DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97 Herkes butcesine gore alisveris yapiyor 🙂 Acikcasi evli olup mutlu olan bana kalirsa genelde cicim aylarinda oluyor. Onun disinda genelde mutluyum diyen gormedim. Bircok yabanci insanlada konusuyorum onlarda aynisini diyor. Yani sadece tr bazinda degil. Aileler zaten anlasamayan bir insanla neden yuvan yikilmasin diyip zorlarlar bunuda anlamiyorum. Bir insanla olmayinca olmuyor malesef.
    Yeni nesil evet kredi bataginda malesef. Herseyi elde etmek icin kredi ile aliyorlar. Evlenip herseyi kredi ile alip borc bataginda yuzuyorlar. Sonrasi malum kavgalar stresler basliyor. Bu yuzden evlenirsem borcum olmamasi icin cabaliyorum. Ama %98 ihtimal bekar kalirim 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@gtx295 Hocam yalnız biz beyaz olarak adlandırılmıyoruz 😃 İngilizler, Fransızlar, Hollandalılar, Belçikalılar, Almanlar, İrlandalılar, İskoçlar, Galliler ve İskandinavlılar bu kategoride adlandırılıyor. Bizim Türk'ler kendini beyaz sanıyor sadece 😃

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Hocam yalnız biz beyaz olarak adlandırılmıyoruz 😃 İngilizler, Fransızlar, Hollandalılar, Belçikalılar, Almanlar, İrlandalılar, İskoçlar, Galliler ve İskandinavlılar bu kategoride adlandırılıyor. Bizim Türk'ler kendini beyaz sanıyor sadece 😃

Kendi acimdan konusursam benim bir yanim ermeni 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@gtx295 Oradan da beyaz kurtarmıyor 😃 Şaka bir yana zaten demek istediğinizi anladım ve haklısınız. Hindistan, pakistan gibi yerlerde insanların belirli bir ten rengi var ve onlardan farklı gözüktüğünde yaşanılası olayını geçtim gezilesi bir yanı dahi kalmıyor oraların

• @Atlantis00 Onlarında nasıl bir ten rengi varsa değişik.

• ⭐⭐

@aysegl12345 dediğim gibi fotoğrafı bence sistem algılamıyor en basit örneği de verdim geçen sayfada arkadaşınızın yöntemi çalışırsa söyleyin biz de yapalım 😃

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Oradan da beyaz kurtarmıyor 😃 Şaka bir yana zaten demek istediğinizi anladım ve haklısınız. Hindistan, pakistan gibi yerlerde insanların belirli bir ten rengi var ve onlardan farklı gözüktüğünde yaşanılası olayını geçtim gezilesi bir yanı dahi kalmıyor oraların

Bu yüzden kesinlikle oralarda kalmam. Mülteciler bile hep bu ülkelere gidiyor hindistan yolunda ölmeyi göze alan mülteciyi görmedim hiç 🙂

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener ben kırmızı mercimeği suda bekletip çekip üstüne un ekleyip tavada kızartıyorum oda güzel oluyor ama yeşil mercimekle hiç denemedim onu da deneyeceğim yakında

• ⭐⭐

@gtx295 Benim aile içerisinden örnek vereyim halalarım evli ve çocuklu ama eşlerine bana kalırsa yaşlanınca bize baksın diye katlanıyorlar çünkü iki taraftan biri hasta olunca bakacak biri lazım oluyor. Teyze taraflarımdan da biri boşanmış, öbürünün kocası eve gelmiyor, öbürünün de yatakları kocasıyla yıllardır ayrı. Artık monotonlaşmış çoğu ayrıca para için beraber olanlar da daha zengin yada varlıklı birini bulunca eş değiştirirler muhtemelen.

Ülkede hiçbir şey göründüğü gibi değil aşiret düğünlerine bakıyorsunuz kilolarca altın takılıyor ama kimse bilmiyor o altınları aşiret alıyor yine, evli çifte pek bir şey kalmıyor 🙂

• @newbie97 Aileler zaten çocuklar için birbirlerine "katlanmak" zorunda kaliyorlar. Bu yüzden aile büyükleri çocuk olursa boşanmaktan vazgeçerler diye uğraşmalari bu sebepten 🙂
    Beni strese sokup moralimi bozacak birisi ile evlenmektense bekar kalmak daha mantikli insan için stres en büyük düşman malesef.

• @gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97 Herkes butcesine gore alisveris yapiyor 🙂 Acikcasi evli olup mutlu olan bana kalirsa genelde cicim aylarinda oluyor. Onun disinda genelde mutluyum diyen gormedim. Bircok yabanci insanlada konusuyorum onlarda aynisini diyor. Yani sadece tr bazinda degil. Aileler zaten anlasamayan bir insanla neden yuvan yikilmasin diyip zorlarlar bunuda anlamiyorum. Bir insanla olmayinca olmuyor malesef.
    Yeni nesil evet kredi bataginda malesef. Herseyi elde etmek icin kredi ile aliyorlar. Evlenip herseyi kredi ile alip borc bataginda yuzuyorlar. Sonrasi malum kavgalar stresler basliyor. Bu yuzden evlenirsem borcum olmamasi icin cabaliyorum. Ama %98 ihtimal bekar kalirim 🙂

Başkan doğru insan ile evlenirsen valla evlilik çok güzel şey ben çevreme hep aynı şeyi soruyorum, evlilik güzel fakirlik zor. Akşam olsa da eşimle çay çekirdek dizi izlesek hafta sonu gelse de biryerlere gitsek diye 4 göz ile bekliyorum. Bekarsın anladığım kadarı ile tek tavsiyem şu olur. Ortak zevklerin olan birisi ile evlen illaki birbirinizin sevmediğiniz özellikleri olacak yeterki senin için bunları törpüleyebilsin sende onun için tabiki.
    Ama bunlar da yetmiyor kusurların bazıları kalacak ben bu kusurlarla bir ömür yaşayabilirmiyim sorusunu sor cevabın evet ise evlendiğin de dediğim gibi bir kişi ise evlilik gerçekten keyifli 2 yıldır evliyim borç gırtlakta ama mutluyum birde GC çıkar ise bak sen keyfime 😃

• valla ben 7. seneme giriyorum öncesinde 4 yıl sevgilik geçen senede ikizlerimiz oldu şükürler olsun ki iyi ki diyorum her seferinde 🧿🧿🧿doğru insanla( doğru kavramı tamamen insana göre değişkenlik gösterir) evlilik bence çok güzel inşallah bekar arkadaşlar gönlüne göre bulur 💫💫🪅🪅🪅

• @gtx295 bence bu tarz düşünceyle evliliği devam ettirmek çok yanlış, çocuk açısından da yanlış. Birbirine tahammül edemeyen anne babanın yanında büyümemeli çocuk, sürekli negatif bir ortamda kendini tedirgin hissedecektir. Kişiler birbiri için doğru değilse uzatmanın kimseye faydası olmaz ki, çocuğa hiç olmaz..

• ⭐⭐

@gtx295 Bu devirde zaten doğru düzgün birini bulmakta zor tlc nin evliliğe 90 gün serisini izliyorum bu aralar k1 vizesine başvuranları konu alıyor dünyanın her yerinden çoğunluklu kadın olarak ukrayna, erkek olarak afrika yoğunluklu sevgilileri oluyor. Baya heyecanlı K1 vizesine ilginiz varsa önerebilirim 😁

• @asariel Dogru insani bulacağimi düşünmüyorum. Muhtemelen sadece para için evlenecektir çünkü genellikle biz insanlar için malesef maddiyat herşeyden önce geliyor. Açikcasi ben borc ile evlilik kesinlikle düşünmüyorum borc ile evliliğe karsiyim. Birde malesef bir insani birakmam zor oluyor kitleniyorum ayrildigimda hiçbirşey yapamiyorum ve bu çok uzun sürüyor.

O yüzden muhtemelen en çok kendim zarar görmem ihtimal oldugu için evlilik düşünmüyorum.. 🙂 İnsan sevdiği ile birşeyler yapmak gerçekten çok güzel. Ama günün sonunda malesef sorunlar gün yüzüne gelince bir zaman sonra herşey patliyor. Birde yillar once yasadigim uzuntu de buna etki malesef. Aradan 6 yil gecmesine ragmen... 🙂

• @aysegl12345 evet birden fazla başvuru yaptıydım

• @siraysessiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

valla ben 7. seneme giriyorum öncesinde 4 yıl sevgilik geçen senede ikizlerimiz oldu şükürler olsun ki iyi ki diyorum her seferinde 🧿🧿🧿doğru insanla( doğru kavramı tamamen insana göre değişkenlik gösterir) evlilik bence çok güzel inşallah bekar arkadaşlar gönlüne göre bulur 💫💫🪅🪅🪅

Tanri her daim mutlu etsin diyelim. 🙂

• @muratalper55 direkt sistem tarafından elendiniz değil mi

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@aysegl12345 Ben gördüğümü söylüyorum, youtube da greencard a nasıl başvurulur diye yerli yabancı bir sürü kanal var anlatmış. Kimisi milletin hakkına girmeyelim diye son aşamada formu göndermemiş, formu gönderenlerin çoğu da örnek bir adam ve kadın fotoğrafı kullanarak gönderiyor. O örnek adam ve kadın fotoğrafına isabet eden has been selectedlar var. Buna ithafen birçok başvuruda o örnek adam ve örnek kadın fotoğrafları kullanılmasına rağmen içlerinden bazılarına isabet ediyorsa "benim gördüğüme göre" aynı fotoğrafı sistem yine çekebiliyor

Ama şunu da eklemek isterim fotoğraftan elenmeseniz bile aynı isim soyisim doğum tarihi ve fotoğraf tuttuğu sürece sistem sizi muhtemelen eleyecektir. Dilerseniz seneye deneyin veya arkadaşlarınızı bekleyin bakalım selected olacaklar mı diye. Selected olsalar dahi mülakatta elenme ihtimalleri de var çok büyük risk sonu belli değil yani

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

43.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

438.2k

| | | |