DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Güzel yoldaşlarım sizlere ds-260 örneği bırakıyorum doldurmadan önce inceleyebilirsiniz yanlış yapmamak amacıyla umarım bizlerin de bir gün sizler gibi sevinme hakkı vardır 40-50 yaşındaki abilerim ablalarım lütfen umudunuzu kesmeyin

• Kazanan arkadaşlarımı tebrik ederim. Bir kazanan ve DS-260 formunu henüz doldurmamış birisi olarak bir kaç sorum var. Aktif olarak Rusya da yaşayan Türk Vatandaşıyım. Başvurumu yaparken Rusya da yaşadığımı belirttiğim için mülakat sürecim Varşova da gerçekleşecek. Bildiğim kadarıyla bunu değiştirebiliyorum. Değiştirip Türkiye ye almalı mıyım? Çünkü diğer türlü hem Polonya içinde vize almam gerekecek mülakata gidebilmek için. Önerileriniz nedir ?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@slngn, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Merhaba, erkek arkadaşıma green card çıktı. Birlikte gitmek istiyoruz o yüzden evlenmeye karar verdik. Ancak acaba ne aşamada evlenmek lazım? Formu doldururken nişanlı olarak mı yazmalı kendini yoksa doldurmadan hemen evlenmek mi lazım, ya da mülakattan önce evlensek yeterli olur mu? Bilgisi olan varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

Erkek arkadaşınız DS 260 formunu bekar olarak doldurup hızlı bir şekilde göndersin sonrasında siz nikah işlemlerini halledin arkadaşınız mülakat aldıktan sonra DS 260 formunu güncelleyerek bilgileri değiştirebilir Yalnız burada önemli nokta mülakat almadan DS 260 formunuzu açtırmak için işlem yaptırmayın

• @RaVeNx cevabiniz icin teşekkür ederim hocam, dediğiniz mantikli. Bu sene eylulde oturumum uzatilacak. Buradaki Abd konsolosluguna aldirmak iyi bir secenek.

• Merhaba,

Başvuru yaparken şuan yaşadığım adresi yazmıştım , fakat ikamet yerim yaşadığım yer değil şuan, DS-206 doldururken nasıl doldurmam gerekli ?
    e devlette görünen adresimi yazmayalım ? yoksa gerçekte yaşadığım adresimi

yardımlarınızı rica ederim.

• ⭐⭐

@aes55 öncelikle sürecinizi imzanıza taşırsanız bizler de Kaç 1000’lerde olduğunuzu görerek ona göre yorum yapabiliriz , yine de şöyle bilgi aktarayım eğer 5000- 6000’in üzerinde ise ve Polonya’ da mülakata girme imkanınız var ise orada bulunan konsolosluk Ankara’dan çok daha iyi performansa sahip o sebeple orada girmenizi öneririm.

• @altkhaN dosya taşımayı neden düşünmüyorsun?

• Merhabalar herkese. Loto 18-19 bin case numarasıyla çıktı. Fakat buruk bir sevinç oldu çünkü okuduklarımdan anladığım mülakat sırası gelmeyeceği yönünde. Başka ülkeye mülakat çekilebiliyor mu? Bu sağlanırsa akıcı ingilizce mi gerekli? Bu süreçte hangi ülkeler avantajlı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• @aes55 21K dayım. Yeşil pasaporta sahibim, ds260 formunu doldurduktan sonra onayı alıp diğer ülkelerin konsolosluklarına mail atıp dosya taşıma imkanını sormam gerekiyor değil mi? Daha ds260 doldurmadım dün açıklandı, bilgisayar olmadan yapmak istemiyorum hata yaparım diye. Ama 1-2 kişi yeşil pasaporta sahipsen şanslısın diyorlardı çoğu ülkeye giriş yapabildiğin için olumlu olabilir diye. Ek olarak mesela ben 21k dayım Fransa’ya yazdık diyelim, çağırdılar dosya taşıma için. Orada da EU 21k yı beklemem mi lazım? Yoksa müsahitlik durumuna göre mi çağırırlar? Çok özür dilerim kafanızı şişirdiysem, pek bir bilgim yok bu konular ile alakalı da

• @emirhnbulut yoldaş moralini bozma herkes sana yardımcı olmak için can atıyordur fakat şu an talihsiz bizler biraz üzgünüz umarım süreci tamamlayıp gidebilirsin şimdiden hayırlı olsun

• başvuru sayısı yaklaşık 22 m bunun ne kadarı avrupadan nerden bakabiliriz

• Arkadaşlar Merhaba,
    DS 260 formunu doldurup yolladım ama sonra bir kaç bilgi eklemem gerektiğini farkettim ve unlock için mail attım. Sizlere sormak istediğim
    have you lived anywhere other than this address since the age of sixteen
    kısmına tüm bulunduğumuz adresleri yazmamız lazım mı? Örneğin, uni yurdu, askerlik, yurtdışı şantiye vs.
    Bazılarının adres bilgisi elimde yok. Bu noktada yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
    Diğer bir konu ise police check. Bazı ülkelerden police check alamıyorum (Libya, Iraq vs) bu durum sorun teşkil eder mi?

• ⭐⭐

@Mustafa-Bayram Sorularınızı Dv2025 aşamaları başlığında sorunuz.İlk iletiyi okuyun öncelikle.Mülakat alana kadar form açtırmayın.

• @Tevfik-Çelik Merhabalar, öncelikle tebrikler. Sorularınız cevabı ve daha fazlası için buyrunuz ; DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

• @emirhnbulut Merhabalar, öncelikle tebrikler. Sorularınız cevabı ve daha sonraki süreçte sorularınızı sorabileceğiniz başlık için buyrunuz ; DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

• green card babama çıktı ben 19, ablam 24 yaşında ve annem var . ilk olarak sadece babam ve ben gitmek istiyoruz, annam ve ablam babama çıkan green card'dan 2 yıl sonra gelmek istediklerinde faydalanabilirlermi, o süreç nasıl işliyor ?

• ⭐⭐⭐

@emirhnbulut önce ds formunu doldurmalısınız. Şu an süreciniz bile başlamadı eğer oturumunuz yoksa bir yerde şu anda mail atmanız bir işe yaramaz pek. Önce forumdaki herşeyi okuyup sürece hakim olun sonra taşıma için aksiyon alma planını yaparsınız

• ⭐⭐⭐

@sensey maalesef kendisinin doğum yeri o ülke değilse direk red sebebi. Çünkü farklı kotadan çekilişe katılıp şansını arttırmış gözüküyor

• ⭐⭐⭐

@emirhnbulut yeni bir sohbet odası kurmanıza gerek yok forumu kullanmayı öğrenmeniz yeterli aslında. Burası kazananların başlığı değil, kazanan talihlilerin başlığına giderseniz bilgi alışverişiniz daha kolay olur

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |