Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Her Yer çok mu sessiz?

• Hey gidi DV2024 sohbet odasındayken 19 Nisan'da 1144. sayfaya yazıyorduk. Bu sessizliği konsolosluk önündeki kalabalığın sessizliğine benzetiyorum. Çok kalabalıktı ama bir o kadar sessizdi.

• @AstamRua anladım malı yıl Başladığı zaman geçmiş yıllarda örneği var aktif olmadan taşıyanlar olmuş

• @hasnotben sanirim herkes ben gibi bikkinlik var 😃 normalde son 2-3 ay onceden girip formda takilirdim simdi aklima bile gelmiyor artik

• @akıf_turk Bu Çin'den verilen siparişlere benziyor. Unutunca geliyordu. :))

• @Birgariphayat bi an bana da bi fenalık geldi ama olur öyle şeyler dedim güldüm 😅

• @hasnotben haha umarim oyledir

• ⭐⭐

@hasnotben Bende bugün 2022 den bu yana kaçar sayfa yazılmış ona bakıyordum , sahiden çok sessiz

• Herkese Merhaba öncelik ile. Hazir green card çekilişine az kalmiş iken foruma üye oluyum dedim. Bizim ailecek 3. başvurumuz çok isteyene çikar inşallah

• Yaklaşık 3-4 ay hiç girmedim buraya bu kış fakat huzursuzluk yaptı bende. Sanki girmeyince GC'a dair bişeyler hep eksik kalacakmış gibi hissettim. Kopmak istemiyorum ama fazla takılmak da istemiyorum. Çünkü burada olduğum müddetçe Amerika'ya göç etme isteği giderek büyüyor içimde. Bu da her geçen yıl hayal kırıklığına dönüşüyor.

• @hasnotben şişesi açık kalmış gazoz gibi gittikçe gazı gazı kaçıyor selected gördüğünden bile gerçekten selcted olamıyor insanlar ondandır 😞

• @hdemircanusa gelmez burasıda kapandı yine odada lamba yaktım o kadar karardı

• Aranızda metropol dışında küçük şehirleri veya kasabaları araştıranlar var mı? Düşündüğünüz bir yer?

• @salih-atilla Salih abi, 36 yaşına giriyorum artık geçmeye başladı falan diye düşünüyordum da sizin yaşınızı görünce vazgeçmemek gerektiğini anladım. Bu sene başvurmamıştım bile. Halbuki geçen sene son param ile 1 yıllık pasaport alıp başvuru yapmıştım. Tekrardan deneyeceğim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çıkmaması sonucunda verdiği 1-2 günlük psikolojik çöküşün sonunda 150 yakın video abonesinden çıkmak çok uzun sürüyor. Sizler de kaç abone var sadece amerika ile ilgili olarak her sene aynı rutin aboneden çık sonra ekim - kasım başvuru yapınca tekrar abone olmaya başla

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Yaklaşık 3-4 ay hiç girmedim buraya bu kış fakat huzursuzluk yaptı bende. Sanki girmeyince GC'a dair bişeyler hep eksik kalacakmış gibi hissettim. Kopmak istemiyorum ama fazla takılmak da istemiyorum. Çünkü burada olduğum müddetçe Amerika'ya göç etme isteği giderek büyüyor içimde. Bu da her geçen yıl hayal kırıklığına dönüşüyor.

Çıkmazsada çıkmasın abi, heyecanı güzel en azından. Acelemiz yok bu sene olmsa sene olmadı sonraki seneye.

Hem burada birilerine çıkacak olması bile kulağa güzel geliyor 🙂

• ⭐⭐

@Darko Aynen öyle, kimin ihtiyacı varsa cidden onlara çıksın özellikle biz gençlerin bazıları cidden psikolojik olarak çöküşteyiz, içimizden birine çıkması resmen kurtarılan bir hayata eşdeğer olur neredeyse 🙂

• Kararlı, şanslı, hevesli ve dikkatli bir şekilde 3-5 başvuruda çıkar arkadaşlar. 8-10 başvuruda çıkmayanlar istisna ve o da sayılır derecede az kişi. Bu süreçte göç edene kadar psikolojnizi iyi tutun size çok lazım olacak. Zira sıfırdan bir hayata başlamak kolay değil. Özellikle 30 yaşından sonra.

• @hsn-kartal tamam teşekkür ederim bilgilendirme için. Bende bir çok tecrübe okudum ancak bildiğim kadarıyla current olmadan işlem yapılamıyor diye bildiğimden dikkat etmedim sanırım. Bahsettiğiniz örneğe denk gelirseniz iletmenizi rica ederim. iyi günler

• @Thracian asla vazgeçme ben green kart ilk çıktığında biliyordum gidemeyeceğim için hiç başvurmadım artık zamanı geldi dedim ilk başvuru ve çıktı kesinlikle çok istemeye bakıyor henüz mülakat maili almadım ama oda olur inşallah yıllarca yaptığım planlar hazır yeterki mülakat gelsin yaş sadece sayı yeni birşeyler yapma zamanım geldi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |