DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

5.000$ I’m var GC çıkarsa yeterli değil bu beni üzüyor diyenler akşam Rizespor Fenerbahçe maçına basın. Skor veriyorum 0-3
    2.18 oranı var.
    2 saatte 5.000$ inizi 10900$ yaparsınız.
    YTD 😂

İddaa nın bu haftaki kalesi MS 2
    🙃

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

5.000$ I’m var GC çıkarsa yeterli değil bu beni üzüyor diyenler akşam Rizespor Fenerbahçe maçına basın. Skor veriyorum 0-3
    2.18 oranı var.
    YTD 😂

🙃

Bu tur seyler gereksiz. Bunlar direk kumar ve paranin tamamini kaybetme riskin var. Bence bu riske girilmeye degmez hele ki az paran var ise. Kumarda bile R/R yi ayarlamak lazim. Risk Reward 🙂

• Yasaklı

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

2.18 oranı var.
    YTD 😂

🙃

Bu tur seyler gereksiz. Bunlar direk kumar ve paranin tamamini kaybetme riskin var. Bence bu riske girilmeye degmez hele ki az paran var ise. Kumarda bile R/R yi ayarlamak lazim. Risk Reward 🙂

😂 Aynen dostum.
    Espri olsun maksat.

Benim en çok zorlandığım konulardan birisi olacak yıllarca Fenerbahçe’m in maçları a gidememek. 😞

Sanırım en çok yıprandığım zamanlar maç günleri olacak.

Düşünsene şampiyon olmuşsunuz sen saat farkından uyuyorsun. Tüm arkadaşların deli gibi paylaşım yapıyor. Sen binlerce km uzaktasın. Kalbim sıkıştı düşününce 😂

• @Ping-PONG 🙂 ben futbol izlemiyorum zevk te almiyorum. Yani benim acimdan pek onemli degil 🙂 ama kumar= pismanliktir. Evliler icin yuva yiktirmaya kadar gider aman diyim bu ise hic bulasmayin 3 gun kazanirsin 10 gun kaybedersin. Total de hep zararli olursun.

Herseyin fazlasi zarardir. Herseyi dengede tutmak gerekiyor. Kendim bu dengeyi yillarca sagladim 🙂

• Selamlaar.. aramızda avukat var mı? Bir sey sormak istiyordum.. 😊

• @Ping-PONG Stuttgart işine dönmesin 😂😂

• Yasaklı

@hashirama, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG Stuttgart işine dönmesin 😂😂

Olimpiyat çocuğu yok bizde 😂

• @Ping-PONG elimizde Gökhan çok onu napcaz 😂😂

• @Ping-PONG Fenerbahçeliyim ama berabere biter hocam 🙂

• @aysegl12345 maalesef elenmiş oldum 🙂

• ⭐⭐

@hashirama avukatım buyrun sorabilirsiniz

• herkese iyi akşamlar..

• ⭐⭐

@gtx295 Napsak turist vizesine mi başvursak 😁

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Napsak turist vizesine mi başvursak 😁

onu düşünüyorum. Baska islerim var onlari halledebilir isem turist vizesinede basvurucam 🙂 Para isini hallettiysen ve kalacak yer bulduysan hemen basvur sen 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Ücreti ne kadar acaba 220 dolar yazıyor ama. Açıkcası ben konsolosluk çalışanı olsam kendime izin vermezdim o yüzden red yeme oranım %70 gibi bir şey muhtemelen

Bir arkadaşım geçen gün bir vize ofisine kanada turist vizesi için başvurdu açıkcası onun sonucunu bekliyorum o oradan vize alır da bana da gc çıkmazsa orayı denemeyi düşünüyorum sadece olasılığı daha yüksek olduğu için

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Ücreti ne kadar acaba 220 dolar yazıyor ama. Açıkcası ben konsolosluk çalışanı olsam kendime izin vermezdim o yüzden red yeme oranım %70 gibi bir şey muhtemelen

Bir arkadaşım geçen gün bir vize ofisine kanada turist vizesi için başvurdu açıkcası onun sonucunu bekliyorum o oradan vize alır da bana da gc çıkmazsa orayı denemeyi düşünüyorum sadece olasılığı daha yüksek olduğu için

vize ucak masrafi diger masraflar vs bir 1500$ ayirmak lazim. Tabiki birde orada gittiginde yetecek kadar para lazim 🙂 Artik ondan sonra evlenir misin yoksa kacak mi yasarsin statunu bir sekilde degistirirmisin sana kalmis 🙂

• selaaam herkese ben forumda aradım ama bulamadım ds260 formunu doldururken o an işte çalışıoruz veya işyerimiz var ama mülakat zamanı oldu ki işten ayrıldık yada işyerimiz kapandı
    1)bu vize sürecini etkiliyor mu
    2) birde yalan beyan vermiş gibi mi algılıyorlar sonuçta 1 günde bile hayattt herşey değişebiliyor?

• ⭐⭐

@gtx295 Çıkacağını bilsem tüm risklere okeyim ama ipsiz sapsız işsiz güçsüz benim sıfatımda birine vize verme oranlarını düşününce vazgeçiyorum nedense 😁

• ⭐⭐

@siraysessiz bence bir şey olmaz neticede sigorta geçmişinizde o işyerinden ayrıldıysanız artık sigortanız yatmayacak yani bunu bulmaları kolay

• @newbie97 benim takip ettiğim ve gördüğüm kadarıyla mülakat çok önemli danışamanların kişiye göre uygunsenaryo ( hikaye de diyebilirz) çalıştıklarında vize alamayan yok gibi söylenenle eldeki belgelerin tutarlığı / mülakattaki netlik/ birde yalan söylememek yani onların sistemde gördüğü şeyi sen yok dememek

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.6k

| | | |