DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Borankartl sıkıntı değil hocam Türkiye simülasyonunu başarıyla tamamlayabilmek için harcanacak miktar. Gerekirse ilerideki çocuklarıma ev araba bırakmayız ama Amerikan vatandaşlığı bırakırız.

• @beyzakr, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@dytmelek bende cok dusuk ihtimal veriyordum hatta sonucuma aciklandiktan saatler sonra baktim. Hic unutamiyorum o ani. Umarim sizde yasarsiniz o hissi. Ümitsiz olmayin 🙏

Sevindim sizin adınıza, gönülden isteyen herkes yaşar umarım 🙏🏻🙏🏻

• @teknomer Türkiye'de mal mülk bırakmak yerine geleceği için Amerika hayatı sunan babaya, her cocugun sahip olması gereken idealist baba denir👏😊

• Dv2024 kaybedeni olarak dv25'e selam olsun. Dv24 te fotoğraf yaparken resmi sitedeki programı kullandım. Hani kırmızı göz olanı fotograftaki gözlerimizin içine yerleştirerek olandan bahsediyorum. Sizce doğru yöntemi, sırf fotoğraf yüzünden elenmiş olma ihtimalim varmı sizce bu yöntemle

• ⭐⭐

@fredykrueger, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Dv2024 kaybedeni olarak dv25'e selam olsun. Dv24 te fotoğraf yaparken resmi sitedeki programı kullandım. Hani kırmızı göz olanı fotograftaki gözlerimizin içine yerleştirerek olandan bahsediyorum. Sizce doğru yöntemi, sırf fotoğraf yüzünden elenmiş olma ihtimalim varmı sizce bu yöntemle

Malesef neden elendiğimizi hiçbir zaman bilemeyeceğiz bende hali hazırda bir resmimin fotoğrafını çekip resmi sitede ayarlatmıştım öyle yüklemiştim

• ⭐⭐⭐

@fredykrueger neden kaybettiğinizi hiç bir zaman bilemezsiniz maalesef ama kazandığımız sene ki başvurumuzu bizde resmi sitedeki uygulamadan düzenleyerek yapmıştık

• @fredykrueger merhaba. Bana Telegram'dan yazarmısınız? Fotoğrafla ilgili size bilgi vereyim. Telegram'daki kullanıcı adım Beykent34

• ⭐⭐

• @fredykrueger DV25 için başvururken passaport photo uygulamasını kullanabilirsiniz. American size 5x5 ve çekimi çok kolay. Ayrıca fotograftan dolayı kaybetmiş olma ihtimaliniz yok zaten ölçüye uygun olmayan fotoyu sistem kabul etmiyor. Kazanmış olup kendi fotonuz yerine başkasınınkini kullanmış olsaydınız o zaman direk red yerdiniz zaten.

• @SeyfettinB henüz ortada ne çocuk var ne de olma ihtimali olabilecek bir eş. Olsun yine de biz olacakmış gibi hareket edelim 🙂 Teşekkürler hocam, hepimizin ortak gayesi bu zaten ileride evlatlarımız bu simülasyonda acı çekmesinler diye uğraşıyoruz.

• ⭐⭐

@fredykrueger Sistem kabul ettiyse ve kendi fotonuzu yüklediyseniz öyle bir elenme nedeni olmaz 🙂

• @Riethian merhaba. Öyle bir elenme nedeni maalesef oluyor. Elenenlerin çoğu (%90'ın üstü) fotoğraf kalitesinden eleniyor. Sistem kabul etse de, arka ışık fazla parlaksa (beyaz fonun parlaklığı) insanlar eleniyor. Yapay zekayla fotoğrafı uygun hale getiren sitelerden, evde çektiğiniz fotoğrafı, DV Lottery fotoğrafına uygun hale getirin lütfen. Siz evde uğraşmayın, risk almayın.

• Hadi bakalım dv24 de yaşadığımız üzüntüleri bir kenara bırakıp 25'e odaklanalım 🙂 eski ekip nerde ya

• @Emrah-Borazan bizim mangal planını bu senede oluşturmamız lazım 🙂 @dytmelek @Simge-Kutlu

• ⭐⭐

@Sencerium o heyecan bu sene yok sanki galiba 🙂

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan başvuru zamanı geldiğini bile anlamadık resmen

• ⭐⭐ Yasaklı

@Sencerium Abi bu sene hiç o planları yapmayın. Geçen sene aylarca onun hayalini kurduk ettik. Sonu hüsran olunca daha bir üzdü. 🥹 Özellikle ilk başvurusu olan birçok kişi katılmıştı, kazanamayınca zaten hiç sanmıyorum çoğunun aynı heveste olduğunu

• @Atlantis00 @tolgasatir @Emrah-Borazan Umut olmadan yaşam olmaz. Ulan sanki bir size çıkmadı bana da çıkmadı oğlum 🙂

• Ben sanırım anladım mangal planı bozdu işi @Emrah-Borazan bu sene planı burger party olarak değiştirelim 🙂 adamların ulkesinde mangal yapmakta neymiş

• ⭐⭐⭐

@Beykentli her ne kadar eleniyor diye kesin konuşmak doğru olmasada sonuçta bunu bilme şansınız yok, olabildiğince kuralına uygun fotoğraf yüklemek en iyisi. Ama yapay zekaya, fotoğrafçıya falan gereksinim yok bunun içinde evde fotoğrafınızı çekecek biri olsun yeter

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |