yada atıftada bulunmadım 😉 ana baba nın kaygısını düşüncelerini yazdım...

• @Oktay-İbiş arkadaşın demeye çalıştığı şeyle alakalı bir cevap değil gibi geldi bana o yüzden diyorum yoksa elbette herkes evladının iyiliğini düşünmek zorunda 😉

• Bekarlar sazı ela alacak.Arkadaş bekar görmediğinden bahsetmiş sadece abi @Oktay-İbiş 🙂 😃

• @Athelstan gençlerde yazsın duygu düşünce hayallerini bizde okuyalım.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş arkadaşın demeye çalıştığı şeyle alakalı bir cevap değil gibi geldi bana o yüzden diyorum yoksa elbette herkes evladının iyiliğini düşünmek zorunda 😉

kişiden kişiye değişir arkadaşın dediği ile benim dediğimin bağlantılı aynı olması zorundada değil. ben nacizane bir yazı yazdım dilersen bunun cevabını sorunun muhattabına bırakalım 😉 belki o senden daha farklı düşünüyordur

• ⭐⭐

bende yaşlı bekarım

• @azadi olmaz olur mu var :)) Epeydir köşeden bi yerden okuyorum yazılanları. Ben tamamen keyfi gidicem çocuk falan boş hikaye :)) bir çiçekle bir bahar geçmez diyenlerdenim 🙂

• Bekar olarak, bir çok açıdan şanslıyız. Para konusunda vergileri ihmal etmedikten sonra bir sıkıntı olmaz gibi. Ev konusunda 1 oda yeter, hatta türk gruplar
    birlikte kalıyor gördüğüm çoğu yerde oda maliyeti düşürüyor. ohooo sayı artıyor 🙂 ben yazarken

• ⭐⭐⭐

@birumut, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Athelstan gençlerde yazsın duygu düşünce hayallerini bizde okuyalım.

tabiikide onların idealleri hayalleri gelecek planları kaygıları olması daha güzel. en azından hayalperest değil idealist gençler. sokağa çıktığımızda kahvehane köşelerinde yada cafe köşelerinde boş boş oturanlardan değil hayatını şekillendirmeye çalışan gençler her zaman kazanır başarır 😉 onlar bu ülkenin umudu sevinci 🙂

• @Oktay-İbiş tartışma çıkartmaya çalışmıyorum abi yanlış anlaşılmasın arkadaş çoluğu çocuğu olmayan kendi akranlarına seslenmiş onu diyorum sadece 🙂

• ⭐⭐⭐

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bekarlar sazı ela alacak.Arkadaş bekar görmediğinden bahsetmiş sadece abi @Oktay-İbiş 🙂 😃

alsınlar kardeşim tabi söz sırası onlarda 😉

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş tartışma çıkartmaya çalışmıyorum abi yanlış anlaşılmasın arkadaş çoluğu çocuğu olmayan kendi akranlarına seslenmiş onu diyorum sadece 🙂

estafurllah kardeşim tartışma ne demek bende ana babaların çırpınışlarını yazdım bunu yazarken gayet masumane bir yazı idi vur abalıya değil 🙂 kimseye alınmam gücenmem gönül koymam hayat kısa ne ah almaya değer nede kalp kırmaya 😉 dilediğiniz hayal ettiğiniz arzu ettiğiniz güzellikler inşallah gerçekleşir. ben yazarken bir babanın yüreği ile düşüncesi ile yazdım 😉

• @birumut yazıyoruz elbette önceki mesajlarda var tek tük

• Bu üni yeni bitiren birisi için süper şans bence çıkarsa, orada y.lisans veya 2 yıllık bir okul okuma konusunda daha atak olurlar, mesleklerini orada yapmak kolay olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |