Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hyppia tebrikler, vizeniz hayırlı olsun.

• Bu ileti silindi!

• @hyppia hayırlı olsun. Vizenizi other workers kategorisinden mi aldınız?

• EB-3 skilled workers ama aynı kategori içinde other workers diye bir tanım da var bildiğim kadarıyla

• @tufank öncelikle cevap için çok teşekür ederim. evet avukat 3 defadır mail atıyor NVC geri dönüş yapmıyor malesef . avukat nvc mail atıp evrak talebinde bulunucak ama hiç bir şekilde dönüş yok söylediğiniz çok mantıklı uscis te tıkanmış mail göndermemiş olablirler mutlaka söyliyecem avukata. çünkü artık anormal durum olmaya başladı 7 aydır mail bekliyoruz

• @hyppia tebrikler hayırlı olsun vizeniz.. lütfen hangi katogori EB3 profoyenel mi yoksa vasıfsız mı? prieoty date ve DQ ne zaman oldu ?DQ olduktan sonra kaç ay sürdü konsolosluk süreciniz acaba lütfen bizlerle paylaşın bilgi sahibi olalım teşekürler

• @hyppia Vizeniz hayirli olsun. Ap olarak gorunmesi normal. 1-2 gun icinde Issued olacaktir.

• ⭐⭐

@hyppia Vizeniz hayırlı olsun. Sistem gereği önce AP sonra issued oluyor, telaş edilecek bir durum yok. EB vizeleri çalışmaya yönelik olduğu için konsolosun Türkçe mülakat istenmesine serzenişi normal bir tepki. Ama böyle bir seçenekte veriyor konsolosluk oda işin ilginç yanı. 🙂 Tarihlerinizi benim imzamdaki şekliyle imzanıza taşırsanız gelecekteki tüm arkadaşlara örnek olur.

• Tesekkurler. Eve dönüş yolundayım, ilk fırsatta tarihleri imzaya taşıyacağım. Bekleyen herkese de sabır ve mutlu haberler diliyorum.

• @hyppia Tebrikler. Vizeniz ve yeni hayatınız hayırlı olsun 🙂

• @hyppia tebrikler hayırlı olsun ✌🏻

• eb3vize.com'da yeni yerler açılmış,başvuracak arkadaşlar için sevindim şimdiden tebrik ederim 🙂

• @kngslyr06 Aynen Michigan iki bölge gelmiş.
    42bf4f0f-dc49-446d-a268-365b20497f16-image.png

• Arkadaşlar Merhaba. Az once PTT kargodan vize paketlerimizi teslim aldim. kargo paketini actigimda uzerinde acmayin yazili sari zarfin belirgin bir sekilde tahrip oldugunu fark ettim. Anladigim kadariyla bu durumda dosyayi elcilige geri gonderip yeni bir zarfa koyulmasini saglamam gerekiyor. Boyle bir sorun yasayan veya duyan oldu mu ? Esimin ve kzialrimin zarflarinda sorun yok ama bana ait olan bir sekilde hasar gormus.

• ⭐⭐

@hyppia Bazı göçmen vizelerin sağlık dosyalarında köşesi özel açık oluyor. Ama siz yinede elçiliğe fotoğrafı ile birlikte bir sorun. Unganlardan da bilgi isteyebilirsiniz.

• @selamibasaran Tesekkurler. Dediğiniz gibi sol üst köşe zaten açık. Elçiliğe sordum mail yoluyla bakalım ne diyecekler.

• Herkese selam. İlan süreci ne kadar sürüyor? Ben 2 ay diye biliyorum ama net bi süresi var mı?

• ⭐⭐

@loups 30 gün aralıksız ilan / reklam verildikten sonra yaklaşık 10 gün kadar işletme içerisinde son bir duyuru yapılıyor ve bu süreç tamamlanmış oluyor. Yani yaklaşık olarak 40 gün diyebiliriz.

• image.png

site yoneticisi ufak dokunuslara basladi.

edit : admin parantez icini duzeltti.

4cbdfb00-c329-48d3-b9ea-4b69c11eb91b-image.png

• ⭐⭐

@btek14 aynen hafif bir ilerleme var ortalama değerlendirme sürelerinde. Analysts review 401 den 397 e gelmiş. Audit review ise 505 günden 477 e güne gelmiş. son halini alsın tablo yine değerlendiririz ama sanki gitgide hızlanacak gibi bundan sonra 🙂

Benzer Başlıklar

• 1
  • 3
  • 2069
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |