Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Oktay-İbiş valla aile konusunda aynı senin gibi düşünenlerdenim..ilk birkaç sene tek başıma deneyimlemeyi düşünüyorum..tabi çocuğum ve eşimde sürekli giriş çıkış yapmalı..ama greencard larını tehlikeyede sokabiliriz bu şekilde, bilmiyorum nasıl olacak

• @gokcell genelleme yapsan incitmezde, direkt bir akadaşa söylemişsin bu ağlama lafını biraz ağır olmamış mı?

• ⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş valla aile konusunda aynı senin gibi düşünenlerdenim..ilk birkaç sene tek başıma deneyimlemeyi düşünüyorum..tabi çocuğum ve eşimde sürekli giriş çıkış yapmalı..ama greencard larını tehlikeyede sokabiliriz bu şekilde, bilmiyorum nasıl olacak

zaman içerisinde karşılık bilgi alışverişinde bulunucaz o kısım kolay bana göre prosedürler üzerinde konuşulur kardeşim.

• Ben 2020 talihlisiyim eger sıra gelirse ailemide goturecegim

• @nfs741 umarım gelir, bu sene başvurmuşmuydunuz.

• Evet ailece bas vurduk nasip ise olur insallah orda yardım edecek arkadas var yeterki gel diyor ama numara cok yuksek

• @nfs741 hayırlısı olsun biraz yüksek, ama belli olmaz numaralar belli olmuyor 2-3 senedir,

• @ayvalik10 insallah kazanir😀👍

• @nfs741, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Evet ailece bas vurduk nasip ise olur insallah orda yardım edecek arkadas var yeterki gel diyor ama numara cok yuksek

yorumlardan gördüğüm kadarıyla mülakatlarda zorluyorlar. belki sıra gelir belli olmaz.

• Suanki hislerim sanki cekilis olmus ve kazanmisim gibi...backraund check yapmislar ve kabul edilmisim yonunde😀kazanirsam forumdaki herkezi yemege goturecem👍

• ⭐⭐⭐

Umut dünyası
    Herşey gönlünüzce olsun. Cenab-ı hak herkesin gönlünüzün muradını versin

• Insalla hayirli ise olsun diyorum cocuklar icin dusunuyorum

• ⭐⭐ Yasaklı

delikadir bende yemek sözü verdim ama 11.denemede de patladım.Şimdi 12 bakalım ne olacak

• @Calibraturbo 12. Denemendede kazanamadiysan demekki yanlis basvuru yapiyorsun👍

• 25 yaş ve altında başvuran arkadaşlar var mı acaba? Gelin toplanalım burası iyice ana baba yurdu oldu herkes çocuğu için gidiyor 😀 Beklemek çok yoruyor insanı gerçekten, akıldanda çıkartıp vizelere(sınav) odaklanamıyorum.

• @azadi, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

25 yaş ve altında başvuran arkadaşlar var mı acaba? Gelin toplanalım burası iyice ana baba yurdu oldu herkes çocuğu için gidiyor 😀 Beklemek çok yoruyor insanı gerçekten, akıldanda çıkartıp vizelere(sınav) odaklanamıyorum.

Bekar geleni yalnızlık zor hayat kolay , çocuklu evli gelene yalnızlık sıkıntısı yok hayat birtık zor çok çalışmak gerekiyor. 😂😂😂

• @guluguluvakvak selam gecmis olsun. Ben ilk girisimde vizem revoked oldu. Sebebi ise ozetle aldigim vizenin kalis amacina uygun gorulmemesi idi. Bu tamamen gumruk polisinin sahsi dusuncesi idi bana gore. Sizin durumunuz overstay ve baya bir uzun sure overstay. Eger overstay olma sebebiniz, Amerikada iken basiniza bir sey geldiyse; saglik problemi, hastane yatisi, bir adli olaya taraf olma veya suca karisma, hapis veya baskaca bir nedene dayaniyorsa ve bunu ispat edecek belgeler varsa Ap ye bile kalsaniz kisa surede . Ap de bu durumunuz incelenir ama ne kadar surecegi bilinmez ve yeniden turist vizesini alma ihtimaliniz olur.
    Greencard vize turu zaten farkli oldugundan yuksek ihtimal Ap’ye kalarak vizenizi alabilirsiniz.
    Bu arada overstay oldugunuzu bilerek ikinci defa Abd ye ayni vizeyle giris yapmayi istemek buyuk bir cesaret ve ozguven dogrusu 🙂
    Ben vizem iptal edilip 2 gun sonra geri dondugumde (1 gece nezarette agirladilar sagolsunlar) yandim bittim bir daha hic bir ulkeye gidemeyecegim derken ertesi sene Gc ye basvurdum ve cikti. Kimi insan icin o defter kapandi denebilecek bir olaydi bu ama hayalim olan Amerikayi gocmen olarak gormek nasip oldu. İnsallah sizin icinde en dogru sekilde ve zamanda nasip olur 🙏

• ⭐⭐

günaydın herkese usa anayasasının 9 maddeli olması şaşırttı tabi benjaminin niye para üstünde resmi var o da ayrı soru işareti kafamda (başkan olaydı) :))

• @roccorocco teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için. Herhalde turist vizesi için başvuruda bulunmam ama gerekirse vermiş olduğunuz bilgilerde yazan sağlık problemi için konuşuyorum 1 gece hastanede yatmıştım overstay durumunu doldurmadan önce ama bunun ne kadar geçerli bir sebeb olduğunu bilmiyorum. Eğer ki başvuru yapar isem hasteneden almış olduğum Check up kağıdını yanımda götürürüm.
    Greencard için düşüncem ise geçmişe dönük bir hata yaptım ve farkındayım overstay yaparak. Bunun green card ın çıkmasıyla işlerin birazda olsa zor olacağını düşünüyorum aynı sizin gibi AP' ye kalarak.
    İyi kide polis sizi sınırdan içeri almamış ve gc ın size çıkarak hayattaki en büyük kolaylığı alarak tabi şansınızın da yardımıyla Amerika' yı görmek nasip olmuş. Tabi en büyük kolaylık derken oradaki göçmen olmayan vize türüyle ayakta yaşamaya çalışan insanların yaşadığı zorlukları gördükten sonra kendi kendinize demişsinizdir bence.. 🙂

• Günaydın arkadaşlar hayırlı sabahlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |