Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu gençlerin hayatlarını ve hayallerini çalanlar ve elin memleketlerine muhtaç bırakanları Allah bildiği gibi yapsın. Bunu düşünerek bugün oy kullanacağım.

• @aldaci-0 Dövizler muazzam şekilde artış gösterecek zaten, serbest piyasada ki alım-satımdan az çok belli işin rengi, örneğin kapalı çarşı gibi. Yorum bile yapmaya değmiyor 🙂 Umarım bugün bir şeyler değişir. Aynı zamanda umuyorum ki şu halkımız bundan sonra gelecek kişileri 20 sene başımızda tutmaz ve sorgulamayı öğrenir. Mutlak gücün halkta olduğunu ve siyasetçilerin de ayakkabı değiştirir gibi değiştirilmesi gerektiği hakkında bilinçlenirler

• ⭐⭐

İlk oyumu kullandım. Nasipse diğer oyumu Joe biden'a vereceğim
    ca553cd6-dcb9-45de-874a-88731d63d36e-image.png

• @celica İlk oyunuz hayırlı olsun

• ⭐⭐

Dediğim gibi sırf green card çekilişine yoğunluk olmasın düşüncesiyle gittim yarım saat bekleyip oy verdim. Bir süre daha sıra gelmeseydi çıkacaktım valla.

Bir oyumu logosunu daha çok beğendiğim için logosunda güneş olan muhalif partiye verdim. Ötekini de malum büyük muhalif lidere.

Artık hayırlı mı olur ne olur bilmiyorum.

Sana Green card vereceğiz ama Erdoğan %80’le gelecek deseler anında bu teklifi kabul ederdim. Ben Amerika’ya gideyim de Türkiye’yi kim yönetiyorsa yönetsin.

• @Chromium Malum şahıs tabii ki gitsin ancak olurda ABD'ye gitsem bile ailem burada yaşadığı için "aman ne olacak ben kurtardım kendimi, kim gelirse gelsin" diyemem sanırım hocam. Her ne kadar giderek refaha kavuşmuş olsak bile ailemi düşünmeden böyle bir karar veremezdim.

• ⭐⭐

• @Chromium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Dediğim gibi sırf green card çekilişine yoğunluk olmasın düşüncesiyle gittim yarım saat bekleyip oy verdim. Bir süre daha sıra gelmeseydi çıkacaktım valla.

Bir oyumu logosunu daha çok beğendiğim için logosunda güneş olan muhalif partiye verdim. Ötekini de malum büyük muhalif lidere.

Artık hayırlı mı olur ne olur bilmiyorum.

Sana Green card vereceğiz ama Erdoğan %80’le gelecek deseler anında bu teklifi kabul ederdim. Ben Amerika’ya gideyim de Türkiye’yi kim yönetiyorsa yönetsin.

Hayirli olsun. Umarim bazi seyler eskiye nazaran daha guzel olur. Kuslukler kufurler liyakatsizlik lar bitmesi temenni ile.
    Ekonomi zamanla duzelir alim gucu zamanla yeni reformlar ile yukselir.
    Ama liyakatsiz isini bilmeyen bakkal bile emanet edilmeyecek adamlar gorevde olursa ulke gram ilerlemez.
    Haftaya yeni bir defter ve guzel bir gun ile baslamak dilegi ile..

• @celica ben de öyle eğer Biden dedem yaşarsa 5-6 sene sonra. Göçmen dostu dedem benim..

• @misha90 Dedeye sahip çıkalım henüz genç sayılır 🤣

• Ben trumpçıyım arkadaş. Oyumu trumpa verebilsem keşke 😀

• @Uçan-hollandalı valla o kadar umrumda değil ki, kimin olup olmayacağı 😃 sadece gitmeye odaklıyım diyebilirim.

• @Kekw bizi almasınlar diyemi 😭 (şaka yapıyorum)

• ⭐⭐⭐⭐

ilk turdan bitti hadi hadi 😃

• @Rhonster Ortalık karıştı şuan 😀 anka farklı veriyor AA farklı veriyor, zaten kimin kime çalıştığı belli ama yine de heyecanlı bir gidiş mevcut. Umarım iyi bir sonuç elde ederiz aksi takdirde şebeke bakmaya başlayacağım 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Uçan-hollandalı AA neymiş aaa

• @Rhonster Bekleyip göreceğiz efenim, tarih mi olacağız yoksa tarih mi yazacağız 🫣

• ⭐⭐ Yasaklı

Trdeki niyeti olan kimse vakit kaybetmeden herangi bir ulkeye uzasin.arab dinini rehabilite etmek icin hayat cok kisa

1. Tura kaldı gibi bu gidişle

Sizce şimdiki iktidar kaybederse ülkede darbe yaparlar mı?

• @Sabri-FT Evet 2. tura kaldı işler, olası bir seçim arefesinde bu tar şeylerin olacağını düşünmüyorum. İkinci turdan sonra belli olacak hepsi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |