DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lamineure çocuklar sizinle gelmeyecekler bile olsa eşiniz ve eğer siz de resmi olarak evliyseniz onunla siz de kendi formlarinizda bu çocukları belirtmelisiniz.

onlar sizinle abd'ye göçmen olarak gelmeyecekse, onlar için DS260 doldurmaniza gerek yok, mülakata da gelmeleri gerekmez.

• ⭐⭐⭐

@Lamineure Cocuklarinizi ilk başvurunuzda ve formları doldururken bildirmemiz durumunda sorun olmaz, onlar için gelmeyeceklerse form doldurmamıza da gerek yoktur. Ama varlıklarını bildirmekle yükümlüsünüz.

• @gucarslan evet her ikimizin de evraklarında çocukları belirttik. Bizimle vize alıp gelmeyeceklerini de belirttik. Altta çocuklara ait iki ds 260 formunu hiç açmadık. Sanırım doğru yaptık bu şekilde. Mülakata gelmeleri gerektiğini düşündük, bir an çok panik olduk çünkü böyle bir şansımız yoktu. Çok teşekkürler her şey için 🙏

• @lumos evet herşeyi söylediğiniz şekilde yaptık. Sadece mülakata getirmek gerekiyor sandık bir an panik olduk 🙂 Desteğiniz için size de çok teşekkür ederiz. 🙏

• @Emre-Kurtulmuş hocam selamlar, kusura bakmayin surekli soru soruyorum. dosya tasima sureci anlamak icin soruyorum aslinda. anladigim kadariyla, dosya tasimamiz icin, oncelikle hangi ulkeye gitmek istiyorsaniz orada bulunan abd konsolosluguyla iletisime gecip, bizi kabul edip etmediklerini soruyoruz. sonrasinda eger ilgili konsolosluk talebimize olumlu cevap verirse, sanirsam kcc mail atip dosyamizi ilgili konsolosluga tasimasini istiyoruz. buraya kadar dogru degil mi? bundan sonra normal prosedur isliyor saglik mulakati vs. bir de dosya tasimasini anlatan bir baslik var midir takip edebilecegim?

tesekkurler simdiden.

• @onuru başka ülkenin amerika konsolusluğu senin kabul etmesi için evet oturum vs istemesi normal, yoksa neden benim ülkemde mülakata giriyosun demesi doğal, vize zamanı orda iş için bulunuyom, geçeçi iş ile 3 ay ordayım, 12 öğrenci olarak orada bulunuyom gibi gibi sebepler olabilir, bunun kanıt olarak isteyebilir. Ben ise isviçre vizem yok, oturumum yok, vatanşlığım yok, ama orda resmi olarak doğdum ve belgem var, mülakat zamanı geldiğinde orda girmek istiyom çünkü numaram yüksek, ankara yogun sıra gelmeyecek, bu fırsatı kaçırmak istiyom dedim KCC ye mail attm kabul etti çok şükür, etmeseydi bile, edene kadar baskı yapıp kabu ettirmek için devam edecektim çünkü case nom eu33xxx, ankarada sıra geleceğine inanmıyorum, ve bu verirlerle çok açık

• @Cemil-Hacioglu, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

@onuru başka ülkenin amerika konsolusluğu senin kabul etmesi için evet oturum vs istemesi normal, yoksa neden benim ülkemde mülakata giriyosun demesi doğal, vize zamanı orda iş için bulunuyom, geçeçi iş ile 3 ay ordayım, 12 öğrenci olarak orada bulunuyom gibi gibi sebepler olabilir, bunun kanıt olarak isteyebilir. Ben ise isviçre vizem yok, oturumum yok, vatanşlığım yok, ama orda resmi olarak doğdum ve belgem var, mülakat zamanı geldiğinde orda girmek istiyom çünkü numaram yüksek, ankara yogun sıra gelmeyecek, bu fırsatı kaçırmak istiyom dedim KCC ye mail attm kabul etti çok şükür, etmeseydi bile, edene kadar baskı yapıp kabu ettirmek için devam edecektim çünkü case nom eu33xxx, ankarada sıra geleceğine inanmıyorum, ve bu verirlerle çok açık

hocam selamlar, cevap icin tesekkurler. umarim hersey gonlunuzce olur. surecinizde basarilar.

• Arkadaşlar ds260 I gönderdim sonradan fark ettim çocuğum mailimle bir uygulama üyeliği almış ben bu sosyal medyayı formda belirtmedim. Ds 260 formu daha sonra açılacak mı eksik bilgileri tamamlamak için .yoksa mülakata kadar kapalı mı kalır.şaka gibi yıllardır mail gelmeyen uygulama dün ds260 I yollayınca bu gün mail geldi .eksik bilgi sorun olur mu sağolun

• @sevdemimi merhaba, sorun olmaz telaslanmayin. Bunun icin formu actirmaniza gerek yok, mulakatta belirtebilirsiniz. Iciniz rahat edecekse mulakat aldiktan sonra elcilige mail ile konuyu aciklayip, elcilik uygun gorurse formun acilmasini isteyebilirsiniz.

• Sn. @gucarslan 3XX dosya numarasına sahip talihli @Felix-0 sağlık kontrolüne girmeden mülakata girerse (muhtemelen 2024 Ekim veya Kasım ayında çağırılacaktır mülakata), mülakat sonucunda olası bir AP’ye kalması halinde ve AP’nin olası bir şekilde mali yılın bitimine yakın bir tarihte sonuçlanması halinde kendisi ve ailesinin yaşaması muhtemel sıkıntılar konusunda görüşlerinizi hem kendisinin hem de bu yöntemi düşünen diğer talihlilerin bilgi sahibi olması için paylaşabilir misiniz? Sizin konu ile ilgili tespitleriniz daha doğru olacağını düşündüğüm için size sormak istedim. Teşekkürler

• Arkadaşlar mülakat tarihi belli olunca eksik bilgiyi güncellemek için dosya açtırma talep edince girdiğim bütün eski bilgiler siliniyor mu yoksa girip düzeltmemi yapıyorum sadece .bir sosyal medya hesabı bildiremedim .bir de üniversite yurdunu belirtmek gerekir mi yazın evdeyim böyle git gel tarihi adresi girmek çok zor

• Merhaba, DV2025 icin 10XXX sıra numarasıyla mülakata girme ve/ya vize alma olasılığım nedir ? Ankara'da gireceğim.

• @crazycells formları açtırmak dediğimiz ne oluyor 😞 tam olarak bilgi sahibi değilim anlamak için soruyorum aynı durumdayım da mülakat tarihi verilince evlendiğimize dair belgeleri , eşime ds260 formu açtırmayı ve kendi ds260 formumu güncellemek için nereye mail atacağım veya mail mi atacağım? tam olarak süreçte kimle irtibat kuracağım ve bu süreç nerede işleyecek?

• Merhaba benim sorum ds260 formunu gonderdikten sonra mülakat tarihi beklemek artık numara aktif olduktan sonra mail ile.evrak gondeme işlemi kalkti diye okumuştum evrakları mülakatta istiyorlarmis doğrumu anladim

• Ds260 I açtırınca girilen eski bilgiler siliniyor mu yoksa biz mi güncelleme yapıyoruz

• @didemkrbck Merhabalar, öncelikle lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Evet evrakları mülakata siz götüreceksiniz.

• Arkadaşlar süreciniz hayırlı olsun. Mutlu sona ulaşmak aslında kolay tek yapmanız gereken samimi şekilde istemek. Bunun formülü de bu formu; 202X Green Card Lotosu Aşamalarını baştan sona okumak ve ona göre aksiyonlarınızı belirlemek olacaktır. Lütfen araştırmaktan, okumaktan çekinmeyin sizlerin yolundan geçen yüzlerce insanın deneyimi sadece 1 tık uzağınızda. Umarım isteyen her arkadaş muradına erer. Sağlıcakla ve esen kalın.

• @sevdemimi girmiş olduğunuz bilgiler korunuyor, sadece eklemek/güncelleme yapmak istediğiniz bilgileri düzenleyebilirsiniz. Bahsi geçen düzenleme istekleriniz için formunuzu açtırmaya gerek yok. Bol şans

• @vixo her mali yılın dinamiği farklı, 01.10.24 tarihinde başlayacak sürecinize istinaden yapılacak mülakat dağıtımları ve diğer gelişmeler doğrultusunda bu konuda fikir edinebilirsiniz. Bu dosya numarası ile mülakat alırsınız/alamazsınız diye yorum yapanların şimdiden size hatalı bilgi verdiğini düşünebilirsiniz. Bu CN ile geçmiş yıllar (2024 hariç) mülakat almış mı almamış mı geçen yılların excel takip listelerinden bilgi edinebilirsiniz. Forumdaki arama butonunu kullanmaktan çekinmeyin…

• Selamlar, ds260 doldurduktan sonra AA ile başlayan bir confirmation numarası veriyorlar o ne işe yarıyor bilen var mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.0k

| | | |